Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez wielbłądzica 14 maja 2016, 21:56
Alex Supertramp napisał(a):
Malarz cieni napisał(a):
Alex Supertramp napisał(a):Cwaniaki, które na forach internetowych (nie chodzi mi o nerwica.com) docinają innym.
Obawiam się, że tutaj też na cwaniaków trafisz. Znam paru.

A myślałem, że tutaj taka oaza spokoju i cwaniaków nie spotkam :(

Nigdzie nie jest bezpiecznie ;)
Ale z drugiej strony lepszy cwaniak znany niż nieznana cicha woda :P

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 14 maja 2016, 22:03
Prakseda napisał(a):siostrawiatru, ja tylko szwędam się po obrzeżach tego boru, zajrzę tu, zajrzę tam, wykarczuję krzaczory wokół, ale żeby tak... Wejść w pełni... Tam, gdzie najbardziej gęsto i ciemno... To jakby... Potykam się o konary... I z daleka... Coś chrzęści... Szeleści... Ktoś żyje w lesie...

Doskonale Cię rozumiem, ale jak się odważysz to za chwilę będziesz widzieć prześwity gdzie wychodzi się z tego boru! Ten strach jest do przezwyciężenia, a jak już będziesz w środku to tym bardziej będziesz przeć na przód. Nawet jakby ta druga połowa miałaby być trudniejsza do pokonania. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Prakseda 14 maja 2016, 22:10
siostrawiatru, a może jestem już w tym lesie? ;) Tylko z wewnątrz nie jest już tak straszny w stosunku do tego, jak malowała go nasza wyobraźnia, gdy przypatrywaliśmy mu się z zewnątrz? A umysł nieustannie chce odnaleźć perspektywę z naszych wyobrażeń i wciąż powtarza "To jeszcze nie to"?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 14 maja 2016, 22:18
Prakseda napisał(a):siostrawiatru, a może jestem już w tym lesie? ;) Tylko z wewnątrz nie jest już tak straszny w stosunku do tego, jak malowała go nasza wyobraźnia, gdy przypatrywaliśmy mu się z zewnątrz? A umysł wciąż chce odnaleźć perspektywę z naszych wyobrażeń i wciąż powtarza "To jeszcze nie to"?

Baardzo możliwe. Dla mnie to była jakaś katastrofa nie do przebycia jeśli chodzi o wejście do tego lasu. Wyobraźnia wszystko wyolbrzymia. Tym czasem jakoś poszło i została "tylko" ta druga połowa.
Tylko czy masz konkretny cel żeby przejść przez ten las? Jeśli tak to już jesteś w połowie sukcesu! :)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Michellea 15 maja 2016, 02:01
Alex Supertramp napisał(a):A myślałem, że tutaj taka oaza spokoju i cwaniaków nie spotkam :(

Spotkasz, spotkasz. No chyba, że będziesz się poruszać jedynie w rejonie wątków, do których oni nie zaglądają ;)

siostrawiatru, Prakseda, fajnie się Was czyta :105:

Obecnie wkurzam sama siebie...

Wkurza mnie:

przez take 15 maja 2016, 14:14
Mnie może denerwować używanie w diagnostyce medycznej słów takich jak "autyzm" i "autystyczny", bo pewne kondycje wyglądają mi na za bardzo podobne do tych, które są nazywane "autyzmem" czy "czymś autystycznym" (jak "social NVLD", "social learning disability", "social communication disorder"), a przez to, że nie mają one w swojej nazwie słów takich jak "autism" czy "autistic", ich "szkodliwość" może być marginalizowana, "niedoceniana", "lekceważona" (np. może pojawić się ryzyko, że osoba z "(social) NVLD" nie będzie mieć tylu ułatwień w życiu, co osoba z ASD (autism spectrum disorder) level 1). W związku z tym mogę myśleć, że najlepiej byłoby całkowicie usunąć terminy takie jak "autyzm" ("autism") czy "autystyczny" ("autistic") z diagnostyki.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez julusia 15 maja 2016, 15:10
beznadziejna pogoda
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 15 maja 2016, 18:19
Michellea napisał(a):siostrawiatru, Prakseda, fajnie się Was czyta :105:

Dzięki, miło mi :)

Mnie dziś wkurza to, że nic mi się nie chce :?

Wkurza mnie:

przez Alex Supertramp 15 maja 2016, 19:39
Koniec weekendu
Pewnego wieczoru wziąłem na kolana Piękno. - I przekonałem się, że jest gorzkie

Wkurza mnie:

przez Prakseda 15 maja 2016, 23:01
Michellea napisał(a):siostrawiatru, Prakseda, fajnie się Was czyta :105:

Michellea, dzięki ;)

Wkurza mnie to, że czasu coraz mniej... :roll:

Wkurza mnie:

przez Wołodi 15 maja 2016, 23:13
We mnie wzbudza uśmieszek politowania to że ludzie nawet w swoich zaburzeniach psychicznych są do bólu typowi. Zapier** na schemacie tam gdzie "powinno" się go łamać, co za świat :roll:
zbanowany

Wkurza mnie:

przez kotek em 15 maja 2016, 23:39
Wołodi napisał(a):We mnie wzbudza uśmieszek politowania to że ludzie nawet w swoich zaburzeniach psychicznych są do bólu typowi. Zapier** na schemacie tam gdzie "powinno" się go łamać, co za świat :roll:

Ci ludzie nie są niezwykli, więc jak mieliby się zachowywać :roll:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Malarz cieni 16 maja 2016, 12:28
Miałem wejść na minutę na forum, a znowu siedzę już z 15. Okazuje się, że wyjście z forum nie jest takie proste, jakby się wydawało...
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Wkurza mnie:

przez Kontrast 16 maja 2016, 13:33
Ze niektórzy nie umieją odpowiedzieć na zadane im pytanie a co krok roszczą sobie prawa do ,,elegancki''
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Sortuj wg