Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 11 sie 2013, 21:12
U mnie zależy od dnia. Zazwyczaj jak czeka mnie piekło w szkole, przebudzam się milion razy. Albo jak mam schizy, że czuję kogoś obok siebie :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 11 sie 2013, 21:14
abstrakcyjna napisał(a):A jak już zaśniecie to śpicie czy budzicie się co chwilę?

Ja budzę się milion razy. Nie mam już siły do tego. Koszmary mam przeróżne. Zmęczona po nocy jestem jakbym rowy kopała jakieś :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez kafka 11 sie 2013, 21:16
że mam wiecznie zimne stopy!

o, witaj w klubie, może nie wiecznie ale często mi sie to zdarza
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 11 sie 2013, 21:17
siostrawiatru, Ja ostatnio trochę szybciej zasypiam, bo jestem dość mocna chora. Ale i tak budzę się co chwilę. Męczy mnie to tak jak Ciebie, masakra. Nie pamiętam kiedy się wyspałam.

-- 11 sie 2013, 21:18 --

Vett, Często tak masz, że czujesz obok siebie kogoś?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Abbey 11 sie 2013, 21:24
abstrakcyjna, tak. Po kilka razy w tygodniu? Coś koło tego. Czasem mniej, ale potem to wraca w długim ciągu.
Zaznaczę, że zdarza to się tylko w naszym mieszkaniu - gdy np. gdzieś jestem na wakacjach, nic mi nie zaprząta głowy. Nawet mam odwagę spać twarzą do ściany :roll:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 11 sie 2013, 21:28
Vett, Myślałam, że tylko ja mam takie schizy. Ja mam duże łóżko, ale zawsze śpię pod ścianą. Czasami udaję mi się to olać, sama sobie tłumaczę, że to niemożliwe. Do tego przez większość czasu śpię sama w domu, więc zawsze mam zapalone światło na przedpokoju. :hide:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Wkurza mnie:

przez Abbey 11 sie 2013, 21:37
abstrakcyjna, sobie nie wyobrażasz ile czasu próbowałam wytłumaczyć sama sobie, że cień, który pada przez okno z powodu drzew przed latarnią...
Tak, do tej pory się tego boję. :roll:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 11 sie 2013, 21:40
abstrakcyjna napisał(a):Vett, Myślałam, że tylko ja mam takie schizy. Ja mam duże łóżko, ale zawsze śpię pod ścianą. Czasami udaję mi się to olać, sama sobie tłumaczę, że to niemożliwe. Do tego przez większość czasu śpię sama w domu, więc zawsze mam zapalone światło na przedpokoju. :hide:

Ja też mam ogromne łóżko i też śpię przyklejona do ściany bo tam czuję się w miarę bezpiecznie. Śpię przy zapalonej lampce bo panicznie się boję ciemności i w ogóle wszystkiego. Nie ważne , że jest upał. Łeb mam przykryty kołdrą bo się boję.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Michuj 11 sie 2013, 21:45
Śpię przy zapalonej lampce bo panicznie się boję ciemności i w ogóle wszystkiego

Ja się tylko boję jak przychodzi rachunek za światło :lol:
Loża szyderców

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 11 sie 2013, 21:49
Michuj napisał(a):
Śpię przy zapalonej lampce bo panicznie się boję ciemności i w ogóle wszystkiego

Ja się tylko boję jak przychodzi rachunek za światło :lol:

No nie wiem czy to takie zabawne. :? W dupie mam rachunki jak ledwie żyję i codziennie szarpię się sama ze sobą żeby jakoś w miarę normalnie funkcjonować.

Wkurza mnie:

przez ladywind 11 sie 2013, 21:52
Rachunki czynsze to problemy osób zdrowych lub zaleczonych ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez hooain 11 sie 2013, 21:56
aktualnie? większość dupsów dotyczących otoczenia. spojrzenia, komentarze z napaleniem, frustracja nieustanna, emocjonalne reakcje, brak dystansu lub dystans zbyt zauważalny.
ତ୍କୃ

Wkurza mnie:

przez Michuj 11 sie 2013, 21:58
ladywind napisał(a):Rachunki czynsze to problemy osób zdrowych lub zaleczonych ;)

to życzę Wam takich problemów ;)
Loża szyderców

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 11 sie 2013, 22:01
Vett, Ja mam krzesło ustawione zawsze w taką samą stronę jak idę spać, bo boję się, że ktoś może na nim siedzieć. Paranoja. :hide:

siostrawiatru, Współczuję. Ja też się boję wielu rzeczy. Utrudnia to wszystko.

Sortuj wg