[Lublin]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Lublin]

przez lgle 17 sty 2010, 20:03
Także jestem z Lublina :)
jeśli ktoś chce pogadać to: 680663
Quand le doigt montre le ciel, l'imbécile regarde le doigt.

przez Ołówek 20 sty 2010, 16:35
Również jestem z Lublina, i również zapraszam do rozmowy. 5 lat walcze z nerwicą i już prawie wygrałem

Pozdrawiam

dwastyle@wp.pl
gg: 8813555 (zawsze niewidoczny)

przez Bronek666 04 lut 2010, 17:43
Czesc, jestem socjofobikiem - bardzo bym prosil o pomoc!!! Doradzcie mi jakiegos psychologa-psychiatre z Lublina z ktorym moglbym porozmawiac. Zwracam sie do Was bo na pewno chodziliscie do owych ludzi i macie jakotakie pojecie do kogo warto isc. Z gory dzieki:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 06 lut 2010, 02:50
cześć, też jestem z lublina
nie mam nerwicy (prynajmniej na razie nie stwierdzono) ale za to depresja to mój najwierniejszy towarzysz od jakiegoś czasu
z tego powodu nie jestem bardzo rozmowna
równierz dlatego że jestem dość nieśmiała
ale brakuje mi kogoś z kim po prostu mogłabym spędzić trochę czasu
spoza moich znajomych bo oni czasem mają mnie już dość :) chyba wiecie jak to jest jak się jest typem nadwrażliwego dziwaka z głową w innym świecie :)

ostatnio było trochę słońca więc najchętniej poszłabym z kimś na spacer mimo tej rozpaćkanej brei na chodnikach, wszystko mi jedno ile lat i cała reszta - bez znaczenia

napisałabym do kogoś powyżej ale nie mam odwagi
więc oto mój mejl: soulfly89@gazeta.pl

Bronek, chętnie bym kogos poleciła ale na razie byłam u psychiatry tylko raz, więc nie wiem czy to dobry lekarz czy nie, ale jak chcesz to mogę podać więcej szczegółów.

przez Joana 26 lut 2010, 21:53
Odświeżam:
czy jest tutaj ktoś z lubelskiego?

przez soulfly89 28 lut 2010, 13:26
Ja jestem niezmiennie :) też jestem na forum od niedawna i myślę, że trzeba trochę poczekać i może jakaś mała grupa nas się zbierze :)

przez czarownica-lublin 28 lut 2010, 15:29
soulfly89 napisał(a):Ja jestem niezmiennie :) też jestem na forum od niedawna i myślę, że trzeba trochę poczekać i może jakaś mała grupa nas się zbierze :)

Napisałam na maila:)

przez wielbłądzica 07 mar 2010, 23:30
Właśnie zajrzałam tu. Dawno nie czytałam tego forum. Jakby coś mój numer gg podałam. Pozdrawiam.

przez soulfly89 08 mar 2010, 00:56
:) mnie to forum wkręca coraz bardziej...

przez puszekokruszek 12 mar 2010, 09:24
Witajcie. Polećcie mi proszę jakieś fajne miejsce na psychoterapię w Lublinie ;) Mam nakaz chodzenia od psychiatry ale jakoś nie mogę się zabrać za szukanie,może macie kogoś sprawdzonego
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez soulfly89 14 mar 2010, 13:50
Nie wiem które jest najlepsze, bo też dopiero zaczynam się leczyć, ale możesz spróbować te poradnie:

Abramowicka - przy szpitalu
Staszica - chyba też przy szpitalu
Hempla - mała poradnia w kamienicy, w tej dużej przychodni gdzie są lekarze rożnych specjalności - poradnia ma swoje osobne pomieszczenia, wydaje się mało zatłoczona i przytulna, ale nie wiem jak tam jest bo chodziłam leczyć alergię piętro wyżej

przez puszekokruszek 14 mar 2010, 15:02
Abramowicka odpada ze względu na odległośc ale mam wielki sentyment bo kiedyś chodziłam tam do doskonałej psychiatry.
Staszica, no tak, chodzę tam do psychiatry, nie wpadłam na to by psychologa tam poszukać :lol:
Hempla, muszę jutro przejśc się pozukać
Dzięki ;)
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez soulfly89 14 mar 2010, 23:54
To może któregoś dnia na Hempla się spotkamy, bo ja nie wiem czy będę dalej chodzić tam gdzie chodzę (Abramowicka), bo mi godziny nie pasują :) Jak już zrobisz jakiś wywiad to możesz mi dać znać na mejla albo na pw, puszkuokruszku:)

przez puszekokruszek 22 mar 2010, 10:56
I tak się wybieram na tego Hempla i na Staszica ;) Przechodziłam już z 5 razy obok ale do środka nie wlazłam.
jestem świetna, zawsze tak mam w nowych miejscach, moja decyzja o wejściu i zapytaniu musi nabrać..mocy urzędowej ;)

Sortuj wg