[Tarnów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez kunio33 06 gru 2007, 16:02
asiekmalo napisał(a):Witam.
Wydaje mi sie ze mam problem ze soba. Nie mam przyjaciol nie umiem ich przy sobie utrzymac. Jestem sama. Czesto sie kluce z ludzmi.. unikam ich jak tylko moge.

Moze znacie jakiegos dobrego psychologa w tarnowie. Jestem studentka. Prosze o jakies dobre sprawdzone namiary na kogos dobrego. Pozdrawiam.

aska

Czesc Asiu. Ja chyba nie mam nerwicy ale mam podobny problem ze nie umie albo sam nie wiem czy nie chce utryzmac znajomych nowych kolo siebie. A przynajmniej dzis mialem taka sytulacje ze ktos chyba sie odciol.... jak masz gg to napisz 1056177. to porozmawiamy. Pozdrawiam

przez Milicjant 18 gru 2007, 22:08
niestety ludzie w tak pieknym miescie jak Tarnow rowniez maja depresje :(

Dobry psychoterapeuta

przez Xamax 31 mar 2008, 14:20
Witam, szukam dobrego psychoterapeuty w okolicach Tarnowa w województwie małopolskim, możecie mi jakiegoś polecić :?: Słyszałem o Stanisławie Stachu, co możecie o nim powiedzieć. Proszę o odpowiedzi :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mała defetystka 02 kwi 2008, 13:36
też słyszałam, wiem, że pracuje w Ośrodku interwencji kryzysowej w tarnowie ale nic więcej nie wiem. Myśle, że możesz spróbować tam pójść (znajdz sobie w sieci ich strone internetowa też jeśli masz ochote) wtedy wszystkiego się dowiesz, na pewno poiwiedzą Ci gdzie szukać psychoterapeuty.
Powodzenia życze:)

PS: tak wogóle to bym przeniosla temat do Ofert (taka nieśmiała propozycja do a moderatorów:)

przez Xamax 06 kwi 2008, 19:11
To może polecicie mi dobrych psychoterapeutów z innych okolic Polski :smile:

Re: [Tarnów] Tarnów

przez Tunia03 16 maja 2008, 07:42
Witam, czy ktoś z Tarnowa chodził może na terapie grupową? A indywidualną -gdzie i do kogo? Moje gg: 1515129 .
Tunia

przez zuczek 19 maja 2008, 17:51
Witam tych, co źle się mają z takich czy innych przyczyn
prawdę mówiąc ja z wielką chęcią spotkał bym się z kimś kogo tak jak mnie dręczy życie i sprawia że jest zbyt ciężkie. Wspólna rozmowa być może (tym bardziej że nie jesteśmy znajomymi, możemy wiele więcej powiedzieć sobie jak znajomej osobie) okaże się pozytywna w skutkach. Tym bardziej że każdy z nas nie od wczoraj boryka się z chorobą i w inny sposób z nią walczy.
Nie jestem z Tarnowa ale mam nie tak daleko więc kto jest chętny na wieczór zwierzeń terapeutyczny czy po prostu spotkanie.
pozdrawiam
moje gg 8028818

przez Aneta22 29 lis 2008, 15:03
Witam! Ja też choruje ... jestem z okolic Tarnowa ,czesto tu zaglądałam ale dopiero dziś sie zarejestrowałam. u mnie zaczeło sie od depresji 3 lata temu.. tak naprawde nie wiedziałam co sie ze mna dzieje. Rodzina, chlopak nikt ... dość szybko trafiłam do lekarza bo było ze mna naprawde źle. Zazywałam leki niestety krótko bo nie zostałam dokładnie poinformowana ile je nalezy przyjmować i za rok wróciło w mniejszym stopniu ale to też było tragiczne :( wtedy to zmieniałam ze 2 razy leki w końcu dostałam seroxat który zaczał działać po około miesiącu... Przed dwa lata do teraz zapomniałam o chorobie o nerwicy depresji ,zyłam normlanie aż do teraz ... niewiem czemu od tygodnia znów sie z tym męcze ,jest znowu bardzo źle... lekarka kazała mi brać 40mg seroxatu i zapisała inne leki tez ale ja narazie zwiekszyłam seroxat a tamtych nawet nie wykupiłam. Niechce znowu przechodzić przez piekło z nowymi lekami pozniej za niedługo je odstawiać i czuć sie zle przy tym chce by znów mój nastroj sie ustabilizował. Na minute nie moge odłaczyć od siebie złych myśli ... :( powoli sie poddaje. Mam wspaniała rodzine,narzeczonego i 22 lata ..... :((( czy ktoś z was zazywa seroxat ???

przez RafQ 05 gru 2008, 15:04
Witaj!

Ja zażywałem Seroxat wraz z Amitryptyliną ale niestety ta kombinacja mi nie pomogła.
Ogólnie to lek był przeze mnie dobrze tolerowany jednak musiałem go odstawić gdyż nie dawał zadowalającego efektu terapeutycznego.
Ale w moim przypadku to normalka bo ze wszystkich leków które próbowałem (a było ich mnóstwo) tylko Effectin i mianseryna na mnie działają.
Niemniej jednak to bardzo dobry,nowoczesny i na ogół skuteczny lek.

Pozdrawiam!
RafQ

przez Bax28 06 gru 2008, 16:18
Tak to już jest z lekami,na jednych działa taki na drugich inny.Trzeba po prostu na sobie próbować który lek będzie trafiony.Depresja depresji nierówna,nerwica nerwicy też i seroxat od efectinu też się różni,działa bardziej na wytwarzanie serotoninki w mózgu a efectin chyba neodraliny bądź dopaminy,nie jestem pewien,sertotoninki poniekąd też,zależy co komu brakuje.Na coś pewnie jeszcze w tych naszych mózgach działają te leki...Ja sobie seroxat chwale...
Pozdrowienia dla Tarnowianinów i ludzi z okolic.
Ja też z tych okolic..

przez RafQ 23 gru 2008, 13:29
Takie pytanie dla osób z Tarnowa i okolic: czy znacie jakiegoś dobrego lekarza specjaliste godego polecenia z woj.małopolskiego (przyjmującego prywatnie)?

Z góry dzięki za odpowiedź

P.S. Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich z naszego miasta i okolic.Dużo zdrowia przede wszystkim :smile:

Pozdrawiam serdecznie!
RafQ

przez Tunia03 24 mar 2009, 18:52
Ja ponawiam swoje pytanie,czy ktos z Was chodził może w Tarnowie na terapię indywidualną bądź grupową?
Tunia

przez RafQ 24 mar 2009, 22:32
Ja nie chodziłem osobiście ale wiem że p. Skarżyńska prowadzi terapie zarówno indywidualną jak i grupową.Przyjmuje w gabinecie prywatnym niżej teatru jeżeli się nie mylę to dokładnie ul.Legionów.

Pozdr.
RafQ

przez lskoczek 29 mar 2009, 14:54
Witajcie,
Czy ktoś z obecnych na tym forum może polecic terapeutę z Tarnowa? Chodzi o nerwicę oraz terapie małżeńską.....

Sortuj wg