[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez julusia 05 cze 2016, 22:22
Można też mieć szczęście i dostać szybki termin bo np. ktoś zrezygnuje.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez StereoDub 11 cze 2016, 18:41
Czekam już pół roku na terapię indywidualną na NFZ, ale chyba się nie doczekam. Czy zna ktoś dobrego psychoterapeutę (lub terapeutkę, obojętnie) z Trójmiasta, który specjalizuje się w leczeniu PTSD, a konkretnie traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa? W internecie znalazłem kilka ofert, ale jak wiadomo ciężko ocenić kogoś kompetencje czytając same reklamy na stronach typu portfolio, a nie stać mnie, żeby umawiać się z każdym na płatną konsultację i potem wybrać odpowiednią osobę, dlatego może ktoś z Was zna osobę, która pomogła mu przepracować traumy z dzieciństwa?

przez PJT 11 cze 2016, 21:38
Ala polecala soltysa, ja sie moge podpisac
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Neurotica_Lostica 15 cze 2016, 13:21
Uuuuch, no to chociaż ja mogę się podpisać wszystkimi łapkami pod postem Julusii, bo ja na swoją terapię z NFZ czekałam... uwaga... TYDZIEŃ!
Nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy kwestia, że ktoś wypadł, czy może sama prowadząca jest beznadziejna. Ja nie narzekam. I tak mi tak terapia w ogóle nie pomaga, więcej siły daje mi indywidualna praca samej ze sobą w domu. :blabla:
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez Steviear 16 cze 2016, 08:59
tensposobw napisał(a):Słyszałem takie teorie, że niby roczne limity są. Ale podkreślam słyszałem, a raczej czytałem.
potwierdzam informację, są. Są też przedłużenia ale to o parę miesięcy tylko i w wyjątkowych sytuacjach.
Neurotica_Lostica napisał(a):Uuuuch, no to chociaż ja mogę się podpisać wszystkimi łapkami pod postem Julusii, bo ja na swoją terapię z NFZ czekałam... uwaga... TYDZIEŃ!
Nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy kwestia, że ktoś wypadł, czy może sama prowadząca jest beznadziejna. Ja nie narzekam. I tak mi tak terapia w ogóle nie pomaga, więcej siły daje mi indywidualna praca samej ze sobą w domu. :blabla:
wow. To poproszę w takim razie namiary na placówkę. :P Niemożliwe że tydzień (chyba ze na oddziale?). Co z listą oczekujących? Nawet jeśli się zwolniło to jest masa chętnych którzy wskakują na to miejsce czekając kilka miesięcy a nie tylko tydzień

przez Korat 16 cze 2016, 11:33
Ja potrzebuję koniecznie indywidualnej, najlepiej poznawczo-behawioralna. Grupowa psychodynamiczna jest nieporozumieniem. Powiem wam w sekrecie oficjalnie na forum, że kiedyś sprawdziło się , że dostałem szybki termin gdy zgłaszałem się do ośrodków interwencji kryzysowej. Myślę ponownie o takim rozwiązaniu, wtedy gdyby nie ciąża terapeutki, to z pewnością kontynuowałbym u niej sesje.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez Neurotica_Lostica 17 cze 2016, 09:40
Steviear napisał(a):wow. To poproszę w takim razie namiary na placówkę. :P Niemożliwe że tydzień (chyba ze na oddziale?). Co z listą oczekujących? Nawet jeśli się zwolniło to jest masa chętnych którzy wskakują na to miejsce czekając kilka miesięcy a nie tylko tydzień

Uczęszczam na zajęcia w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Gdyni Oksywiu; nie mam pojęcia, czy tam jest jakakolwiek lista oczekujących - po prostu zadzwoniłam i okazało się, że mają wolny termin. :D Spytali się tylko, czy mi pasuje i już. :D Po prostu magia!

W Centrum Zdrowia Psychicznego natomiast dali mi pół roku z tego co pamiętam.
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez ala.baltic 20 lip 2016, 14:09
Hej wszystkim,

Kiedyś byłam tu na forum - kilka lat temu i wtedy mieszkałam jeszcze na Mazurach.
Od 5 miesięcy mieszkam w Gdańsku, szukam ludzi z którymi można się spotkać, pogadać. Bardzo tego potrzebuje, jestem tu bardzo samotna....
Ala

przez Candy14 21 lip 2016, 13:12
ala.baltic, priv
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Candy14 21 lip 2016, 13:13
Udostepniam grzecznosciowo post laski ...moze ktos bylby chetny

Cześć,
jakiś czas temu prosiłam tutaj osoby z ChAD z Warszawy o pomoc w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Dziękuję wszystkim osobom, które zgodziły się ze mną spotkać. Udało się do tej pory przebadać 13 osób.
W wakacje prowadzę badania dalej - muszę przebadać 40 osób. Jednak w najbliższym czasie badanie zostaje przeniesione na teren TRÓJMIASTA i okolic.
Gdyby ktoś z Was zgodził się mi pomóc i wziąć udział w badaniu byłabym naprawdę bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna :)
Aby wziąć w nim udział należy się spotkać - takie spotkanie zajmuje ok godzinę.
Badanie dotyczy regulacji nastroju. Po zakończeniu badań, osoby chętne, otrzymają wynik kwestionariusza temperamentu.
Osoby zainteresowane udziałem w badaniu zapraszam do zgłaszania się na mój adres mailowy: hanc.malgorzata@gmail.com
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ala.baltic 21 lip 2016, 21:21
hej Wam,
z tego co wyczytałam spotykacie się raczej w Gdyni. a jakaś grupa z Gdańska chętna do spotkania w większym gronie???

przez Kiya 21 lip 2016, 23:51
ala.baltic, wiesz, że Gdynia i Gdańsk są oddalone od siebie o jakieś 20-30 minut skm? :P Wieli ludzi na tym forum nie ma z kim się spotkać nawet w promieniu 50 km, a Tobie jest do Gdyni za daleko? No nieładnie ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez ala.baltic 22 lip 2016, 10:14
no jakos nie chce mi się wierzyć, że wszystkich 'znerwicowanych' rzuciło na Gdynie ;) no a co z Gdańskiem? jeśli to miasto leczy to niech się stanie i mnie wyleczy ;)

przez Ediqwerty 22 lip 2016, 18:29
Ja czekałam na pierwszą wizytę 3 miesiące. Na razie dostałam receptę na leki. Nigdy wcześniej nie byłam na terapii...kolejny termin mam za 3 tyg. Zastanawiam się jak będzie to wszystko wygladało.

Sortuj wg