[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez pczdz 08 maja 2012, 18:08
Witam :-) Może znajdę tu kogoś do pogadania ? Jestem z okolic Bielska , mam 44 lata . Chorobe mam już właściwie za sobą choć zdarzają się jeszcze sporadycznie ciężkie dni . Może dlatego że jestem samotnym człowiekiem i nie ma nawet gdziekolwiek z kim wyjść czy tak jak w temacie pogadać . Pozdrawiam wszystkich z B-B i okolic :-)
Mężczyźni kochają się w kobietach, które interesują się nimi. Kobiety wręcz przeciwnie

[Bielsko-Biała]

przez *Monika* 10 maja 2012, 00:15
pczdz, Witaj sąsiedzie zza miedzy :D
Obrazek
Główny Moderator

[Bielsko-Biała]

przez *Wiola* 10 maja 2012, 00:17
pczdz, Witaj, możesz napisać coś o tej chorobie i o tym jak sobie poradziłeś?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez *Monika* 10 maja 2012, 00:30
*Wiola*, chyba raczej kolega nie wyleczył do końca. Napisał, że nie nadaje się do tego by podjąć pracę.
pczdz, Tak?
Obrazek
Główny Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Majkaa 10 maja 2012, 10:00
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego tu większość ludzi wkleja nie swoje zdjęcia i przede wszysktim po co ? :) Ma to zadziałać na wyobraźnię czy tak duże kompleksy, że ludzie tu podpierają się pięknymi twarzami i kobiet i facetów ?
"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć "

[Bielsko-Biała]

przez Akasha 10 maja 2012, 16:17
Masz na myśli zdjęcia w avatarach?

[Bielsko-Biała]

przez Majkaa 11 maja 2012, 22:04
Chodziło mi o avatary z Angeliną Julie, są tak często, że zastanawia mnie po co to ? :) Ale oczywiście nie chciałam sugerowac żeby dawac swoje zdjęcia.

Akasha napisał(a):Masz na myśli zdjęcia w avatarach?
"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć "

[Bielsko-Biała]

przez małaMI25 12 maja 2012, 11:45
Alien81, Dr.Ulman czy jak się pisze tam jej nazwisko, nie mam zarzutów do niej-równa babka.
Co do Narcyza... ten etap w moim życiu nie powinien mieć miejsca,zniszczył mi część życia i codziennie wzbudza we mnie ogromny lęk na samą myśl
o Ustroniu czy czym kolwiek z tym związanym.
Wczoraj np. spotkałam tzn minęłam sie z 2 paniami terapeutkami z Ustronia w CH i od razu odechciało mi się chodzenia po sklepie.
Ale jako ogólna terapia w narcyzie-pokoje,jedzenie,opieka OK.
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

[Bielsko-Biała]

przez Alien81 12 maja 2012, 15:18
małami25 jeżeli tak to bardzo Ci współczuję. Ja jestem po pierwszej prywatnej sesji u Pana Knapa-Zagóry, który wydał mi się być bardzo wysokiej klasy profesjonalistą a do tego bardzo sympatycznym człowiekiem. Póki co na razie będę co jakiś czas jeździł do niego na EEG-Biofeedback, a poza tym powoli szykuję się do dłuższego pobytu w Narcyzie (terminu jeszcze nie mam), uważam że nie mam nic do stracenia, takiej intensywnej psychoterapii grupowej w systemie stacjonarnym jeszcze nigdy w życiu się nie poddałem (pomijając 2-tygodniowy turnus w zamku w Mosznej, ale to były jakieś kpiny a nie terapia), a w indywidualną niestacjonarną już po prostu nie wierzę, ponieważ mam nienajlepsze doświadczenia z pewną psychoterapeutką. Zresztą uważam, że w trakcie pobytu w oddziale całodobowym jakiegoś ośrodka pacjent na pewno jest bardziej obserwowany przez personel, a co za tym idzie w takim przypadku łatwiej o trafną diagnozę i odpowiednią terapię. W systemie niestacjonarnym ani psychiatra ani psychoterapeuta nie ma takich możliwości, co jest oczywiste, bo widzi nas raz na 1-2 tygodnie przez niecałą godzinę. W każdym razie dzięki za odpowiedzi.
Coaxil 12,5 mg 1-0-1
Kojak, jak se przeczyta scenariusz, to se może sprawę rozwiązać w 45 minut. Nam to zajmuje trochę dłużej...

[Bielsko-Biała]

przez Asura 19 maja 2012, 14:25
Hej. Jestem z Bielska,
szukam dobrego - zaufanego, tzn, takiego przed którym uda mi się otworzyć nieco swoją skorupę, psychologa w Bielsku.
Najlepiej na Fundusz, jeżeli macie jakieś doświadczenia z bielskimi psychologami i możecie mi kogoś polecić, pomóżcie.
pozdrawiam
A
Ostatnio edytowano 26 maja 2012, 20:25 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto część zdublowanego postu

[Bielsko-Biała]

przez pczdz 26 maja 2012, 19:55
Witam :-) Jest tu ktoś dzisiaj ?
Ostatnio edytowano 26 maja 2012, 20:24 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto część zdublowanego postu
Mężczyźni kochają się w kobietach, które interesują się nimi. Kobiety wręcz przeciwnie

[Bielsko-Biała]

przez sylwiha 26 maja 2012, 21:12
ja jestem ;)
F41

Sulpiryd 50 1-0-1

[Bielsko-Biała]

przez małaMI25 01 cze 2012, 08:32
Coś rzadko ostatnio tu zaglądam (z reszta widzę nie tylko Ja).
Poza tym u mnie po staremu.
A wy -żyjecie?
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

[Bielsko-Biała]

przez Stark 02 cze 2012, 21:14
Jesteśmy wśród żywych,funkcje biologiczne w normie ^^. psychicznie już różnie bywa ^^.
Stark

Sortuj wg