Częste oddawanie moczu

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Częste oddawanie moczu

przez Busiołek 06 sty 2013, 00:23
Hej wszystkim:)
jako dziecko miałam problem z sikaniem. nie mogłam przez to spać. w dzien tez latałam co chwilę, żeby wysikać krople moczu. zaczęłam to ignorować. poczatki były trudne. czułam że mam te kilka kropel do wysikania i że muszę iść. zaciskałam wtedy bardzo mocno mięśnie, nie wiem jak one się nazywają, ale nimi sterujemy i cewką i odbytem i pochwą. tak więc zaciskałam do granic mozliwosci i starałam sie zignorowac. i z czasem jak nie myslalam o sikaniu i o tym czy cos czuje czy nie przestałam biegac co chwile do ubikacji. to chyba dziala tak samo jak np. ktos opowiada o jakichs pchlach czy wszach i automatycznie zaczyna nas cos swedziec. :) uczucie parcia na pecherz jest nie miłe ale poradzilam sobie z tym w wieku 9 lat:) mam nadzieje ze to zaciskanie mięsni tez Wam pomoże.

Częste oddawanie moczu

przez pisanka 25 lut 2013, 13:49
u mnie to jest fazowe. jak miałam silne lęki to nie wyszłam z domu jeśli w ciągu np. 5 minut z 8-10 razy się nie wysikałam. często jak już stwierdzałam 'dobra, idę' to zdążyłam wyjść z bloku a parcie na pęcherz było tak silne, że musiałam wracać. robiłam badania wszystko ok, więc to pewnie przez nerwicę. potem przeszło, chociaż kilka tygodni temu problem znowu się pojawił chociaż w mniejszym stopniu.

Częste oddawanie moczu

przez Little Red Fox 25 lut 2013, 14:38
mnie to łapie od czasu do czasu w nocy, albo przed jakimś bardzo stresującym wydarzeniem :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Częste oddawanie moczu

przez freda 25 lut 2013, 15:08
czasem mam tak,jak w nocy się obudzę, :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Częste oddawanie moczu

przez papillon24 23 maja 2014, 21:48
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Leżę z termoforem między nogami i błagam Boga o to,żebym przespała noc:(
Jestem tak zmęczona. Najpierw nie spałam przez lęki, później jak trochę ustąpiły to i tak załamywałam się nerwicą i że to spotkało właśnie mnie a teraz nie śpię, bo ciągle mam wrazenie,że chce mi sie siku;) Wczoraj faktycznie jeszcze sikałam,a teraz idę do wc i okazuje sie, że sikać mi sie nie chce,tylko to ogromne parcie na pęcherz.. jestem już tak zmęczona;(
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

Częste oddawanie moczu

przez bei 30 maja 2014, 16:31
Dzisiaj- już nie wiem ile razy byłam :mrgreen: .
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

Częste oddawanie moczu

przez lucy1979 30 maja 2014, 16:38
Ja od trzech lat sikam nieraz po dwadzieścia razy na dobe. Nie mam pojęcia co to może być. Wyniki mam bardzo dobre.
Już myslalam, że to moczówka albo cukrzyca, bo to są naprawdę duże ilości, nie jakieś wyduszane kropelki. Wręcz przeciwnie. W nocy nieraz pięć a nawet więcej razy wstaję.
Dość uciążliwa sprawa.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Częste oddawanie moczu

przez jasaw 30 maja 2014, 16:42
Mam ten problem od lat-męcząca sprawa. Jednak muszę się z tym pogodzić, bo to i wiek/zabrzenia hormonalne/, ale też cukrzyca ii nerwica dokładają swoje ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Częste oddawanie moczu

przez papillon24 31 maja 2014, 18:58
Ja nie mam cukrzycy, robiłam badania;)
Teraz nie siusiam-mówiac wprost!-przed snem. Jak pisałam posta,to się położyć nie mogłam, bo była katastrofa. Minuta leżenia i bieg,nie opłacało się z łazienki wychodzić"( Moze trochę się nakręcałam, w dzień próbowałam o tym nie myśleć,choć bywało ciężko.
Teraz jest lepiej niż wtedy ale przed snem tez idę z 5 do 10 razy;o i budzę się w nocy oczywiście,mimo że nie piję wiele przed snem,masakra jakaś!!
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

Częste oddawanie moczu

przez estera1 31 maja 2014, 21:03
ja do 18 pije a i tak latałam oddać kropelke moczu mimo iż wyniki są ok.Przez ten pęcherz nabawiłam sie bezsenności,po latach trafiłam w końcu na właściwego urloga...teraz biore leki na nadreaktywność pęcherza.Minusem jest mega wysoka cena-efekt zaczynam coraz rzadziej zaglądac do wc :)

Częste oddawanie moczu

przez bei 03 cze 2014, 13:32
Znowu latam ciągle do wc :? .

Trochę dziwne jest to że mam takie coś w domu, a np. na uczelni pójdę z dwa razy.
W domu potrafię co 0,5- 1h niekiedy chodzić.
I to nie jest tak, że mi się tylko wydaje że mi cię chce :mrgreen: . Praktycznie jak tylko coś zjem/ napiję się to muszę iść.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
(...)
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Jan Paweł II
bei

Częste oddawanie moczu

przez estera1 03 cze 2014, 13:38
vesicare 10mg + urovaxom jest najlepszy :-)

Częste oddawanie moczu

przez jolantka 03 cze 2014, 13:40
To ponoć na tle nerwowym wszytko. Ja się zastanawiam nad kupnem pieluchy/cewnika, bo to dość uciążliwe odbywać ten rytuał najrzadziej co pół godziny. Rozporek, pasek u spodni, wysuszanie skóry tak częstym myciem rąk po skorzystaniu z toalety, psia kość! Piszę tego posta i znowu czuję, że chce mi się sikać, a byłam nie dalej, jak kwadrans temu :roll: Wieczorem lepiej, żebym nie piła po 20, jak się kładę o północy załóżmy, bo będę chodzić kilka razy do rana i to żadne spanie, taka robota.
jolantka

Częste oddawanie moczu

przez bei 03 cze 2014, 13:50
jolantka napisał(a):To ponoć na tle nerwowym wszytko. Ja się zastanawiam nad kupnem pieluchy/cewnika, bo to dość uciążliwe odbywać ten rytuał najrzadziej co pół godziny. Rozporek, pasek u spodni, wysuszanie skóry tak częstym myciem rąk po skorzystaniu z toalety, psia kość! Piszę tego posta i znowu czuję, że chce mi się sikać, a byłam nie dalej, jak kwadrans temu :roll: Wieczorem lepiej, żebym nie piła po 20, jak się kładę o północy załóżmy, bo będę chodzić kilka razy do rana i to żadne spanie, taka robota.

Mam nerwicę natręctw. No właśnie to mycie rąk najgorsze, ja mam coś na kształt bakteriofobiię, więc powinnam się starać jak najrzadziej myć ręce, tym bardziej że moja skóra niezbyt dobrze to znosi. Dobrze że kupiłam sobie wczoraj fajny krem, bo już mnie po prostu dłonie bolały.

A w nocy nie chodzę, chyba że bardzo dużo wypiję przed snem- chociaż tyle ;) .
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
(...)
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Jan Paweł II