NOWE LEKI, TERAPIE PRZYSZŁOŚCI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez ladywind 19 sie 2013, 09:59
depresyjny, ok, nie było tematu.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depresyjny 19 sie 2013, 17:12
Mysle ze chcesz mi pomoc i nawet jak cos jest nie do rozstrzygniecia to niczyja wina, moja mama byla dzisiaj z siostra u psychiatry i pytala sie o ketamine, ze niby syn sie interesuje, Powiedzial ze to jest bardzo niebezpieczny twor, ze powoduje schizy, omamy i co on tam jeszcze nie nawymyslal.Zapytam sie swojego lekarza, on jest uniwesytecki to moze troszke bardziej postepowy, Z ciekawosci zapytam. Jaki lek jeszcze moze odnawiac polaczenia miedzy neuronami?
depresyjny

przez Kalebx3 19 sie 2013, 17:19
Jaki lek jeszcze moze odnawiac polaczenia miedzy neuronami?

Pronikol B ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hashim 19 sie 2013, 17:50
z swojego doswiadczenia antagonistów nmda juz nie tkne, tym bardziej ketaminy nie chce

po wielu doświadczeniach z lekami suplementami, stwierdzam, ze przynajmniej u mnie prawidłowa czynność nmda poprawia mi myslenie, pamięć i ogólnie jest na plus, a antagonizowanie nmda nic mi nie daje z wyjatkiem zarłoczności, obsesji i podobnych nieciekawych zjawisk

przez depresyjny 19 sie 2013, 18:56
Kalebx3 co to ten pronikol? Wpisuje w google nic nie wyskakuje , hashim w jaki sposob mozna wyregulowac nmda, jak to osiagnales?
depresyjny

przez Kalebx3 19 sie 2013, 19:04
Kalebx3 co to ten pronikol?

Szewski klej , zwany inaczej Budaprenem . W dalekiej przezeszlości używaliśmy go do klejenia komórek mózgowych, ale chyba nikomu z nas to na dobre nie wyszło.

przez depresyjny 19 sie 2013, 19:37
Kalbex3 Dlaczego sobie sobie ze mnie jaja robisz?
depresyjny

przez Kalebx3 19 sie 2013, 19:54
Kalbex3 Dlaczego sobie sobie ze mnie jaja robisz?

Wybacz. Tak mi coś do łba strzelilo.

przez ladywind 19 sie 2013, 20:45
depresyjny, anafranil stosuje się do odbudowy połączeń w mózgu
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depresyjny 19 sie 2013, 21:53
ladywind, dzieki za informacje, kabex3 to byla calkiem kreatywna uwaga, teraz gdy juz wiem ze nie miales zlych intencji.:), nie wpadl bym na cos takiego, raczej malo mi po glowie krazy mysli. Bardzo chcialbym sie czuc naturalnie jak zagaduje do ludzi(dziewczyn) a ja mam taka pustke w glowie. Po pewnym czasie jak juz powiedzialem to co sobie namyslilem musze odejsc. Gdy zapada cisza a ja w glowie nie mam nic czuje sie bardzo niekomfortowo, teraz juz wiem ze anafranil mi tego nie robi , chociaz...( jak myslicie?), myslicie ze ta pustka w glowie, problemy z zapamietywaniem to moze wynikac z komunikacji miedzy neuronami?

-- 19 sie 2013, 22:04 --

moze ten bol ktory byl tez mozna pod to wszystko podpiac?
depresyjny

przez ladywind 19 sie 2013, 22:26
depresyjny, może wynikać również z zaburzeń osobowości bardziej .

przez depresyjny 19 sie 2013, 23:09
ladywind mysle ze bardzo dobrze trafiles, powiedz mi czy jest szansa ze ja znajde w zyciu ukojenie?
depresyjny

przez ladywind 19 sie 2013, 23:15
depresyjny, myślę że tak tylko jeszcze nie trafiles w swój lek ani nie poznales osoby z podobnymi problemami która bylaby też wsparciem dla Ciebie , a to bardzo wiele . Dobrze dobrane leki też potrafię pomóc tylko często mija długi okres zanim się wnie trafi .
Sama jestem w potrzasku i aktualnie szukam czegoś co mi pomoże .

przez depresyjny 19 sie 2013, 23:25
zagadalem dzisiaj do dziewczyn, wszystko bylo wporzadku pozatym ze nie wiedzialem co mowic, pozegnalismy sie z usmiechem, a teraz w piersiach czuje dysonans i spac nie moge, zastanawiam sie czy takie akcje mi pomagaja czy wrecz przeciwnie.
depresyjny

Sortuj wg