Aspargin, czy wystarczy...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Aspargin, czy wystarczy...

przez nazer 14 wrz 2008, 12:03
Witam, mam takie pytanie czy Aspargin i zawartość potasu i magnezu wystarcza by uzupelnic organizm do optymalnej normy np biorąc go 3x dziennie po 1 tabletce ???

Re: Aspargin, czy wystarczy...

przez Gosiulka 15 wrz 2008, 10:47
Ja zażywam aspargin trzy razy dziennie po 2 tabletki czyli w sumie 6 tabletek dziennie Na początku nie było efektów nadal mi powieka latała ale póżniej było ok Z tym że ja biorę od około połowy roku Ale teraz zauważyłam ze na nowo powieka mi lata także na pewno mam za mało magnezu w sobie.
Przyjaciel forum

przez madzia26 15 wrz 2008, 18:17
ja biore od 3 miesiecy 2-3 razy dziennie po 1 tabletce i mi pomaga na kolatanie serca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 16 wrz 2008, 21:24
Ja właśnie zaczołem brac... będę brał 2 razy dziennie po 2 tabletki... jak zauważe jakąś poprawe to napisze... ;)

---- EDIT ----

Muszę powiedziec że jest poprawa... ;)

przez Jovita 23 wrz 2008, 16:27
nazer napisał(a):Witam, mam takie pytanie czy Aspargin i zawartość potasu i magnezu wystarcza by uzupelnic organizm do optymalnej normy np biorąc go 3x dziennie po 1 tabletce ???

Najlepiej brac 3 razy dziennie po 2 tabletki przez pewien okres czasu - nie zawsze.
Ale dobrze jest tez brac magnez+wit B6, ja pewien okres czasu biore magnez z potasem a potem magnez z wit B6.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg