TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Lord Kapucyn 09 sty 2016, 16:04
Wiele rzeczy się bierze w prochu- kreatynę, BCAA, glutaminę, inozytol, beta-alaninę, cholinę, tyrozynę, można taurynę, DAA, karnityny, hmb. Różne stacki na stawy. Ale te wszystkie rzeczy mają jedną cechę wspólną. Mianowicie duże, rozpięte dawki. Nieco więcej/ mniej prochu w tę czy w tę nie zrobi właściwie różnicy. Najlepiej gdyby wszystko było w tabletkach,kapsułkach, w ładnych opakowaniach, ale czasami zaważają względy ekonomiczne lub inne.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Relief 10 sty 2016, 05:42
Pewnie, że mieliście rację. Niestety wasze posty zostały napisane już po tym, jak zamówiłem. Zresztą myślę, że z drugiego i trzeciego grama pójdzie mi już lepiej :). Tak czy inaczej, raczej przejdę się do psychiatry. Ostatnio humor mam dobry jednak serce daje o sobie znać. Budzę się w nocy i wystarczy, że się obrócę z boku na bok i już mam kołatanie, przyspieszone tętno ech. Właśnie teraz miałem taki atak. Choć żadnego lęku, paniki przy tym nie ma. Raczej wkurw i wątpliwości, szukanie przyczyn po internetach. Chcę odwiedzić kardiologa, żeby się upewnić, że to nerwica, a nie jakaś wada serca. Choć podejrzewam nerwicę, bo sport mogę uprawiać i ze 2 godziny na naprawdę dużej intensywności i nic mi nie jest, ba! Jest nawet lepiej.

Myślicie, że coaxil może być skuteczny na takie somatyczne dolegliwości jak popularnie zwana "nerwica serca"?

przez lunatic 10 sty 2016, 12:10
na objawy somatyczne może być skuteczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaro13 11 sty 2016, 18:45
Słuchajcie po jakim czasie tianeptyna się rozkręca? Juz minęły 3 tyg i nie rzuca na kolana.

przez Ricah 11 sty 2016, 19:08
jaro13, dla pewnosci daj 8 tygodni przynajmniej temu lekowi. 3 tygodnie to nie jest jeszcze az tak duzo. Jaka dawke bierzesz? No i tez zalezy czego oczekujesz od leku.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez jaro13 12 sty 2016, 19:26
Biorę 3x12,5 na zaburzenia lękowe somatyzujące

przez Pablo5HT1 14 sty 2016, 16:26
Ricah napisał(a):jaro13, dla pewnosci daj 8 tygodni przynajmniej temu lekowi. 3 tygodnie to nie jest jeszcze az tak duzo. Jaka dawke bierzesz? No i tez zalezy czego oczekujesz od leku.

tiaaa, 8 tyg i będzie cud, kto w to uwierzy oprócz masochistów? takich 2 a nawet 3 miesięcznych trialów miałem kilka i kicha.

przez Ricah 14 sty 2016, 16:56
Pablo5HT1, to wedlug Ciebie jaki jest optymalny okres, po ktorym mozna stwierdzic, ze lek nie dziala?
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Pablo5HT1 14 sty 2016, 20:04
Ricah napisał(a):Pablo5HT1, to wedlug Ciebie jaki jest optymalny okres, po ktorym mozna stwierdzic, ze lek nie dziala?

Ricah, każdy niech sobie "testuje" jak długo chce, ja mam swoje zdanie i uważam, że jak po 6 tygodniach nie ma zasadniczej różnicy w stanie ( głównie tu chodzi o efekt antydepresyjny- wzrost napędu, uspokojona koncentracja, dobry sen) to nie, zwykle w depresji powinno się czuć różnice po upływie miesiąca.. i niech nie opowiadają bajeczek, że tak nie jest, jesli chodzi o lęki i nerwice to jest inaczej pod warunkeim, że nie wynikają one z depry.. ale wtedy to nei wiem czy branie antydepresantów ma jakikolwiek sens.

przez jaro13 14 sty 2016, 22:37
Pablo to jak można wyleczyć nerwice? Jak nie antydepresentami? Na razie mam huśtawke nastroju czuje się dobrze wieczorem, to w nocypo trettico jakieś koszmary to na drugi dzień zdenerwowanie

przez Kajetan0 24 sty 2016, 11:23
witam biorę Tianeptynę z ssri - tylko nie wiem z jakim to lepiej wychodzi się łączyć z sertralina czy escitalopramem ?

przez Ricah 24 sty 2016, 11:24
Kajetan0, z sertralina ma wieksza szanse na synergie wzgledem dopaminy.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez ztx 03 lut 2016, 10:33
Tiana działa!!
Zdecydowanie lepiej mi się wstaje i nie przesypiam 3/4 dnia, jednak pod wieczór często bywam podkurwiony i podirytowany. Być może zmodyfikować jakoś dawkowanie? Aktualnie biorę w systemie 2 - 0 - 1.
tianeptyna 2-0-1
ztx

przez radek1305 08 lut 2016, 14:31
bączuś napisał(a):
w niskich moze byc ich antagonistą uwrazliwiając w ten sposób receptory opioidowe.

Skąd taka wiedza ?? Poproszę o jakiś link.

Zażywałem przez 10 dni 3x12.5, już po pierwszej dawce całkowicie zniknął chroniczny ból kolana i zęba uważam więc, że działa całkowicie agonistycznie na te receptory.

Po 10 dniach zażywania pojawiły się nieprawdopodobne koszmary w których umierały osoby z mojej rodziny, następnej nocy to samo z tym że obudziłem się podczas snu cały zalany łzami!
Od razu odstawiłem i przez dwa dni czułem ogromny ból na ramionach i karku tak jakbym ktoś położył mi tam 100 kilo...
nigdy wcześniej nie zażywałem opiatów więc nie wiem jaki jest efekt odstawienia ale podejrzewam, że może być właśnie taki jak opisałem powyżej.

Teraz od czasu do czasu wezmę na raz 2 tabletki i uważam, że jedyny plus jaki daje to totalne odstresowanie, tak jakby znikają wszystkie lęki.

Jestem osobą bardzo wrażliwą na wszystkie substancje które zażywam ( po 2 dniach na 5htp miałem myśli samobójcze) a tianeptyna to mój pierwszy lek który miał pomóc na lekką depresję ale nie polepszył mi nastroju w żadnym stopniu, być może brałem za krótko ale jeśli jego działanie ma opierać się tylko na agonizowaniu receptorów opioidowych to nie dla mnie. Koszmary były nie do wytrzymania a efekt odstawienia bardzo nieprzyjemny.

Dodam jeszcze, że po zażyciu pierwszej tabletki na 5 min poczułem bardzo przyjemny euforyczny efekt tak jakby moja dusza na chwilę się uśmiechnęła, niestety trwało to bardzo krótko i więcej się nie powtórzyło :(

Sortuj wg