BROMANTAN (Ladasten)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
5
71%

Nie
1
14%

Zaszkodził
1
14%

Liczba głosów : 7

BROMANTAN (Ladasten)

przez Lucjano 27 cze 2016, 19:51
Witam czy ktoś ma porównanie pomiędzy ladasten a fenotropilem zamówiłem to i to i nie wiem od jakiego zacząć i który z tych leków można brać długofalowo i czy te leki poprawiają nastrój

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 28 cze 2016, 12:12
Tak, ja brałem przez ok. 2 tygodnie Bromantan i także przez około 2 tygodnie Fenylopiracetam (w innym czasie oczywiście).
Subiektywnie są to całkiem inne specyfiki.
Bromantan - 'stymulant' (choć moim zdaniem bardziej trafne słowo to 'dopaminergik') z lekką komponentą przeciwlękową. Tzn. głównie odczuwałem działanie psychostymulujące itd. (podane tutaj bromantan-ladasten-t51051-42.html#p2243375), natomiast nieco słabiej anksjolityczne, choć jest zauważalne. Z moich obserwacji wyższe dawki zwiększały działanie przeciwlękowe, ale nie byłem w stanie tego dokładnie zweryfikować, ponieważ brałem to zbyt krótko.

Fenylopiracetam - moim zdaniem jest to typowy stymulant w subiektywnym odczuciu, potocznie zwany 'turbo-piracetamem' z tego względu.
Jego wyjątkowa cecha to upregulacja D1, D2, D3 --> http://link.springer.com/article/10.113 ... 2411020048
Phenotropil also abolished the effect of scopolamine on the benzodiazepine receptors and dopamine D1 receptors. Scopolamine decreased the density of D1 receptors by 20% and BDZ receptors by 17%, whereas phenotropil increased the density of receptors by 16% and 25%, respectively. Phenotropil considerably increased the density of dopamine D2 and D3 receptors by 29% and 62%, respectively.

Poza tym to 'mocny' racetam.

Jeśli szukasz poprawy nastroju bardziej polecam Ci Bromantan (Ladasten)

BROMANTAN (Ladasten)

przez Vengence 28 cze 2016, 13:29
Działa na was Bromantan od pierwsze dawki??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 28 cze 2016, 17:25
Działanie odczuwałem od pierwszej dawki.
Po około 2 godzinach od zaaplikowania pojawiał się tzw. 'peak', czyli najmocniej odczuwalne efekty.
Mimo dawkowania dwa razy dziennie nie miałem nigdy problemów z zasypianiem.

Lucjano, jeszcze w uzupełnieniu do poprzedniej wiadomości - jedno i drugie można brać długofalowo (w granicach rozsądku). Prawdopodobnie przy dłuższej kuracji Fenylopiracetamem pojawi się także wspomniane w różnych serwisach działanie antydepresyjne związane z upregulacją w/w receptorów.
Mi osobiście Bromantan bardzo podszedł i po zakończeniu aktualnej kuracji Afobazolem i Fasoracetamem przejdę na dłuższy cykl z Ladastenem, który jest już w drodze do mnie.

BROMANTAN (Ladasten)

przez absolulu 28 cze 2016, 19:10
Gdzie zamawiasz swoje smakołyki ?
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 28 cze 2016, 20:00
Pierwszą partię Bromantanu na test brałem w Ceretropic.
Kolejna dostawa już z http://extrapharmacy.ru/ w postaci Ladastenu. W międzyczasie Afobazol i Adaptol na testy kupiłem także w extrapharmacy.
Fenylopiracetam mam z http://pl.swissherbal.eu/sklep/phenylpiracetam/, Fasoracetam także http://pl.swissherbal.eu/sklep/fasoracetam/
Generalnie jestem stałym klientem w SHI, ale ostatnio polubiłem też extrapharmacy. Przy płatności BitCoinem wychodzi całkiem przystępnie (-20%), powzej 100$ wysyłają za free, a przesyłka idzie jakoś 7-10 dni, zapakowana... nieźle :smile: co najmniej tak jakby wysyłali wzbogacony uran :smile:

BROMANTAN (Ladasten)

przez neon 29 cze 2016, 18:12
Nie wiem czy od pierwszej dawki, bo ja przeskoczyłem z parogenu na ladasten i dla mnie ten lek bije parogen. Biore 2 tygle, jeszcze 2 i robie miesięczną przerwe według zaleceń kacapów. Jeżeli przezyje ten rozbrat, to wybije lampke szampana za II WŚ i zimną wojne bo chyba dzieki m. in. tym wydarzeniom te prochy powstały.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

BROMANTAN (Ladasten)

przez maniek123321 29 cze 2016, 20:20
z paro lepiej bromantanu nie mieszac?

a na extrapharmacy te stymulanty jak Cerebrolysin, Cortexin sa cos warte?
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

BROMANTAN (Ladasten)

przez wisnia80 30 cze 2016, 20:20
Pan1karz napisał(a): Afobazol

A jak oceniasz działanie Afobazolu? Czuć co? Np, jakieś działanie przeciwlękowe?

BROMANTAN (Ladasten)

przez JakDawniej 30 cze 2016, 20:39
Zamowilem ladasten z extrapharmacy jak polecali przedmówcy. Z wenlafaksyną wegetuje już rok. Wcześniej 10 lat gościło codziennie w moim menu lexapro 10mg. Rano brakuje mi energii. Sprawny umysłowo jestem dopiero około 12-stej. W ciągu 3 ostanich miechów byłem u 2 psychiatrów którzy twierdzą że efectin to super aktuwizujący lek i mają głęboko wywalone że śmigam jak chodzący trup. Jak dojedzie paczka od ruskich dam znać jak mi idzie z tym lekiem. Pozdrawiam wszystkich

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 01 lip 2016, 01:04
wisnia80 napisał(a):

A jak oceniasz działanie Afobazolu? Czuć co? Np, jakieś działanie przeciwlękowe?

Działa , ale całkiem nietypowo w moim przypadku.
Obecnie jestem w 4-tym tygodniu kuracji. Przez pierwsze 2 tygodnie (3x1 tabletka dziennie) działanie było delikatne, natomiast po tym okresie coś się ruszyło.
Napady paniki w ogóle nie pojawiają się , ale wolnopłynący wyjątkowo potrzebuje wyższej dawki (wtedy brałem 2x2 tabletki dziennie - skutecznie). Obecnie, po prawie miesiącu stosowania biorę już tylko 2x1 tabletkę dziennie i wystarcza, żaden lęk nie pojawia się. Nie zaobserwowałem wzrostu tolerancji, o czym była mowa w wątku o Afobazolu, wręcz przeciwnie - trzeba było poczekać aż się rozkręci, a następnie zmniejszenie dawki do najmniejszej skutecznej. Odczuwalne jest też działanie nootropowe (coś jak racetamy albo noopept w wyższych dawkach), wiąże się to m.in. z tym, że pewnego dnia jak wziałem 2 tabletki za późno, miałem małe problemy z zaśnięciem. Nie wywołuje sedacji, nie uzależnia.
Ogólnie lek ten oceniam wysoko.

BROMANTAN (Ladasten)

przez neon 01 lip 2016, 09:26
Ja biore połowe dawki- 25 mg raz dziennie, lęki czasem sie pojawiają ale jest ogromna poprawa, lek stymuluje na wyważonym poziomie jak profesor, za to pargoen zmieniał moją osobowość. Myślałem już ze leki nie dla mnie ale ladasten zmienił ten pogląd.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

BROMANTAN (Ladasten)

przez Vengence 01 lip 2016, 12:44
Pan1karz napisał(a):
wisnia80 napisał(a):

Działa , ale całkiem nietypowo w moim przypadku.
Obecnie jestem w 4-tym tygodniu kuracji. Przez pierwsze 2 tygodnie (3x1 tabletka dziennie) działanie było delikatne, natomiast po tym okresie coś się ruszyło.
Napady paniki w ogóle nie pojawiają się , ale wolnopłynący wyjątkowo potrzebuje wyższej dawki (wtedy brałem 2x2 tabletki dziennie - skutecznie). Obecnie, po prawie miesiącu stosowania biorę już tylko 2x1 tabletkę dziennie i wystarcza, żaden lęk nie pojawia się. Nie zaobserwowałem wzrostu tolerancji, o czym była mowa w wątku o Afobazolu, wręcz przeciwnie - trzeba było poczekać aż się rozkręci, a następnie zmniejszenie dawki do najmniejszej skutecznej. Odczuwalne jest też działanie nootropowe (coś jak racetamy albo noopept w wyższych dawkach), wiąże się to m.in. z tym, że pewnego dnia jak wziałem 2 tabletki za późno, miałem małe problemy z zaśnięciem. Nie wywołuje sedacji, nie uzależnia.
Ogólnie lek ten oceniam wysoko.
A działanie przeciwdepresyjne występuje?, ja biore Afo 3 dzień, ale to jeszcze raczej nie ma prawa na mnie działać.

-- 01 lip 2016, 12:47 --

neon napisał(a):Nie wiem czy od pierwszej dawki, bo ja przeskoczyłem z parogenu na ladasten i dla mnie ten lek bije parogen. Biore 2 tygle, jeszcze 2 i robie miesięczną przerwe według zaleceń kacapów. Jeżeli przezyje ten rozbrat, to wybije lampke szampana za II WŚ i zimną wojne bo chyba dzieki m. in. tym wydarzeniom te prochy powstały.
A ile brałeś paroksetyne?, bo to może być efekt z odbicia po odstawce ssri, dopamina dochodzi do głosu
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

BROMANTAN (Ladasten)

przez Pan1karz 01 lip 2016, 14:12
Vengence napisał(a): A działanie przeciwdepresyjne występuje?, ja biore Afo 3 dzień, ale to jeszcze raczej nie ma prawa na mnie działać.

Nic takiego nie zauważyłem, żadnego działania na nastrój, napęd ani chęci do życia. Po prostu likwiduje lęk w oryginalny dla siebie sposób (bez sedacji, rozluźnienia) i jako bonusik mamy działanie nootropowe.
Na zagranicznych stronach polecają połączenie Bromantanu z Afobazolem jeśli ktoś potrzebuje działania przeciwdepresyjnego oraz przeciwlękowego.

Sortuj wg