FENTERMINA (Adipex, Obephen, Phentrol, Obenix, Zantryl)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez Kalebx3 08 sty 2016, 16:34
Ktoś coś poleci mocnego dostępnego na recke w Polsce na odchudzanie? Fentermina nielegal, tak samo clenbuterol, efedryna itp..

ja ostatnio w promocji kupiłem Ketony malinowe 600mg / kaps.
To duża dawka . Jak zjem takie 2 z rana to przez cały dzień nie mam apetytu . Jak byś wpitolił ze cztery na czczo to kto wie.
Tu masz najtaniej , stąd brałem:
http://allegro.pl/uns-zielona-kawa-keto ... 76488.html

razem z wyciągiem z kawy , ale sa i same ketony .

http://www.e-odchudzanie.com.pl/raspberry-ketone.html
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Lord Kapucyn 08 sty 2016, 16:39
Wudezet napisał(a):Ktoś coś poleci mocnego dostępnego na recke w Polsce na odchudzanie? Fentermina nielegal, tak samo clenbuterol, efedryna itp..

Coś poza metylo dostanę sensownego? W sumie to metylo i tak będę brał na ADD/ADHD i ogólne zamulenie - ale czy dawki terapeutyczne na ADD/ADHD i "zmulenie" - chroniczne zmęczenie będzie odpowiednia też na redukcję wagi, mhm..

Coś potem naskrobię, be in touch.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 08 sty 2016, 16:44
Jego wysokość Lordzie Kapucyn ,
interesowało by mnie Twoje zdanie o tych Ketonach, jeśli je szamałeś .
jedno jest pewne ,pachną malinami , chociaz moja teściowa powiedziała ,że to kisiel owocowy
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 08 sty 2016, 20:36
Wudezet, No łatwo nie jest. Fentermina nielegal, geranium /DMAA /1,3-dimetyloamylamina i clenbuterol zdjął sanepid, efedryna tylko na receptę, sibutramina wycofana z uwagi na przypadki zwałek sercowo-naczyniowych. Bez recepty co najwyżej możesz dodać pseudoefedrynę(izomer efedryny) w tych wszelkich sudafedach, apselanach, cirrusach itp. Działanie termogeniczne ma wielokrotnie słabsze od efki , no i jest bardziej "schizogenna". A poza tym to wszelkie (nie)legalne amfetaminopodobne psychostymulanty.

Z legalnych rzeczy zostaje kofeina( w prochu), synefryna(jako hcl albo ekstrakt z gorzkich pomarańczy), johimbina(jako hcl albo jako ekstrakt)<- tu sanepid może się dochrzanić, teobromina, teofilina (na reckę w lekach dla astmatyków), ekstrakty z zielonej kawy(kwas chlorogenowy), ekstrakty z zielonej herbaty(strandaryzowane na egcg), syntetyczne hormony tarczycy, ekstrakty garcinia cambogia(kwas hydroksycytrynowy), forskolina, piperyna, kapsaicyna, ketony malinowe, l-karnityna.

Ketonów malinowych nie szamałem. Wg. badań nie istnieją dowody na ich skuteczność u ludzi (podobnie niektóre ze składników ww. budzą kontrowersje), ale u myszy, którym podawano b. duże ich dawki obserwowano spalanie fatu, chroniły przed przybieraniem na wadze przy diecie wysokotłuszczowej, wykazują działanie moczopędne(usuwanie nadmiaru wody).

Chudnie się na pewno po topiramacie (lek przeciwpadaczkowy). Nawet go zarejestrowano w preparacie złożonym z fenterminą do leczenia otyłości właśnie.

Możesz też w czeskich aptekach kupić bez recepty leki zawierające orlistat- związek, który blokuje wchłanianie tłuszczów z przewodu pokarmowego i ma raczej udowodnioną skuteczność. U nas na receptę.
http://www.docsimon.pl/towar/orlistat-s ... s-84x-60mg

Moderator/ R2 - D2

przez Wudezet 08 sty 2016, 21:15
Okej, dzięki za info. Efedryna jest dostępna w Polsce tylko pod nazwą handlową "Ephedrinum Hydrochloricum WZF" w formie zastrzyków? Tabletek nie ma? Kłucie się mnie nie interesuje niestety.

Teraz wróciłem na siłownię i do wakacji postanowiłem się wyrobić w miare fajną sylwetkę, ale potrzeba mi trochę schudnąć. Jako takiej diety nie prowadzę rygorystycznej aktualnie i myślę, w sensie liczenie kalorii itp itd. Staram się po prostu nie jeść śmieciowej szamy - i na tym polega moja "dieta" :mrgreen: I dlatego do takiego efektywnego chudnięcia będe myślę potrzebował jakiegoś silnego wspomagacza. Od kwietnia zamierzam także regularnie zacząć biegać, minimum do wakacji - 3 razy w tygodniu. I od tego czasu właśnie planuję zrobić taką jak najbardziej będę potrafił wycinkę przy ostrych treningach i jakiś spalaczach/suplementach/lekach wspomagających odchudzanie, a do tego czasu sama siłownia.

Clenbuterol i właśnie Johimbine, właśnie to mi znajomy polecał. Sanepid, dlaczego mógłby się przyczepić? Pełno jest tego w formie suplementu chociażby na allegro dostępne
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez Lord Kapucyn 08 sty 2016, 21:52
Wudezet napisał(a):Okej, dzięki za info. Efedryna jest dostępna w Polsce tylko pod nazwą handlową "Ephedrinum Hydrochloricum WZF" w formie zastrzyków? Tabletek nie ma? Kłucie się mnie nie interesuje niestety.

Jest efedryna w drażach (Tussipect), z dwoma jakimis jeszcze składnikami na kaszel, ale one nie mają żadnego znaczenia. No i pewne grupy zawodowe dysponują czystą efedryną w prochu, ale tego to Ci nie załatwię. :pirate:

Moderator/ R2 - D2

przez Peter007 09 sty 2016, 00:24
Lord Kapucyn napisał(a):
Wudezet napisał(a):Okej, dzięki za info. Efedryna jest dostępna w Polsce tylko pod nazwą handlową "Ephedrinum Hydrochloricum WZF" w formie zastrzyków? Tabletek nie ma? Kłucie się mnie nie interesuje niestety.

Jest efedryna w drażach (Tussipect), z dwoma jakimis jeszcze składnikami na kaszel, ale one nie mają żadnego znaczenia. No i pewne grupy zawodowe dysponują czystą efedryną w prochu, ale tego to Ci nie załatwię. :pirate:

Tussipect kiedys mozna bylo bez recki kupowac, stare dobre czasy :)

przez Lord Kapucyn 09 sty 2016, 00:25
Wudezet napisał(a):Clenbuterol i właśnie Johimbine, właśnie to mi znajomy polecał. Sanepid, dlaczego mógłby się przyczepić? Pełno jest tego w formie suplementu chociażby na allegro dostępne

Jako oficjalny powód podają względy bezpieczeństwa, obawiają się o "czystość" suplementów zawierających te substancje , albo zdejmują je z półek z uwagi na udokumentowane przypadki zgonów.

Johimbina np. przecież nie jest oficjalnie zakazana, nie figuruje na wykazie środków odurzających i substancji psychotropowych. A większość vendorówz US u których kupuje boi się/ nie chce wysyłać johimbiny do Polski, bo prawdopodobnie zatrzyma się na cle. W Polsce johimbinę można wyrwać na bestbody, muscle-zone albo czasami na allegro, ale większość preparatów poznikała z półek , a te co się ostały nie powalają jeżeli chodzi o stosunek cena/ jakość.

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg