BUSPIRON (Buspirone,Buxal,Buspar,Bespar,Mabuson,Spamilan)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy buspiron pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
16
53%

Nie
10
33%

Zaszkodził
4
13%

Liczba głosów : 30

przez nobody25 02 maja 2014, 22:00
suwak, biorę ponad miesiąc, i działa b. delikatnie, w sumie zacząłem być taki bardziej radosny, niestety nasiliły mi się BARDZO natręctwa, i jak tak dłużej będzie przechodzę na coś innego na pewno.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez Vizir 02 maja 2014, 22:58
nobody25 napisał(a):dla mnie to syf nie z tej ziemi. Spotęgował u mnie takie stany agresywne że chciałem pobić Panią w spożywczym bo zbyt długo warzywka nakładała, Boże ale ja jestem pojebany. Ale to przez działanie tego leku, odstawiłem po 10 dniach gdy mój poziom agresji został spotęgowany do poziomu niebezpiecznego dla innych...

nobody25 napisał(a):suwak, biorę ponad miesiąc, i działa b. delikatnie, w sumie zacząłem być taki bardziej radosny, niestety nasiliły mi się BARDZO natręctwa, i jak tak dłużej będzie przechodzę na coś innego na pewno.

To co piszesz o wiele bardziej pasuje do tianpentyny, a nie buspironu , więc raczej ją bym winił i nie jesteś pojebany , albo przynajmniej nie jesteś sam, bo ja mam to samo XD

przez mvp95 04 cze 2014, 11:57
Ktoś bierze aktualnie buspiron? Ja dzisiaj dopiero drugi dzień 10mg ale jeszcze nic nie czuje.
mvp95

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolemka 04 cze 2014, 19:40
mvp95
Mam go w "jadłospisie" jako dodatek do citalu. Dostałam spamilan głównie na upierdliwe objawy somatyczne,które mnie rozwalały. Łykam go od 20 IV, rano 5 mg i wieczorem 5 mg. Jest lepiej, betonowy kark zamienił się w opaskę uciskową na żebrach, ale to pryszcz w porównaniu z poprzednimi "pieszczotami".

przez betii 04 cze 2014, 23:30
ja biore 3x10mg i dalej mam niepokój z silnymi lękami i wspomagam sie benzod. a biore juz 2mce

przez Marian_Paździoch 05 cze 2014, 09:54
betii, bo bierzesz ten cholerny Wellbutrin, który nasila niepokój.
Marian_Paździoch

przez agusiaww 05 cze 2014, 12:01
Dopiero teraz doczytałam ze Spamilan to buspiron. Pamietam ze dawno temu dostałam Spamilan na uspokojenie, niestety wrecz na mnie działał przeciwnie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez mvp95 09 cze 2014, 01:51
Jeśli ktoś oczekuje po tym leku poprawy libido to zdecydowanie nie polecam. W moim przypadku tylko pogorszył sprawę. Co do właściwości przeciwlękowych się nie wypowiem bo za krótko brałem.
mvp95

przez one-half 13 cze 2014, 19:06
Biore tydzien czasu i jakis jestem taki rozdrazniony bardzo.. Czy to przechodzi?

przez Kalebx3 13 cze 2014, 19:09
Biore tydzien czasu i jakis jestem taki rozdrazniony bardzo.. Czy to przechodzi?

-chciałoby się ;) . Znam po tym leku to wkur-wienie . Mi w dodatku taki ścisk nerwowy w okolicach splotu slonecznego po tym leku zachodzi ( ale po jakimś czasie leczenia , nie od razu,że masakra ) . Powiem Ci więcej , wkurw-ienie po tym leku nie tylko ,że nie przechodzi , ale jeszcze sie nasila .
A jak libido u Ciebie po nim ? Wystrzałowe ? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez one-half 13 cze 2014, 20:45
A cos mi sie poprawilo wzgledem seksowania, chociaz zobaczymy jak to jeszcze bedzie :) Ale nie wiem, czy to zasluga buspironu, czy regularnych cwiczen fizycznych i spadku wagi (ladnie sie utuczylem na citalopramie, w porownaniu do lutego jest mnie 12 kg mniej), bo fluo daje kopa i motywacje. Odkrylem tez, ze trazodon pomaga, ale niestety tylko doraznie. Pol godziny po zazyciu wzmaga erekcje i to dosc konkretnie. Spamilanowi jeszcze troche czasu poswiece, bo na forach pisza ze dopiero po 3-4 tygodniach zaczyna dzialac jak trzeba. Zobaczymy. Jak ma sie to nasilic to odstawka, bo wytlumi mi pozytywy plynace ze stosowania fluoksetyny. Zreszta ja biore tyle tych prochow plus jeszcze "naturalne" wahania nastroju wynikajace z choroby, wiec konia z rzedem temu, kto powie mi, co i jak na mnie dziala. Ale ten wrukw lacze raczej z buspironem.

-- 16 cze 2014, 21:42 --

ejjj, co to jest za spid? to mial byc anksjolityk cos a la diazepam, a stymuluje mnie tak samo albo i lepiej jak 300 mg Wellbutrinu (a jest ponad 10x tanszy na 'P'). Biore 10 mg z rana i dzis po wypiciu kawy i dopaleniu nikotyna (ona mnie pobudza, wrazliwy na nia jestem) latalem jakbym mial nowe bateryjki. Minus to permanentne zdenerwowanie i zwiazane z tym natretne mysli. Jedno wiem - na pewno nie jest to jakies slabe placebo, bo takiego sposobu dzialania sie nie spodziewalem.. Reakcja paradoksalna? Jutro chyba tylko 5 mg wezme

przez depas 30 cze 2014, 08:24
one-half, buspiron to ani trochę nie jest anksjolityk a la diazepam, te leki nie mają ze sobą nic a nic wspólnego. Buspiron zupełnie nie uspokaja i relaksuje jak benzo, już prędzej właśnie może pobudzać, zwłaszcza z SSRI.
Dlatego też, skoro już znowu jestem w fazie kombinowania i natrętnego poszukiwaniu jakiegoś novum, myślę czy by nie doładować ("przyaugmentować") paroksetyny buspironem właśnie, można spróbować zanim zacznę męczyć doktora sugestiami nt. selegiliny albo powrotu do sertraliny...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez mio85 01 lip 2014, 19:51
Czyli buspiron nie pomaga wedlug was na sfere seksualną? Czy uważacie , że lepiej nie zaprzatać sobie nim głowy? W internecie mozna znaleźć mase opinii, że w leczeniu SSRajami dodaje się go jako lek mający zmniejszyć spadek libido....

Na kogos podziałał w tej kwestii?

przez depas 01 lip 2014, 19:55
mio85, owszem, mi w jakimś stopniu pomógł na te sprawy. Już od dawki 2x5mg, ale efekty przyszły nie od razu, ok. 2 tygodnia.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

Sortuj wg