ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez jaktobylo 15 mar 2016, 01:14
Miałem receptę na afobam, poszedłem do apteteczki i dostałem takie właśnie kurewstwo kartonik z nazwą AFOBAM(frontin) a wewnątrz pojemniczek (z 30ma tabletkami chyba) na którym jest samo FRONTIN.
I te gówno nie działa.
Nie jestem uzależniony od alkoholu(czuję działanie jednego piwa), ani od benzo, to było moje pierwsze benzo.
Kupiłem..... i myślę sobie "najmniejsza dawka tylko, o 0,25, mam nadzieję, że mnie nie położy, w końcu jestem wrażliwy na działanie alkoholu, a przecież benzo działa na te same receptory(benzodiazepinowe)" I co?! gówno, mija godzina i żadnej różnicy, zarzucam kolejną dwudziestkępiątkę i /cenzura/!!
Innego dnia biorę 1mg(niekiedy popijałem piwem, ale wtedy byłem też po kofeinie) i nic po godzinie od zeżarcia. O co tu chodzi, czy jest możliwe, żeby w aptece mieli fejki? Jak to powinno działać? Czy po tej pół godzinie powinienem coś odczuć? Jakieś rozluźnienie jak po alko(bo tego oczekiwałem) ?
Nim się obejrzałem to to się skończyło, pozostało 2,5 mg i łyknąłem przed snem, minęło z półgodziny i nic. I zasnąłem swym snem naturalnym, a gdy się obudziłem to okazało się, że spałem odrobinę dłużej niż zwykle.
I tyle! Oto efekty superzajebistego benzo.
Nie rozumiem jak można się od tego uzależnić.

przez benzowiec84 15 mar 2016, 01:49
dziwne . nei wiem oco chodzi z frontin , ja mam afobam to mam blistry a nie pojemniczek , po benzo nei czuję się człowiek jak po alko , ale rozluźniony i uspokojony fajnie. jebnij na raz 4mg jak nie zadziała to będzie to dziwne . ja od mamy biore afobam to nie kupuje ,ale nie kojarzę słoiczka.

-- 15 mar 2016, 00:50 --

jeszcze weż do ust i rozgryż , jak jest mocno kure*ski gorzki smak to masz prawdziwy afobam - sprawdz to

-- 15 mar 2016, 00:51 --

http://www.egis.pl/files/pictures/Drug/ ... x%2030.jpg <-- tak wygląda prawdziwy afobam , i to są blistry

-- 15 mar 2016, 00:53 --

mozliwe że ci dała zamiennik alprox albo neurol ale nie wiem , tak czy siak powinieneś coś poczuć - tabletka gorzka mocno to prawdziwy alprazolam
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez feniksx 16 mar 2016, 15:18
ja brałem oryginalny xanax.... po 30minutach zawsze nastepowalo suchośc w ustach i uspokojenie..... tabletki xanaxu bardzo podobne tylko inny kolorek bardziej w niebieski wchodzace.... jedynie SR jest duża...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 18 mar 2016, 13:47
Hej Kochani mam pytanie. Mam opakowanie xanaxu, ktorego waznosc kończy sie w kwietniu. I zastanawiam sje czy jak bede go brala tez w maju to czy nie straci on swoich wlasciwosci? Pytam, bo biore go tylko doraznie. Dziekuje ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Vengence 18 mar 2016, 14:10
Mili89 napisał(a):Hej Kochani mam pytanie. Mam opakowanie xanaxu, ktorego waznosc kończy sie w kwietniu. I zastanawiam sje czy jak bede go brala tez w maju to czy nie straci on swoich wlasciwosci? Pytam, bo biore go tylko doraznie. Dziekuje ;)
Miesiąc to żaden problem, śmiało możesz łykać.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Mili89 18 mar 2016, 14:49
ok dziekuje bardzo za odpowiedz :)
a jeszcze powiedzcie- ile mg Wam wystarcza jesli chodzi o agorafobie i zawroty glowy ?

przez feniksx 19 mar 2016, 04:43
mi 0,5 SR lub 0,25 zwykłego....

przez JużTuByłem 19 mar 2016, 16:00
jeszcze weż do ust i rozgryż , jak jest mocno kure*ski gorzki smak to masz prawdziwy afobam - sprawdz to

który lek nie jest gorzki

jaktobylo jak kupowałem afobam to dostawałem w blistrze ,a nie pojemniku;)

przez Mili89 19 mar 2016, 16:33
a jakie sa Wasze odczucia ? lepiej dziala xanax czy np cloranxen?

jeszcze nie bralam xanaxu, a potrzebuje czegos co pozwoliloby mi wejsc do duzego sklepu bez ataku paniki i checi ucieczki z niego po paru minutach ;)

przez benzowiec84 19 mar 2016, 16:50
JużTuByłem napisał(a):

który lek nie jest gorzki

jaktobylo jak kupowałem afobam to dostawałem w blistrze ,a nie pojemniku;)

relanium nie jest gorzkie a chyba nawet takie słodkawe , brałem pod język . klon też nie jest gorzki , można smiało pod językiem trzymać . afobam jest mocno gorzki , nie wyobrażam pod językiem. więc to dobry sposób na sprawdzenie

przez feniksx 19 mar 2016, 22:44
ja moge polecic xanax sprawdzony środek, niestety większe dawki mnie usypiały....
najlepszym benzo jakie dotychczas brałem to clonazepam....

przez cozicozicozi 19 mar 2016, 23:11
Alprazolam jest zajebisty. Nie biorę go, bo kusi żeby brać często. Daje uczucie błogiego spokoju i to w małych dawkach 0.25-0.5 mg. Szkoda, że uzależnia i krótko działa. Natomiast na sytuacje "kryzysowe" świetny. Tylko potem kusi, bo przecież łyknę xanax i będzie luzik. Trzeba brać odpowiedzialnie i jak się na prawdę musi, szczególnie jak ma się skłonność do uzależnień.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez jaktobylo 31 mar 2016, 21:08
ale macie zajebiście, ja po tym nic nie czuję, może ma to związek z moimi zaburzeniami, to że to u mnie nie działa może świadczyć o schizofrenii?
Czy w przypadku schizofreników benzo wgle coś daje?
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez 99 Problems 07 kwi 2016, 00:09
Ja rowniez ciagle biore oryginalny Alprazolam i rzeczywiscie pamietam jak pierwszy raz wzialem 0.25 i byl piekny efekt co prawda bardzo krotko no i szybko musialem wiecej hehe no i niestety tolerancja rosnie szybko. Podobny efekt do alpry ma moim zdaniem pregablin Liryca np. jesli chodzi o uspokajajace dzialanie i lekko nasenne. Zreszta teraz musze nieco poczarowac 4 mg + jeszcze spore dawki pregablinu, neurontinu i norco by cos fajnego sie dzialo wiem, ze malo fachowo ale za alkocholem nie przepadam. Niestety lepiej byc blisko lozka przy takich miksach, bo czesto odcinaja zasilanie nieoczekiwanie, a nie w tym rzecz zawsze.

Ogolnie probowalem Oxazepanu, Lorazepamu w dawkach dowolnych i dosc dlugo by powiedziec, ze Alprazolam zachowuje swoje wlasciwosci terapeutyczne najdluzej. Ogolnie polecam i uwielbiam ten gorzki smak pod jezykiem :) pomimo tego ,ze uzaleznia jak zreszta znaczna czesc lekow.
" Mam kilka chwil z zycia w ktorych pamietam smak powietrza i nie zapomne ich chocbym chcial"

Sortuj wg