ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Afobam

przez Belt 15 maja 2010, 21:23
Ale naprawdę tak na mnie słabo działa. Może problem polega na tym, że raz na jakiś czas zdarza mi się zjeść np. całe opakowanie klonazepamu. Ostatnio zrobilam to w sylwestra. Poprzednio w listopadzie zjadlam cale opakowanie zopiklonu. Co najlepsze w obydwu przypadkach nie podziałały uspokajająco. Wręcz przeciwnie. Wolę nie opisywać co się dalej ze mną działo. Ile mam wziąć afobamu żeby zadziałał ?
P.S. Jestem dziewczyną.
Belt

przez Magdaa 15 maja 2010, 21:38
Belt napisał(a): Może problem polega na tym, że raz na jakiś czas zdarza mi się zjeść np. całe opakowanie klonazepamu.

:shock: :shock: :shock:

Bez urazy, ale jesteś niespełna rozumu. Bardzo szanujesz swoje życie, prawda? :roll:
Jak całe opakowanie Cię nie uspokaja to zjedz pięć opakowań, i co się będziesz bawić z popijaniem kieliszkiem alkoholu... całą butelką popij... To Cię uspokoi. Na wieki.

A na poważnie- weż się ogarnij dziewczyno i nie pisz nam tu takich rzeczy, to jest normalne forum, a nie forum 'jak-szybko-sie-zabic.com'...
Magdaa

przez Belt 15 maja 2010, 21:46
Magdaa napisał(a):
Belt napisał(a): Może problem polega na tym, że raz na jakiś czas zdarza mi się zjeść np. całe opakowanie klonazepamu.

Bez urazy, ale jesteś niespełna rozumu. Bardzo szanujesz swoje życie, prawda? :roll:
Jak całe opakowanie Cię nie uspokaja to zjedz pięć opakowań, i co się będziesz bawić z popijaniem kieliszkiem alkoholu... całą butelką popij... To Cię uspokoi. Na wieki.

A na poważnie- weż się ogarnij dziewczyno i nie pisz nam tu takich rzeczy, to jest normalne forum, a nie forum 'jak-szybko-sie-zabic.com'...

Jeżeli uważasz, że opakowaniem klonazepamu można się zabić to gratuluję. Poza tym w końcu to forum dla wariatów, dziwi Cię, ze trafił się jakiś niedoszły samobójca ? A co do uspokajania po prostu czasami czuje dziwny lęk i jak nie mam jak się szybko uspokoić to zaczynam rzucać najczęściej szklanymi rzeczami, kubkami o ścianę albo się ciąć. Wolałabym tego uniknąć, dlatego szukam sposobu na to, żeby leki relaksacyjne lepiej i szybciej działały.
Belt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 15 maja 2010, 22:30
Belt napisał(a):Jeżeli uważasz, że opakowaniem klonazepamu można się zabić to gratuluję. Poza tym w końcu to forum dla wariatów, dziwi Cię, ze trafił się jakiś niedoszły samobójca ? A co do uspokajania po prostu czasami czuje dziwny lęk i jak nie mam jak się szybko uspokoić to zaczynam rzucać najczęściej szklanymi rzeczami, kubkami o ścianę albo się ciąć. Wolałabym tego uniknąć, dlatego szukam sposobu na to, żeby leki relaksacyjne lepiej i szybciej działały.

Możesz siebie nazywać per 'wariatką' nie nas, żle trafiłaś. I u nas nie propaguje się jedzenia paczki Clona na raz. To nieodpowiedzialne. A zabić się można nawet kroplą wody jak się chce.
Ja mam dla Ciebie tylko jeden sposób- szybka wizyta u dobrego psychiatry, poważnie.
Magdaa

przez Belt 15 maja 2010, 22:39
Magdaa napisał(a):
Belt napisał(a):Jeżeli uważasz, że opakowaniem klonazepamu można się zabić to gratuluję. Poza tym w końcu to forum dla wariatów, dziwi Cię, ze trafił się jakiś niedoszły samobójca ? A co do uspokajania po prostu czasami czuje dziwny lęk i jak nie mam jak się szybko uspokoić to zaczynam rzucać najczęściej szklanymi rzeczami, kubkami o ścianę albo się ciąć. Wolałabym tego uniknąć, dlatego szukam sposobu na to, żeby leki relaksacyjne lepiej i szybciej działały.

Możesz siebie nazywać per 'wariatką' nie nas, żle trafiłaś. I u nas nie propaguje się jedzenia paczki Clona na raz. To nieodpowiedzialne. A zabić się można nawet kroplą wody jak się chce.
Ja mam dla Ciebie tylko jeden sposób- szybka wizyta u dobrego psychiatry, poważnie.

Dziękuję Ci za rady Kochana ale tak sie składa, że do psychiatry już chodzę i to od kilku lat. Zmiany lekarza też mi nie proponuj bo miałam ich już kilku. O terapii też nie mów. Jakieś inne pomysły ? Bo to już się nudne robi, każdy w takim momencie proponuje wizytę u specjalisty jakby to miało pomóc. Niestety, jestem nieuleczalnie chora. Poza tym schodzimy z tematu. Ja chcę się uspokoić. Macie jakieś propozycje ? Po jakim czasie działa afobam ? Może powinnam poczekać tą godzinę ?
Belt

przez RafQ 15 maja 2010, 22:56
Nie sądze żeby to było forum "dla wariatów" przynajmniej ja się za takiego nie uważam.Jeżeli 3mg alprazolamu nie potrafi uspokoić to szczerze współczuję.Ja przy rozwiniętej tolerancji wyraźnie czuję 1mg alpro a co dopiero 3!
Jedzenie całego opakowania klona też nie jest mądre i może się skończyć tragicznie.Przyznam sie że zdarzylo mi się zażyć jednorazowo 8mg clona ale to bylo tylko raz i więcej nie zamierzam tego powtarzać.
Belt wyluzuj troche,udaj się do specjalisty,da Ci odpowiednie leki i stopniowo może coś się poprawi.
RafQ

przez Magdaa 15 maja 2010, 22:57
A możesz napisać na co cierpisz?
Benzo (Afobam, Xanax, Zomiren itd itp) zwykłe działa po około 40min-1h (choć na mnie ostatnio podziałało dopiero chyba po 4-5h), natomiast SR działa minimum po godzinie, a nawet więcej.
Bierzesz jakieś leki na stałe?
Magdaa

przez Belt 15 maja 2010, 23:05
Magdaa napisał(a):A możesz napisać na co cierpisz?
Benzo (Afobam, Xanax, Zomiren itd itp) zwykłe działa po około 40min-1h (choć na mnie ostatnio podziałało dopiero chyba po 4-5h), natomiast SR działa minimum po godzinie, a nawet więcej.
Bierzesz jakieś leki na stałe?

Jestem borderowcem. Ja nie mam czasu czekać aż godzinę. To pewnie dlatego tyle biorę. Kiedyś wzięłam mało, chciałam szybko efekt więc po 10 min wzięłam kolejną itd. A teraz z góry uznaje, że to nic nie da i odrazu biorę więcej. Na stałe biorę stabilizator nastroju i przeciwpsychotyczny. Nic mi więcej nie chce lekarz przepisać.
Belt

przez Zenonek 16 maja 2010, 10:33
Belt napisał(a):
Magdaa napisał(a):

Jeżeli uważasz, że opakowaniem klonazepamu można się zabić to gratuluję. Poza tym w końcu to forum dla wariatów, dziwi Cię, ze trafił się jakiś niedoszły samobójca ? A co do uspokajania po prostu czasami czuje dziwny lęk i jak nie mam jak się szybko uspokoić to zaczynam rzucać najczęściej szklanymi rzeczami, kubkami o ścianę albo się ciąć. Wolałabym tego uniknąć, dlatego szukam sposobu na to, żeby leki relaksacyjne lepiej i szybciej działały.

Zartujesz, prawda ? Cale opakowanie Clona to by uspilo kolesia 2m wzrostu/ 130 kg wagi... Zatem o ile nie bierzesz benzo z 10 lat to albo nie cierpisz na jakies zaburzenia lękowe i skrajne napiecia emocjonalne o innym pochodzeniu to nie wiem ci jest grane.

Pozostaly jescze barbiturany, ale nie bedzie Ci latwo ich zalatwic.

Takie skrajne napiecia emocjonalne nawet obecnie leczy sie czasami lobotomia :P

przez bartix3 16 maja 2010, 10:50
Jak chcesz szybko to kup strzykawkę z igłą oraz relanium i przypierdziel sobie dożylnie.
bartix3

przez Belt 16 maja 2010, 11:20
Wzięłam nie wiem ile, może to nawet było więcej niż jedno opakowanie clonazepamu. Po tym spędziłam całą noc w szpitalu, przypięta do pasów, wydzierając się jakby mnie żywcem obdzierali ze skóry. Dodatkowo próbowałam się wyrwać z pasów. Benzo biorę raz na kilka tygodni w większych dawkach od dwóch lat. A o lobotomii rozmawiałam z lekarzem ale powiedzial mi, że teraz takich praktyk się nie stosuje. A relanium dożylnie też odpada bo na toksykologii non stop mi ładowali a ja byłam co raz bardziej agresywna. Tak mam w karcie. Mówiłam, że jestem nieuleczalna hehe. Co najlepsze, wbrew temu wszystkiemu co piszę, jestem szanowaną, spokojną obywatelką (tylko czasami mi odbija jak to borderowcom) , bardzo dobrze się uczę, żadnych zatarć z policją, z ludźmi itd.
Belt

przez kasja 17 maja 2010, 21:28
większośc z nas bierze afobam na napadowy lęk czy atak lęku panicznego, ja tez tak robię od wielu wielu lat....ale dzis nie dałam rady , jestem na bioxetinie od około 3 tygodni wiem że to za krótko bo antydepresant się długo rozkreca ,,dziś nie miałam tak mocnego ataku jak kiedys ale w południe poczułam ból brzucha i te wszystkie inne objawy ale to trwało do wieczora i nie chciało przejsc, musiałam zażyc afobam i to 0.75mg,próbowałam na stany lękowe i lęk wolnopłynacy rózne leki ale na mnie działa tylko afobam, i nie wiem co lepsze uzaleznic sie i w miarę normalnie funcjonowac niż chodzic jak żywy trup i liczyc na cud, dodam ze jade na afobamie 5 lat i nigdy nie przekroczyłam 0.5mg na dobę,,,zastanawiam się czy ktoś jest taki jak ja?

przez RafQ 17 maja 2010, 23:44
Gratuluje samokontroli.Ja jestem na tym leku też od ok 5 lat tylko że biore troche większe dawki od Twoich.Jedyny lek ktory tak na prawdę mi pomaga a wypróbowałem ich na prawdę mnóstwo.Jestem świadomy uzależnienia ale z braku alternatywy jestem chyba skazany na ten lek.Biorę od 0.5-2 mg dobowo w zależności od samopoczucia i potrzeby.Pozdr.
RafQ

przez Zenonek 18 maja 2010, 10:47
RafQ Masz alternatywe : Afobazol - ten lek bierze Pete_27. To innowacyjny rosyjski lek - dziala nie tylko uspokajajaco , ale i silnie przeciwdepresyjnie. Poczytaj sobie o nim - moze odzyjesz na nim.

Dodatkowo poczytaj sobie o leku Selank.

Sortuj wg