FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez agia 20 mar 2016, 23:20
Nie rozumiem jak to masz niby złe geny, chorobę dostaje się głównie z przeżyć, ze środowiska w którym się przebywało, chyba, że się ma dodatkową chorobę, która osłabia człowieka i prowadzi do depresji. Wychowanie też ma tutaj znaczącą rolę. W życiu trzeba cały czas coś robić by nie dopuścić do wyizolowania się od ludzi. Zgadza się?

-- 20 mar 2016, 22:24 --

Vengence odezwij się, bo mi tutaj nudnawo.
agia

przez Vengence 20 mar 2016, 23:26
agia napisał(a):Nie rozumiem jak to masz niby złe geny, chorobę dostaje się głównie z przeżyć, ze środowiska w którym się przebywało, chyba, że się ma dodatkową chorobę, która osłabia człowieka i prowadzi do depresji. Wychowanie też ma tutaj znaczącą rolę. W życiu trzeba cały czas coś robić by nie dopuścić do wyizolowania się od ludzi. Zgadza się?

-- 20 mar 2016, 22:24 --

Vengence odezwij się, bo mi tutaj nudnawo.
Szczerze to nie chce mi się nawet gadać. :roll:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 20 mar 2016, 23:28
Co jest z Wami, Vengence a mi wciąż brakuje ludzi, czuję się tu osamotniona, wszyscy znikacie i uciekacie ale ludziska ja nie gryzę.
agia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 20 mar 2016, 23:29
Cały dzień leżałem i patrzyłem w telewizor, pustka we łbie, brak chęci i siły na cokolwiek, mam /cenzura/ dość już tej choroby i tych zjebanych leków, które tylko zamulają.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ricah 20 mar 2016, 23:29
Zle geny oczywiscie nie sa przyczyna mojej choroby, ale sie przyczynily do niej. Nie chce tutaj sie wywnetrzac, ale dla zrozumienia posluze sie prostym przykladem. Dzieci alkoholikow maja wieksze szanse na bycie rowniez alkoholikami. Zaleznie od typu alkoholizmu rodzica oraz wlasnego czasu startu przygody z alkoholem mozna wpasc w taki lub inny typ alkoholizmu. To nie jest oczywiscie zadna wymowka, ze 'to mi bylo przesadzone', ale jest to jedna z przyczyn. U mnie tez zebralo sie na to wiecej czynnikow, jak w zasadzie w kazdym przypadku. Ty tez pewnie moglabys znalezc kilka takich rzeczy. No ale takie jest zycie i jak to sie jakis czas temu mowilo 'live is brutal and full zasadzkas kopas w dupas' czy cos
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Vengence 20 mar 2016, 23:30
agia napisał(a):Co jest z Wami, Vengence a mi wciąż brakuje ludzi, czuję się tu osamotniona, wszyscy znikacie i uciekacie ale ludziska ja nie gryzę.
Kontakt z ludzmi prze internet to trochę lipa, ja nie mam kompletnie ochoty żeby gdzieś iść do kogoś czy na impreze czy nawet tak o pogadać, rozważam najgorsze, brak mi już siły do walki.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 20 mar 2016, 23:32
Ja całe życie myślałam, że leki na depresję to dodają siły i człowiek chce wyjść do ludzi a tu sama się przekonałam że one zamulają po jakimś tam czasie, mnie też to zamulenie doprowadza do szewskiej pasji, bo potrzebuję trzeźwości aby iść do pracy i zniszczyć tych co mnie tak pourządzali, a tu kurcze nie ma siły.

Ricah masz rację, na to wszystko składa się kilka rzeczy aż wybuchnie choroba, u mnie też tak było.

Vengence trzymaj się, jutro też tutaj będę i będę Cię również wspierać w walce, razem jest lepiej.
Ostatnio edytowano 20 mar 2016, 23:35 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

przez Vengence 20 mar 2016, 23:33
agia napisał(a):Ja całe życie myślałam, że leki na depresję to dodają siły i człowiek chce wyjść do ludzi a tu sama się przekonałam że one zamulają po jakimś tam czasie, mnie też to zamulenie doprowadza do szewskiej pasji, bo potrzebuję trzeźwości aby iść do pracy i zniszczyć tych co mnie tak pourządzali, a tu kurcze nie ma siły.
A próbowałaś zejść z leków?, może na czysto będziesz się lepiej czuła!?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 20 mar 2016, 23:36
Rzuciłam leki i jak mnie siekło to psychiatra myslał że mam schize dosłownie.

U mnie nie da się zrzucić leków.
agia

przez Vengence 20 mar 2016, 23:38
agia, Rozumiem, dzięki za dobre słowo, pozdrawiam.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ricah 20 mar 2016, 23:40
agia, moze jakis booster testosteronu dalby Ci potrzebnego powera by dokopac im :pirate:
Agomelatyna 25mg
some shit

przez agia 20 mar 2016, 23:41
To jest tragiczne ludzie ale człowiek na tych lekach to się czuje jakby sobie golnął, no wiecie co mam na mysli, dziwne to uczucie ale tak jest.

Ja tam nie piję kawy, innych trunków, nie palę a czuję się..... no wiecie o co mi chodzi.

-- 20 mar 2016, 22:57 --

Dobranoc Ricah.
agia

przez benzowiec84 21 mar 2016, 00:14
Ricah napisał(a):Zazwyczaj sie mowi, ze 'jestem niewinny'. A tak bardziej szczerze, to glupie postepowanie ktore m.in. wynika ze zlych genow. A w avatarze mam kolege Buda, ktory to wystepowal w filmie Dzien Zywych Trupow rezyserii ojca zombie-filmow, George'a Romero z 1985. Przedstawia on oczywiscie zombie, co jest w pewnym sensie zabawne, bo moj typ depresji czasem nazywa sie 'zombie mood', 'zombie like' czy cos podobnego.

hehe :D rozśmieszyło mnie to ,sorki , ale śmiesznie to zabrzmiało i wtedy spojrzałem na twojego avka :)

-- 20 mar 2016, 23:16 --

wziałem dziś na próbe 2x75mg pregabaliny

-- 20 mar 2016, 23:18 --

Ricah napisał(a):agia, moze jakis booster testosteronu dalby Ci potrzebnego powera by dokopac im :pirate:

sam tesć podobno zajebisty jest na depresje , jak sie wpiszę w google objawy niedoboru testosteronu to typowe moje objawy ,zmęczenie,apatia,zanik libido,depresja.

za 5 dni przyjdzie moj wynik Wolnego Testosteronu to będę wiedział.

-- 21 mar 2016, 02:57 --

wyczytałem że są interakcje fluoksetyny z mianseryną i z mirtazapina w sumie też , ale z mianseryną dochodzi do zwiększenia stężenia leku w osoczu.

"CYP2D6 inhibitors such as the selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs), quinidine, ritonavir, etc. would likely raise plasma levels of mianserin and hence could lead to mianserin toxicity"

dodatkowo występują bóle głowy - teraz już wiem czemu mnie tak często łeb mocno boli i czasem wstaje oszołomionony. to dziwne bo to stanardowy mix i psychiatrzy tak zapisują i wiele luzi łączy . ja pamiętam za takch hardcorowych czasów to - z paroksetyna jak byłem na 40mg ,nawet dawke 120mg miansec , 2 tabletki 60mg mianseryny , bo tak się już wyrobiłem i nic nie było .
także nie wiem oco kaman

-- 21 mar 2016, 02:59 --

puki co fluo mnie nie usypia , ale dzis nie chciało mi się nic robić , potem leżałem i gapiłem się w sufit , a potem zarzuciłem 75 mg pregabaliny i nie wiem czy to ona zaziałała czy nie ale po jakiejs 1h , zachciało mi się coś robić a mianowicie grać w gre :PP

-- 21 mar 2016, 03:01 --

cały czas obserwuje swoj organizm , dzis chory datkowo i duzo lekow , takze czuje sie juz zmeczony , bralem paracetamol , troche kodeiny na bole i dreszcze i ibuprofen , zeby zbic gorączke , do tego standart czyli fluo 30mg , mianse 45mg 2x pregabalin 75mg

-- 21 mar 2016, 03:08 --

przyzwyczailem sie ostatnio do benzo , juz mam troche fizyczne objawy po 4,5 dniach jak nie biorę , lekkie drżenia itp lęki małe , ale to też od fluo jak zwiększyłem pojawiły się lęki i benzo dodatkowo . musze zrobić dłuższa przerwe , bo puki mam te lęki nie będę testował tej reboksetynki co mam w domu , chciałem 10 dni stestowac 2x 2mg edronaxu .
we wtorek mam lekarza jest to psychoterapeutka+psychiatra . pogadam sobie z nią 50 min . chciałbym jej zasugerować wellbutrin do fluo , jak mi da to nie będe testował eronaxu , a jak nie to jadę do mojej psychiatry co się leczę . bo teraz idę bardziej na psychoterapie i to kto inny . testuje też tą pregabaline , czy warto w to wchodzić . także zobaczymy co powie we wtorek ta babka , 1 raz do niej ide , jak mi wellbutrinu nie dołoży to pojadę do mojej babki . chcę na początek tylko jechać na 150mg + 30mg fluo . ale dopiero chcę dołączyć jak się fluo załaduje , tak w 6 tyg powinno się ustabilizować może dalej . nie chce naraz wszystkich leków . bo nie ma sensu dokładać jak fluo w żadnym stopniu się nie spisze . a jak zadziała na nastrój , no to wtey tylko napędu braknie i przyjdzie wellbutrin . pozdrawiam ludziska.

-- 21 mar 2016, 06:51 --

o ku*a ale się rozpisałem hehe widać że fluo działa coś :P
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ashton 21 mar 2016, 08:44
benzowiec czyli fluoksetyna podwyższa wartość mianseryny?
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

Sortuj wg