CHLORPROTIKSEN (Chlorprothixen Zentiva)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
40
61%

Nie
14
21%

Zaszkodził
12
18%

Liczba głosów : 66

przez fobik123 02 cze 2016, 19:51
Lusesita Dolores, Dobrze uwala,chociaż wydaję mi się ze tisercin byl by mocniejszy. :mrgreen:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez Lusesita Dolores 02 cze 2016, 21:30
fobik123, Nie tisercin jest za mocny
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez jakub358 03 cze 2016, 14:29
Czy chloroprotiksen działa podobnie jak mirtazapina?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tiesto 06 cze 2016, 21:14
jakub358 napisał(a):Ja dzisiaj dostałem Chloroproteksyne przeciwlękowo (niepokój, zdenerwowanie, myśli s) - mam brać doraźnie, jak trzeba to w dawce 1-1-1 po 15mg; mam na tym wytrwać jakiś miesiąc, do wizyty w szpitalu. Oprócz tego biorę wenle 37,5mg 1-0-1, więc zobaczę co z tego będzie.

A czy ktoś wgl brał takie połączenie wenla + chloro i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Tak. Osobiście jest mi dane mieć romans<3 z tymi dwoma substancjami w dawce Wenla 75 mg dzień, chlor 100mg noc , i jest nazwijmy to O.K.
Na sen jest to najlepszy środek jaki zażywałem tzn. strasznie uwala.. coś jak Mirtazapina/Mianseryna ale nie buduje tak szybko tolerancji jak wspomniana Mirta (u mnie już po 2 tyg działanie nasenne wyraźnie spadło o 50%) tylko Chlorprothixen po 3 miesiącach efekt ma taki sam..
Podczas dnia jestem spokojny i muszę pić dużo Yerba Mate z rana żeby się obudzić .
Chciałem zwiększyć dawkę Wenli na 150mg ale narazie nie pozwala mi na to monsieur doctor :).

przez jakub358 06 cze 2016, 22:08
tiesto napisał(a):
jakub358 napisał(a):Ja dzisiaj dostałem Chloroproteksyne przeciwlękowo (niepokój, zdenerwowanie, myśli s) - mam brać doraźnie, jak trzeba to w dawce 1-1-1 po 15mg; mam na tym wytrwać jakiś miesiąc, do wizyty w szpitalu. Oprócz tego biorę wenle 37,5mg 1-0-1, więc zobaczę co z tego będzie.

A czy ktoś wgl brał takie połączenie wenla + chloro i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Tak. Osobiście jest mi dane mieć romans<3 z tymi dwoma substancjami w dawce Wenla 75 mg dzień, chlor 100mg noc , i jest nazwijmy to O.K.
Na sen jest to najlepszy środek jaki zażywałem tzn. strasznie uwala.. coś jak Mirtazapina/Mianseryna ale nie buduje tak szybko tolerancji jak wspomniana Mirta (u mnie już po 2 tyg działanie nasenne wyraźnie spadło o 50%) tylko Chlorprothixen po 3 miesiącach efekt ma taki sam..
Podczas dnia jestem spokojny i muszę pić dużo Yerba Mate z rana żeby się obudzić .
Chciałem zwiększyć dawkę Wenli na 150mg ale narazie nie pozwala mi na to monsieur doctor :).

Mi szamanka zwiększy wenle do 112,5mg w najbliższy czwartek, to napisze jak będzie.

I potwierdzam: już po 3 dniach brania chloro efekt zamulenia w dzień mija, a pojawia się uspokojenie i efekt antydepresyjny ;)

przez Lusesita Dolores 06 cze 2016, 22:37
Trochę boję się tego "uwalenia"...
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

przez vica 12 gru 2016, 21:54
czy komuś podwyższył prolaktyne?

przez Birchmen 02 sty 2017, 23:00
Biore chlora od wakacji razem z mirta, chlor w dawce 50 a mirte 30. Moje wrazenia sa takie ze ten lek nie jest idealny dla mnie, chodze upierdolony nastepnego dnia i mimo ze spedzam w lozku po 12 gopdzin to czuje sie niedojebany jakis, nie wiem na ile to depresja a na ile dzialanie leku, kwetiapina na mnie lepiej dzialala i na objawy wycofania spolecznego i na objawy depresejne i na naped nastepnego dnia, niestety kwetiapina to syf i negatywnie dziala na miesnie a po chlorach nie zauwazylem tego, sila zapierdala tak samo jak normalnie i miesnie sie nie kurcza tylko rosna :) Moge jescze dodac ze kondycje te chlory zamulaja, sama mirtazapina mi jzu zamulala kondycje a w polaczeniu to jest maskara jakas, duzo szybciej sie mecze jak biegne i po 1.5 km jestem juz wypompowany i brak mi tlenu. To tyle moich wrazen, ide jesc makrelke i w kimonko jak "mirta dolaczy do chlora" :)

przez michalkuna 12 sty 2017, 21:32
Super lek. Na sen idealny, na mnie zadziałało 100 mg
Nigdy nie mów nigdy,ja też nie myślałem ,że człowiek może być słaby.
Arketis 40mg
Symla 150 mg
Chlorprotixen 100 mg

przez Grabarz666 23 sty 2017, 11:21
Chlorprotyksen brałem ponad 4 lata temu, przez okres ok. 2 miesięcy, jako lek mający działać przeciwlękowo (lęk wolnopłynący), oczywiście przepisany przez psychiatrę.
Lek okazał się całkowicie nieskuteczny w znoszeniu lęku wolnopłynącego, potrafił jedynie nieznacznie zmniejszyć intensywność lęku napadowego (panicznego), nie poprawiał snu ani szybkości zasypiania, dawał silne EPSy w dawkach > 45mg/dobę i po odstawieniu przez pewien czas miałem dyskinezy, ponadto mocno obniżał libido (hiperprolaktynemia).
Jedyny jego plus to taki, że poprawiał apetyt i powodował świetne osiągi we wzroście siły na siłowni (czego nie daje mirtazapina). Reasumując lek uważam za beznadziejny (w moim przypadku), spowodował więcej szkód zdrowotnych niż korzyści terapeutycznych.
California Rocket Fuel
Wenlafaksyna 50 mg
Mirtazapina 30 mg

Witania ospała (wyciąg) 500 mg (1-0-0)

Pełna remisja

http://naukowy.eu/

przez just_fly 23 sty 2017, 12:26
Chlorprotiksen pomaga mi zasnąć. Kilka miesięcy temu musiałam brać 100 mg, teraz wystarczy 50 mg i śpię jak ta lala :mrgreen:
She's sowing seeds, she's burning trees.

przez Birchmen 27 sty 2017, 23:58
A ja biore mians i chlor i robie redukcje, zszedlem juz z3700 na 2400 ale waga slabo spada bo raptem 5 kg przez nieco ponad miech ale i sily duzo nie spadlo. Zaryzkowalbym stwierdzenie ze dieta nisko weglowodanowa i wysoko tluszczowa ma potencjal antydepresyjny a napewno poprawia nastroj

Chlorprothixen Zentiva

przez dominika11 15 lut 2017, 01:08
Mam kilka pytań do osób zażywających ten lek.
Możecie się wypowiedzieć poniżej w jakim przypadku przepisano wam ten neuroleptyk? Ile bierze mg? W jakim czasie? i czy są poprawy? Ja osobiście na początku miałam brać orizon( risperidon) działał jedynie na skutki uboczne więc zmieniono go właśnie na chlorprothixen 15mg, objawy jakie mi towarzyszyły to odczucie odcięcia się i nierealności po wyjściu z domu.
Jak to u Was wygląda?

przez neah 24 lut 2017, 22:24
Hej, mam pytanie - wypilem pol lampki bialego wina polslodkiego, czy moge wziac tabletke zentivy 15mg na noc czy nie bardzo? Biore zentive doraznie, bo mnie czasem usypia a mam problemy z bezsennoscia
Ostatnio edytowano 24 lut 2017, 22:33 przez neah, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg