Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bibi 17 lut 2006, 15:00
pawelek nie dam sie!!! napisał(a):
PS> Z tymi peda... gejami to naprawde prawdziwa plaga - nie przypuszczalem ze tyle tego jest :shock:

poprosze jakies adresy :D:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez paula 17 lut 2006, 15:25
Uważam , że miłości nie ma co szukac na siłę. Sama nadejdzie w okreslonym czasie. Może za bardzo chcesz poznać kogoś bliskiego i w każdej dziewczynie widzisz tą jedyną. Nie narzucaj sie nowo poznanej dziewczynie, nie mów od razu o swoich odczuciach w stosunku do niej. Na to przyjdzie czas. Dziewczyny czasem nie chcą tak od poczatku sie angazować w powazne związki, potrzebuja troche czasu!

Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale musisz być cierpliwy i na pewno w końcu, niespodziewanie trafisz na ta swoją wymarzoną połówke!

Życzę powodzenia! :)

przez paula 17 lut 2006, 15:30
:lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 17 lut 2006, 15:37
roccola napisał(a):Dokładnie tak ciągłe zmęczenie....jak sobie radze ..kawy parzone nie działają..teraz zarzywam efedryne to mnie pobudza..Kiedys przez to wieczne zmeczenie siegłam po amfe...i skończyło sie nerwicą :(

ja również z tego samego powodu mam lęki i nerwicę, tylko że bardzo się boję podnieśc sobie ciśnienie. nie piję nawet capucino, ani herbaty, ani coli nic , nic , nic.....o godzinie 15 muszę się kimnąć na półtora godziny a potem już ok. w nocy spie normalnie.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez paula 17 lut 2006, 15:53
najwazniejsze jest to, aby zyc w zgodzie ze sobą! Ja tez czasem mam tak ogromne poczucie winy, ale to wynika z tego, że jestem DDA. Trzeba czasem być zdrowym egoista i wybaczac sobie nasze niedociągniecia! Nikt z nas nie jest idealny!

przez Magnolia 17 lut 2006, 16:48
A ja myślałam,że tylko ja mam taki problem.To jest straszne,już sie tak zapętliłam,że nie umiem z tego wyjść....

przez arielka 17 lut 2006, 16:54
ja czasem czuję się winna że żyję...
nie zasługuję na życie które otrzymałam... :(

przez Dana 17 lut 2006, 17:24
Meliska, miałam tak samo. Osaczanie faceta, że tak powiem skończyło sie dla mnie fatalnie. Miałam też jazdy ze zdradami, że niby wciąż go podejrzewałam. Zdałam sobie sprawę z tego i sama to zwalczyłam. Jest dokładnie takl, jak mówisz. Dopóki się nie znajdzie w łasnej wartości TYLKOw sobie , dopóki się nie pokocha siebie , człowiek nie umie kochać innej osoby, bo kochanie oznacza też umiejętność dawania wolno ści wyboru tej osobie, czego ja wcześniej nie umiałam. Ale to jest do pokonania. Narzucenie sobie wewnętrznego dystansu, zajęcie się pracą, swoim hobby , odsuwa od obsesyjnego zajmowania się tylko tą drugą osobą. Kiedyś zmuszłam mężczyznę , by był ze mną, teraz mój facet sam biegnie do mnie, bo tego chce. Dasz radę to pokonać. Powodzenia

Sortuj wg