Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Czarownica_Akara 03 sie 2007, 23:04
DarkAngel napisał(a):Ja znalazłem na to sposób..... kupiłem w sklepie AGD dwie miseczki(średnica ok 15 cm), sznurek, dwie szmatki do podłogi.
Miseczki zamontowałem za pomaca sznurka pod pachami, jak sie napełnią, to wylewam. Szmatkami do pidłogi obwiązałem rece (dobrze wchłaniaja nadwyżke potu).....Ten przepis polecam wszystkim!!!! ;)

HAHAHAHAHAHAHA! jestem ded po tym tekscie. Dobre, dobre!!

Pozdro
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez Jovita 04 sie 2007, 10:59
Sabinko fajnie ze jest w tej sferze ci lepiej!! mi tez ostatnio dokucza samopoczucie i lęki!! ale to pisalam ci na gg.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

.........

przez Czarownica_Akara 04 sie 2007, 11:29
Kuzwa.... czlowieku, wez Ty sie najpierw przebadaj u specjalisty, jak wczesniej kolega zauwazyl, idz do neurologa... te zawroty glowy i bol... wiesz co, zamiast zadawac tu takie pytania to powinienes juz dawno byc po badaniach, nikt z nas nie jest lekarzem i dlatego tez nikt Ci nie powie co Ci naprawde jest. Pozdro

F. Dostojewski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Proszę o porade (moje objawy)

przez STARYWYGA 04 sie 2007, 14:53
Witam serdecznie
Mam dziwny objaw ,zasypiam około 23 i przez 2 godziny jest ok. po 2
godzinach budzę się prawie regularnie co pół godziny do godziny z
następującymi objawami
1- niepokój
2- napięcie w kręgosłupie w mięśniach brzucha a nawet w głowie
3- uczucie że się duszę umieram itd.
Gdy wstanę z łóżka drgają mi czasami ręce ,zrobię parę skłonów wszystko mija
Mówiłem o tym już o tym lekarzowi prawdopodobnie jest to na tle nerwowym
albo od kręgosłupa

Od razu mówię sprawy zawałowe ,udary odpadają

Jak to leczyć ?
Czy ktoś miał takie objawy ?

Co to morze być ?

z lekarst pije
doxepin 250
permazyna 25
hydroxyzynium

na kręgosłup diklack i mydocalm

robiłem ekg ,mierzyłem ciśnienie wszystko ok
zapraszam do dyskusji tylko poważne odpowiedzi ,proszę się nie śmiac

przez STARYWYGA 04 sie 2007, 14:58
To jest chyba nerwica wegetatywna narządowa

przez Twilight 04 sie 2007, 15:56
Jeśli czujesz sie przez to inny, to owszem. Calm down, nie ma co ani kuźwować, ani kromkochlebować ;)

Czarownica napisała Ci emocjonalnie, ale dość logicznie, że gdy latają Ci przed oczyma kropki i śnieży obraz w nocy, ciężko orzec, więc powinieneś udać się z tym do lekarza. Pod czym się podpisuje. Chyba, że masz wątpliwości, czy te kropki są prawdziwe, a nie np. wytworem Twojej wyobraźni, to Ty już wiesz jak odczuwasz. Ale, wtedy i tak przyda Ci się specjalista i nie ma w tym nic nienormalnego.

Przy okazji, daj znać jeśli możesz, gdy już będziesz wiedział co to - przyznam, że o kropkach w nerwicy jeszcze nikt tu nie pisał, więc przyda się dla następnych.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

...............................

przez Czarownica_Akara 04 sie 2007, 23:46
Blagam Cie... nie oslabiaj mnie, NIKT TU NIE JEST LEKARZEM!!! pedz do specjalisty...ja pikole :/

F. Dostojewski

przez .Kinga. 04 sie 2007, 23:49
Czarownica_Akara po co od razu się tak denerwować..?
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Jovita 04 sie 2007, 23:50
a to na ten kregoslup bierzesz leki bo lekarz tak kazal?! skoro nie wiesz co ci jest dokladnie to po co sie trujesz? objawy troche przypominaja mi nerwice serca bo sama ja mam i czesto tez mam podobne problemy oczywiscie bez bolu w plecach..

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 pm ]
Czarownica_Akara napisał(a):pedz do specjalisty...

i racja lepiej porob sobie badania zebys byl pewien w 100% co ci dolega.
a i zrob sobie USG serca! wyeliminuj wszystko to wtedy bedziesz pewien.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez jackie 05 sie 2007, 00:59
Witajcie ,

Mam ze sobą ogromny problem nie byłam u żadnego specjalisty z tym ale podejrzewam że jest to nerwica ... Moimi objawami są napady leku , boję się np. nagle ze za chwilę zemdleję mam wrażenie ze zaraz zrobi mi się słabo - najbardziej utrudnia mi to funkxcjonowanie odczas zajec na uczelni w kinie badz innych miejscach kiedy trzeba przesiedzieć spkojnie i cicho jais okreslony okres czasu albo np. w kolejce ... muszę wtedy wstac wyjśc i iść przed siebie , badz natchmiast się czymś zajac - ale najlepiej wyjść i robic cokolwiek kiedy jestem na uczelni czuję ze musze wtedy wracać o domu bo tam czuje sie najbezpieczniej .kiedy jadę pociągiem musze wyjśc z przedzialu pochodzić wtedy mnie to uspokaja ....
Objawami tez są jakby brak tchu wydaje mi sie ze mnie cos dusi nie moge złapać pełnego oddechu ....
Jednak czesciej mam do czyninia z tym lekiem przed tym ze zemdleje i cos mi sie stanie...

Czasami w nocy budze sie nagle z lekiem ze umrę musze wlaczyc wtedy choc na chwileczkę telewizor wziąć dwa głebokie oddechy i położyc się spowrotem ....

zastaawiam się czy powinnam udać się z tym do psychiatry jest mi ciężko powiedzieć o tym bliskim ponieważ boję się ze nikt mnie nie zrozumie wysmieje zbagatelizuje..... :roll:

dzieki za wysluchanie dzieki za to miejsce

przez @gape 05 sie 2007, 09:56
naamah85, to nerwica... Ja tez sie zmagalam caly rok z takimi objawami. Drgawki to u mnie normalka.Robia sie gdy skacze mi cisnienie, i nie moge ich opanowac. Teraz doraznie biore propranolol i sie uspokajam.Do tego mam uczucie goraca lub zimna w glowie i nogach. Tak jakby ktos mieszal mi wrzaca wode w glowie. Czasem tez naplyw piekacego goraca od nóg do glowy i odwrotnie. Przyspieszona akcja serca to tez norma.Zawroty glowy , mdlosci... i itd.Biore srodki antylekowe , ale chyba juz nie pomagaja, mam za soba pierwsza godzine psychoterapii. Badania wszystkie w normie, tyle ze odcinek szyjny zwichrowany wiec od tego tez pewnie te ciagle bóle glowy. Koniecznie udaj sie do psychiatry. Jak juz raz cie dopadly objawy nerwicy to beda teraz cie caly czas trzymac. Podswiadomosc juz ma swoje zakodowane ,czy chcesz czy nie chcesz . Dlatego tez przyda sie psychoterapeuta.NO i najwazniejsze to nie skupiac sie , nie wsluchiwac w swoje cialo, trudne jak cholera ,bo sama mam z tym problem, ale trzeba cwiczyc.Moja kardiolog powiedziala , ze 80 % wszystkich chorób z jakimi ludzie do niej przychodzi bierze sie z glowy, wiec ta glowe trzeba jak najszybciej leczyc!!Pozdrawiam i zycze sily i odwagi do walki z tym cholerstwem.

przez Pstryk 05 sie 2007, 10:17
Nerwica Kochanie, dobrze, że na wizytę się już umówiłaś, lekarz coś zaradzi i będzie coraz lepiej.
Pozdrawiam.
Pstryk

Sortuj wg