Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 03 sty 2011, 00:19
kitty przeczytałam o tym frugo, ale sobie nie potrafię tego wymacać ( a temat mnie zainteresował i próbowałam). Najbardziej podobała mi się mina matki tego chłopaka, który sobie to sprawdzał :shock:

Ja mam bóle owulacyjne, boli mnie w dole brzucha. Czasami z lewej a czasami z prawej strony. Ale czytałam kiedyś na jakimś forum, że wiele kobiet ma mocniejsze bóle owulacyjne niż te okresowe. Pamiętam jak jedna napisała, że przez kilka miesięcy się bała, że co miesiąc ma atak wyrostka robaczkowego, dopóki lekarz jej nie wytłumaczył, że to owulacja. :lol:

Ja się dalej martwię tą swoją naroślą/kulką/guzkiem na żuchwie. Zwariować można.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez kitty341 03 sty 2011, 00:22
joakar4, Nie martw się, a ta kulka się rusza czy nie? Może sie powtarzam z tym pytaniem, jeśli tak to wybacz bo nie wchodziłam przez święta na forum zbyt często..=(
perła86 współczucia.. może weź cieplutką kąpiel, połóz się.. jeśli chodzi o leki przeciwbólowe to polecam ibuprom, na mnie tylko to działa!

A Bóle owulacyjne są straszne=( czasem aż nie moge usiąść, nawet tyłeczek boli=(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez joakar4 03 sty 2011, 00:29
Nie rusza się, to jest jakby narośl na żuchwie pod uchem. Byłam u lekarza powiedziała, że kość. Ale nie jest to kość. Więc wymyśliłam mięsaka. Ale zetVi prawie wybiła mi go z głowy. Zresztą pokazywałam to 2 radiologom, i dwóm internistom i żadnego to nie niepokoi. Oprócz tego jednego radiologa, który twierdzi, że na usg nie widać co jest pod skórą i się m... nie zajmuje (jakaś łacińska nazwa nie pamiętam za cholerę). No, ale nikt mi nie kazał tego dalej diagnozować.
Przed mięsakiem był to rak ślinianki, ale lekarz powiedział, że to nie to. :smile:

Mnie w czasie owulacji boli tylko dół brzucha(chyba jajnik).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 03 sty 2011, 00:31
kitty ja nie wzielam zadnej tabletki nie chce brac narazie. Mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej :(
Asia napewno nic to n ie jest :)

[Dodane po edycji:]

dzisiaj to ja przezywam horror obolała cała nie pamietam takiego stanu echh :bezradny:

przez kitty341 03 sty 2011, 00:49
joakar4, aa to ta kość nieszczęsna!!! Nic się nie martw! Nawet lekarze przyznali kości rację więc możesz już powoli szukać czegoś ciekawszego do obserwacji :twisted: :mrgreen:

perla86, masz rację z tabletkami, ja także biorę tylko w ostateczności, lepiej nie marnować żołądka i wątroby ;) ale w nocy zawsze najbardziej boli.. :-|

a dziś się dowiedziałam że mojego szwagra mama (lat ok.55) jest w szpitalu bo miała zaniki pamięci.. a była z nami na wigilii, wszystko było dobrze, ech.. mam nadzieję że to tylko chwilowe.. :(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez joakar4 03 sty 2011, 00:59
Ja Wam mówię, że to nie kość. To jest bardziej miękkie, może chrząstka. Nie wiem. Nie chcę się zbytnio macać, żeby znowu nic sobie nie znaleźć. Chociaż ostatnio zainteresowała mnie taka wypukłość z jednej strony nosa, ale dałam spokój. Pewnie do czasu, bo z tego co wiem to objaw raka zatok. Tak, że szykujcie się. :lol:

przez perla86 03 sty 2011, 01:23
a może to nie od okresu tak mi rwie noge bo czemu jedna :why:

przez przemo_22 03 sty 2011, 01:54
Znowu nie moge spac. Dusze sie normalnie... mam wrazenie ze cos mi siedzi w gardle. Moze to nie nerwica moze naprawde cos tam mam...jakiegos guza czy cos. Pomocy... mam juz tego dosc.

przez perla86 03 sty 2011, 01:56
przemo22 nerwica daje w kośc

przez przemo_22 03 sty 2011, 02:01
perla86 napisał(a):przemo22 nerwica daje w kośc

z tym ze ja nie mam stwierdzonej. mam wrazenie ze to jest to. nie dowiem sie jak nie pojde do lekarza z ta krtania.

przez joakar4 03 sty 2011, 02:24
przemo_22, My z perłą też nie mamy jeszcze stwierdzonej, ale wiemy jak to jest.

Jak bardzo się martwisz to idź do laryngologa, ale na pewno nie masz tam żadnego guza. Wiem bo kiedyś się bałam, że mam i lekarz mi powiedział, że przy guzie krtani jeść nie można. Przełykanie jest bolesne a potem prawie niemożliwe i strasznie boli gardło. :D

Ewelina z tą nogą to masz zwykłą nerwicę, nic innego. :smile:

przez przemo_22 03 sty 2011, 02:33
joakar4 napisał(a):przemo_22, My z perłą też nie mamy jeszcze stwierdzonej, ale wiemy jak to jest.

Jak bardzo się martwisz to idź do laryngologa, ale na pewno nie masz tam żadnego guza. Wiem bo kiedyś się bałam, że mam i lekarz mi powiedział, że przy guzie krtani jeść nie można. Przełykanie jest bolesne a potem prawie niemożliwe i strasznie boli gardło. :D

Ewelina z tą nogą to masz zwykłą nerwicę, nic innego. :smile:

:) troche mi poprawilas humor. choc dzisiaj czuje jakbym mial w gardle wielka gule...i mi ona przeszkadza. przeczytalem jednak ze przy nerwicy to typowe. Powiedzcie czy mozemy sie z tego kiedys na dobre wyleczyc ?

przez sunset 03 sty 2011, 11:28
Mam do Was pytanie. Czy znacie jakieś środki na uspokojenie, które po pierwsze nie są na receptę a po drugie są w miarę skuteczne. Tylko nie persen, brałam i mogę to łykać jak cukierki. No i deprim też próbowałam, zero efektu.

Bardzo Was proszę o pomoc. Mam zamiar wyjechać w styczniu i nie chcę się stresować wszystkim.
sunset

przez joakar4 03 sty 2011, 12:05
sunset
Ja biorę labofarm - mi nawet na początku bardzo pomagał, teraz chyba mi się organizm przyzwyczaił, ale i tak jest skuteczny. Tylko w aptece, zawsze dają malutkie opakowanie (w necie widziałam, że są większe) a należy go brać 2-3tabl. I ma okropny, po prostu obrzydliwy smak i zapach
nerwosol - to jest bardzo skuteczne, tylko też mało wydajne. I jest na alkoholu, więc nie można po nim prowadzić.
nervomag - polecił mi to lekarz ze względu na świetny skład, ale efektu zbytniego nie zauważyłam.

przemo_22 też miałam taką gule w gardle i ona właśnie jest objawem nerwicy. Nie martw się.

Sortuj wg