Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 16 lut 2016, 20:42
Mili89, wiem co czujesz. Ja naoglądałem się chorych dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka. Aż mi wstyd było, że tak przeżywam wycięcie migdałka syna. Bawiłem się nawet z chorą dziewczynką po chemii. Nie mogłem zasnąć potem. Mało co nie ryczałem... Tyle tam było biednych schorowanych dzieci, które były dzielniejsze od rodziców, na których twarzach malował się tylko smutek i cierpienie...
X_x

przez Mili89 16 lut 2016, 20:51
Pawelt, ja dziekuje Bogu, ze u Synka okazalo sie, ze to "tylko" grypa...trafil tam z 39,5 goraczka majac rowno miesiac a na karcie byl napis podejrzenie sepsy. Tak bardzo sie balam, ze nie potrafie tego opisac. Napewno troche czasu minie zanim calkiem po tym ochlone.
My tak ciagle wymyslamy, a tam codziennie rozgrywaja sie prawdziwe dramaty, a te dzieciaczki sa duzo dzielniejsze od nas...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 16 lut 2016, 21:09
Mili89, ja też dziękuję Bogu za zdrowe dzieci. Ogólnie to one trzymają mnie przy życiu bo gdyby nie one to nie wiem czy pisalibyśmy teraz. dzięki nim pcham ten śmierdzący wózek zwany życiem cały czas do przodu ;)
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 16 lut 2016, 23:34
alu napisał(a):Pawelt, Chyba jestem jedyną osobą na świecie tak precyzyjnie oceniającą co zostawia w WC :oops:

oj chyba mnie nie przebijesz

Nie mowcie o jelitówce, u córki w klasie dziś dziewczyna wymiotowała, kilka osob juz nie przyszło do szkoły...czekamy:(( Corke dezynfekuję po przyjściu do domu

przez alu 16 lut 2016, 23:41
Jezu, ten wątek dziś nakręca we mnie większą psychozę niż mój ulubiony wątek dla emetofobików :( Nienawidzę rota i norowirusów!!

nefretis, teraz chyba i tak są spore nieobecności w klasach przez grypę, przeziębienia, anginy. To niekoniecznie musi być wina jelitówki :( Najważniejsze, żeby często i porządnie myć ręce!
alu

przez Mili89 17 lut 2016, 00:45
Boze ja to dzis tez w paranoji caly dzien. Najpierw zatrucie Corki, pozniej mierzylam sobie temp wyszlo 35 :O z nerwow dostalam zawrotow glowy. Dalam mezowi zmierzyc temp tez 35
Wzielam inny termometr taki do ucha i 37 wiec w normie. Maz sie smieje ze zepsulam termometr bo mierze po 50 razy temperature...
Corcia spi, zjadla kolacje, biegunki nie ma wymiotow tez tfu tfu wiec to pewnie ta pizza bo i mnie ganialo troche do lazienki.

Synek ma katar i strasznie sucha czerwona skore na policzkach cala w krostkach. Smaruje mu olinatum bo normalnie jak papier scierny ://

przez pralinka1 17 lut 2016, 11:49
alu Kochana pisałaś, że w weekendy jesteś makijażystką. Napisz proszę jak do tego doszło, czy skończyłaś jakąś szkołę w tym kierunku czy jesteś po kursie ? Makijaż to moja pasja. Od dziecka uwielbiałam się malować, potem koleżanki itd. Kształciłam się jednak i potem pracowałam zupełnie w innym kierunku. Po urodzeniu dzieci siedzę w domu, wiem, że nie chcę już wracać do tego co robiłam wcześniej. Proszę pokieruj mną co zrobić, żeby być wizażystką ?

przez leniek644 17 lut 2016, 13:48
Witam po krotkiej przerwie, otoz bylam na wyjezdzie z chlopakiem chcial mnie troche odciagnac od tych chorob itd pochwale sie ze mi sie odwiadczyl :-D chodzilam teraz z glowa chmurach wszystkie choroby poszly w dal. Dawno nie mialam poczucia ze jestem zdrowa.

A dzis znow nerwica dala o sobie znac. Czasem czuje cos takiego w glowie jak uczucie wewnetrznego trzesienia, mrowienia. Dodam ze zdarzaly mi sie takie uczucia juz jako nastolatka yylko wtedy nie mialam nerwicy i nie przypisywalam sobie chorob. A teraz mysle ze to moze jakies bakterie i dojdzie do zap opon mozgowych albo jalis tetniak guz masakra! Macie czasem takie cos? Czy w ogole mozna to przypisac pod objaw nerwicy? Zwariuje chyba

przez agusiaww 17 lut 2016, 14:38
Mili89 napisał(a):Boze ja to dzis tez w paranoji caly dzien. Najpierw zatrucie Corki, pozniej mierzylam sobie temp wyszlo 35 :O z nerwow dostalam zawrotow glowy. Dalam mezowi zmierzyc temp tez 35
Wzielam inny termometr taki do ucha i 37 wiec w normie. Maz sie smieje ze zepsulam termometr bo mierze po 50 razy temperature...
Corcia spi, zjadla kolacje, biegunki nie ma wymiotow tez tfu tfu wiec to pewnie ta pizza bo i mnie ganialo troche do lazienki.

Synek ma katar i strasznie sucha czerwona skore na policzkach cala w krostkach. Smaruje mu olinatum bo normalnie jak papier scierny ://

tez miałam jelitowke od chodzenia po przychodniach. Jak zaczelam rzygac to maz mowi zebym go nie zarazila, teraz pełno tych wirusow lata. :time:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez alu 17 lut 2016, 16:03
leniek644, gratulacje!!

pralinka1, napiszę Ci PW :)

Mili89, i jak dzisiaj, lepiej?
alu

przez Mili89 17 lut 2016, 16:19
alu, tak dziekuje:)
Corcia od tamtej nocy juz wporzadku, więc tak jak myslalam- zatrucie.

Teraz wcina paczka i tfu tfu jest wszystko dobrze.

A u Ciebie jak? Udalo Ci sie cos ugotowac?;) przelamalas sie?
Ja wreszcie dzis gotuje zupke buraczkowa. Tyle dni nie robilismy normalnego obiadu, a ta zupka dobrze zrobi na moja anemie...

przez agusiaww 17 lut 2016, 16:31
Mili89, bedziesz szczepic małego na rotwawirusy?

przez Mili89 17 lut 2016, 17:02
agusiaww, tak bede chciala. Amelki nie zaszczepilismy i jak miala pare miesiecy to zlapala wiec wole teraz tego uniknac szczegolnie, ze Corka ciagle cos przynosi z przedszkola...a Ty bedziesz szczepic? Ja narazie musze odczekac az Maly wyzdrowieje calkowicie przed jakimkolwiek szczepieniem...

przez agusiaww 17 lut 2016, 19:56
Mili89, tak, zamierzam bo jednak duzo opinii ze pomaga.

Sortuj wg