Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 23 lis 2014, 16:25
D@ri@nk@, dobrze napisała kiedyś pytałam lekarza to powiedział ze krew wystarczy badać 2 razy w roku. Miałeś kilka miesięcy temu a wyniki były książkowe to nie ma co sobie wmawiać.

przez PannaNerwica 23 lis 2014, 16:43
Dziewczyny, help :(
Oprócz bólu głowy mam dzisiaj też nudności. Strasznie się boję, że to TO :( Boję się nawet przy defekacji, żeby mnie głowa nie zabolała. Nie wiem totalnie co robić... Chyba jutro zapiszę się na tomograf prywatnie, bo nie wytrzymam, boję się, że to mi się rozwija w głowie, a ja nic nie robię :(

Z drugiej strony miałam w lutym robione RTG głowy, czy tomograf teraz jakoś nie będzie zbyt niebezpieczny? :(

przez D@ri@nk@ 23 lis 2014, 17:11
PannaNerwica, spokojnie przede wszystkim. Bóle głowy i mdłości mogą być odpowiedzią na spadek ciśnienia atmosferycznego. Jak bardzo boli to mdlości tez miewam. Weź tabletkę p.bólową, napij mięty i na pewno przejdzie.
Tomograf nie dość że drogi to jeszcze się napromieniujesz niepotrzebnie
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PannaNerwica 23 lis 2014, 17:20
D@ri@nk@ napisał(a):PannaNerwica, spokojnie przede wszystkim. Bóle głowy i mdłości mogą być odpowiedzią na spadek ciśnienia atmosferycznego. Jak bardzo boli to mdlości tez miewam. Weź tabletkę p.bólową, napij mięty i na pewno przejdzie.
Tomograf nie dość że drogi to jeszcze się napromieniujesz niepotrzebnie

Tylko mnie głowa boli już od prawie 3 tygodni... Byłam dwa razy u neurologa, badanie neurologiczne i dna oka u okulisty wyszły ok. Krew, robiona w październiku, też. Napisała w kartotece, że mam "napięciowe bóle głowy". Ale ja świruję, że mam guza :( I nie umiem wytrzymać już tego strachu, nie wiem ile czasu mi zostało, no masakra...

Dziękuję za odpowiedź ;*

przez Zazulka 23 lis 2014, 17:32
Aktualnie "odkleja mi się rogówka" :uklon:
Nie muszę dodawać, że to tylko wysuszone oko i wystarczającym "zabiegiem/operacją?" są krople do oczu
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez angie1989 23 lis 2014, 18:07
sinister, Mnie znów bolą kości w rękach i też boję się ze to białaczka, albo jakiś inny nowotwór:(

Masakra...Boje się....

przez sinister 23 lis 2014, 18:17
angie1989na 100% nie mamy nic takiego, ja właśnie spałem sobie budzę się wysypka na ręku panika wielka. Mija 15 min wysypka znika, zwykle potówki nerwicowe. Teraz głowa mnie , boli, ale nie ma środków w domu od bólu, więc się muszę przemęczyć. Nerwicowcy znoszą dużo gorzej zmianę pogody. Co do bólów kości, to czasem też mam, ale przy białaczce i raku bóle są nie do wytrzymania. Mnie kłóje w lewym dolnym podżebru, macie taki ból czasem? miałem usg w październiku i wszystko prawidłowo.

przez malenstwo31 23 lis 2014, 18:34
PannaNerwica, niestety nawet prywatne musisz mieć skierowanie na tomograf. Ja żałuję że to badania robiłam bo boje się jutro wyników odebrać. :why:
sinister, w sumie u mnie wysypka to chyba był pierwszy objaw nerwicy. Pamiętam że w czasie studiów zawsze jak była sesja to miałam na ciele jakby czerwona kasza manna. W dodatku takie pieczenie jakbym ogień miała przy ciele. Zaczynały się wakacje to mijało

przez angie1989 23 lis 2014, 18:40
malenstwo31, Gdyby cokolwiek było nie tak już by dzwonili. Jestem pewna że nic Ci nie jest na 100% także głowa do góry;) :* Kochana jutro oodbierzesz wyniki i będziesz szczęśliwa:) Będziesz miała energii co niemiara:)
sinister, Hmmm...ja już nie wiem może faktycznie te bóle kości z pogody...z okresu mam nie wiem...:( czuje sie jakoś do bani nie mam energii na nic;(

Czy wy też tak panicznie boicie się szpitali?

przez sinister 23 lis 2014, 18:45
Ja nie lubię przebywać w szpitalach, a z racji tego, że moja mama tam pracuję, to często tam wpadam i no nie lubię po prostu, czuję się tam jakbym był w pudelku zamknięty.

przez PannaNerwica 23 lis 2014, 18:56
malenstwo31 napisał(a):PannaNerwica, niestety nawet prywatne musisz mieć skierowanie na tomograf. Ja żałuję że to badania robiłam bo boje się jutro wyników odebrać. :why:

Ożesz i co ja teraz zrobię... :( Tak się strasznie BOJĘ :why:
Ty sama poprosiłaś o skierowanie? U Ciebie na pewno wszystko jest super, już sam fakt, że nikt nie dzwonił o tym świadczy!

przez D@ri@nk@ 23 lis 2014, 19:01
Ja dzisiaj mam lenia i wrzody żołądka. Ale wyleczyłam je zjadając o 17 pierwszy posiłek - 4 wielkie kawałki różnych ciast :yeah:
Nawet wyszłam z córką na plac zabaw, zrobiłam zakupy i wróciłam cała i zdrowa do domu :uklon:

malenstwo31, nie bój się :) Ja robiłam rezonans z podejrzeniem stwardnienia rozsianego, to dopiero miałam sraczkę. Ale wynik ok "brak zmian patologicznych" Będzie dobrze :)

Zazulka napisał(a):Aktualnie "odkleja mi się rogówka" :uklon:
Nie muszę dodawać, że to tylko wysuszone oko i wystarczającym "zabiegiem/operacją?" są krople do oczu

Dobre, tego jeszcze nie miałam ;)

PannaNerwica napisał(a):
Tylko mnie głowa boli już od prawie 3 tygodni... Byłam dwa razy u neurologa, badanie neurologiczne i dna oka u okulisty wyszły ok. Krew, robiona w październiku, też. Napisała w kartotece, że mam "napięciowe bóle głowy". Ale ja świruję, że mam guza :( I nie umiem wytrzymać już tego strachu, nie wiem ile czasu mi zostało, no masakra...

Dziękuję za odpowiedź ;*

Nie masz guza. Guz nie daje tylko bólu głowy. Trzymam kciuki zeby szybko minęły :)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez marta80 23 lis 2014, 19:15
:papa: :papa:
hej;))
malenstwo31 nie masz guza pisalam ci to sto razy:))i uspokoj sie!! :silence:

mnie glowa bolala 4mace dzien w dzien....piekla palila bolala....az mi policzek dretwial...i warga...ale mialam stracha....i co tomograf potem rezonans a w glowie Dzieki Bogu czysto!!!!!i wiecie co jest najzabawniejsze...ze glowa przestala bolec....za jakis czas po rezonansie....ehhhh....

ale wiecie jak to jest...jedno sie konczy drugie zaczyna....tysiace wydalam juz na badania....((: grube tysiace.... :why: :why: :why:

przez angie1989 23 lis 2014, 19:32
marta80, Dokładnie jedno się kończy drugie zaczyna...I końca nie ma...

Jak pomyśle jak marnujemy sobie tymi negatywnymi w sumie nie potrzebnymi myślami życie....to po prostu brak słów...4
Tyle chorob co już tu wszyscy razem mieliśmy to na prawdę:P
Ludzie musimy jakoś z tego wyjść nie wszystko jest zaraz śmiertelną choroba prawda?
Macie jakieś pomysły?

Sortuj wg