Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 01 maja 2014, 16:17
piti88 :papa: :papa:
ja mam proby watrobowe tez od roku podwyzszone...a gdzie masz te wezle przwlekle powiekszone??w jamie brzusznej...?

przez piti_88 01 maja 2014, 16:41
marta80 napisał(a):piti88 :papa: :papa:
ja mam proby watrobowe tez od roku podwyzszone...a gdzie masz te wezle przwlekle powiekszone??w jamie brzusznej...?

Teraz to już naprawdę wszędzie. Ponoć od wirusowego zapalenia wątroby.
Będę miał diagnozowane co i jak.
Ja mam podwyższone wyniki od pod ponad.. 2 lat. Wątroba nie młodnieje...
Niecałe 3 lata temu wątroba była w stanie perfekto a objawy miałem identyczne.
Zobaczymy co tym razem.

Ponoć 90% z tego co mi dolega to nerwica.
Muszę się z tego wygrzebać, bo w razie przeszczepu odpadnę.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

przez marta80 01 maja 2014, 17:21
piti88 od watroby powiekszone wezly??ktos mi cos juz kiedys mowil ale nie chcialo mi sie wierzyc....bo mi tez wezla wywalilo w tym czasie co zaczely sie problemy z watroba((;
ale badales te wezly jakies usg czy cus???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kakunia 123 01 maja 2014, 17:32
Ja mam powiększone węzły od roku...teraz jestem chora ( grypa) i wybombiło mi dwa następne nad obojczykiem i bolą w cholerę .... od marca choruje cały czas jakaś wydzielina spływa mi po gardle od pół roku i nie wiem co to..lekarzom się nawet wymazu nie chce zrobić a ja myślę cały czas czy to chłoniak czy ziarnica....usg jamy brzusznej mam w porządku krew bardzo dobra i bądź tu mądry. Chce wymusić USg węzłów chłonnych i RTG jak nie to będę musiała znowu czekać na wyjazd do PL i tam robić to prywatnie kur...kasy to ja już nie mam na to wszystko . Boję się tej ziarnicy tyle mam węzłów wyczuwalnych ... czy to ta wydzielina z gardła jest tego wynikiem czy jednak coś poważniejszego. U neurologa byłam z ciągłym drganiem wszystkich mięśni i co neurolog mnie oglądała 20 minut..nic jak na złość nie drgnęło ...wszystkie te durne ćwiczenia zrobiłam... Jak wykluczyła mi cytologia raka szyjki to nagle nie miewam bólów w podbrzuszu jak przedtem ...bardzo to dziwne ...byłam pewna na 100 procent że mam raka i zdycham . Ale węzły od myślenia się raczej nie powiększają . Myślę jeszcze o toksoplazmozie mam kota wszystko przy nim robię no ale już sama nie wiem . Wy macie jakieś pomysły ? Wątrobę też mam ok krew USg w porządku . Jak to ta ziarnica to trzeba wziąć byka za rogi ale jak mam go wziąć skoro lekarze bagatelizują węzły ? Ja proszę a oni swoje wyniki badań dobre spadaj pani ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 01 maja 2014, 18:16
Kurde neta mi juz wylaczyli, wiec utrudniony mam dostep :(

Ja jak podejrzewalam, malo dzis spalam i oczywiscie dzis umieram :( wczoraj wyspalam sie (9h) i dzien zajebisty. Dzisiaj nie wiem, ze 4h moze, i znow oslabienie i scisk w zoladku. Ogolnie tak czuje w ciele jakbym umierala :))
Rano bylo jeszcze jako tako i nawet pojechalam do pracy, ale musialam tam siedziec dluzej niz chcialam i wrocilam wykonczona.

Serio, ja juz nie wiem. Normalna osoba jak sie nie wyspi to jest senna i troche tam gorzej sie chyba czuje. Ale ja sie czuje wrecz fatalnie :( i wtedy schizy, ze cos mi dolega i slabne :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez piti_88 01 maja 2014, 18:29
Kakunia 123 napisał(a):Ja mam powiększone węzły od roku...teraz jestem chora ( grypa) i wybombiło mi dwa następne nad obojczykiem i bolą w cholerę .... Chce wymusić USg węzłów chłonnych i RTG jak nie to będę musiała znowu czekać na wyjazd do PL i tam robić to prywatnie kur...kasy to ja już nie mam na to wszystko . Boję się tej ziarnicy tyle mam węzłów wyczuwalnych ... Jak to ta ziarnica to trzeba wziąć byka za rogi ale jak mam go wziąć skoro lekarze bagatelizują węzły ? Ja proszę a oni swoje wyniki badań dobre spadaj pani ...

No to witaj w klubie. U mnie jest tak samo. Leczę się prywatnie, a dwóch lekarzy olało węzły chłonne jako czynnik mało znaczący.
W środę mam lekarza. Wymuszam USG wątroby + usg węzłów chłonnych.

Mam schizy, że umieram od trzech lat.TRZECH LAT. Nic nie planuję, nic nie robię na przód. Jestem na etapie życia, gdzie powinienem myśleć o dzieciach. A nie myślę nawet o jutrze...

Nawet przed chwilą rozmawiałem o tym, że mam raka i na pewno umieram.
Co za popierniczone życie.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.

przez Kakunia 123 01 maja 2014, 18:35
No to mam podobnie ztym nieplanowaniem wręcz identycznie po co cokolwiek planować jak i tak pewnie nie długo glebnę.....skoro wszystko boli jest coraz gorzej a węzły są nie zmniejszają się baaa u mnie nawet nowe wychodzą;/ Kiedyś ogólnie byłam mega zadbana , lubiałam siebie itp..teraz patrzę na siebie i widze o matko chudość , bladość podkrążone oczy wystające kości ....mam dziecko którym wolę się jak najmniej zajmowac a żeby później za mną tak nie tęsknił . Za 3 miesiące mam ślub ..nawet o tym nie myślę no znaczy myślę , że nie dożyje ...Ogólnie jjeden laryngolog w Polsce mi powiedział że te węzły trzeba dokładniej sprawdzić ale że po pierwsze już czasu nie miałam po drugie w ciągu tygodnia wydałam 1500 zł !!!!! Po prostu już nie dałam rady ...jeszcze te mięśnie drgają jak szalone . Ja nic wielkiego nie oczekuje ale jezu rtg płuc i usg węzłów mogli by zrobić łaskawie ....
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 01 maja 2014, 19:24
a mnie moj wkurzyl bo nie chce isc do dentysty;/;/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra !!!!! a najlepsze z eon sie nie boi! tylko ze drogo!!! w czerwcu ma ur. to chyba na prezent entyste odwiedzi ;/;/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ughh a mnie boli gardło, nogi i reka drewtwieje i wozek mnie czeka, to chyba gorzej jak umrzec < tfu tfu jak bluznie> !!! :(!!!!
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Kakunia 123 01 maja 2014, 19:29
Mi w nocy lewa noga drętwiała i mrowiła ogólnie bóle nóg mam na codzień ;/ gardło od pół roku i ta wydzielina ale lekarza to nie zastanawia;p Wiesz najwyżej zrobimy sobie zajebiste stiuningowane wózki inwalidzkie chyba , że wcześniej zejdę na ziarnicę której nikt nie wykryje choć moje węzły są zajebiście wyczuwalne ...Cudnie
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 01 maja 2014, 19:32
księżniczka, wozek moze byc i spoko, jak my takie oslabione i zmeczone wiecznie to chociaz wysiedziec bedzie sie mozna za wszystkie czasy :P hhehe tylko taki elektryczny by byl lepszy, bo kto to ma sile pchac kola :D

-- 01 maja 2014, 18:36 --

Aja tak siedze i mysle, co te rece tak mi sie trzesaa.... I przypomnialam sobie ze dzisiaj w robocie podnosilam jedna reka sztange 7 kilowa :P no ale tylko raz (ledwo co)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 01 maja 2014, 20:09
hahah no to nic dziwnego, a ja siedze cala skrzywona i nogi i raczka bed anapieprzac...
kakunia a cie tu troche nie bylo :D? a jak cie nozki bola ?? bo u mnie to takie eee mrówki w kosciach, dretwienie ktora az boli jakby ale nie bolem tkaim na tabletki tylko taki ol z emusze kaby ruszac tymi nogami albo reka jak mi zdretwieje....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Kakunia 123 01 maja 2014, 20:13
No powiem ci , że mnie podobnie....czasem aż tak czuję jak sama kość boli i mnie w niej wierci, czasem mam tak osłabione nogi i mięśnie jakbym maraton zrobiła....a czasem dziwne uciski i bóle w konkretnych miejscach;/;/ mrowią mnie od kolan w dół i rwą w pachwinach ...tak to mniej więcej opisać mogę no i te skaczące sobię mięśnie;p
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Adam Smith 01 maja 2014, 20:16
Jednak się przeziębiłem :-| Ale szybko się kuruje, bo juz mogę oddychać przez nos i gardło mnie nie boli. Tylko denerwuje mnie ten ból głowy. Ku.rwa, nie byłem przeziębiony przez całą jesień i zimę i mnie złapało na weekend majowy. Miałem fajne plany, a tak siedze cały dzień przed kompem i marudzę :D
Adam Smith

przez piti_88 01 maja 2014, 23:17
Kakunia 123 napisał(a):No powiem ci , że mnie podobnie....czasem aż tak czuję jak sama kość boli i mnie w niej wierci, czasem mam tak osłabione nogi i mięśnie jakbym maraton zrobiła....a czasem dziwne uciski i bóle w konkretnych miejscach;/;/ mrowią mnie od kolan w dół i rwą w pachwinach ...tak to mniej więcej opisać mogę no i te skaczące sobię mięśnie;p

Kakunia, rwanie w pachwinach to też węzły. Czyli masz to samo co ja. W kupie raźniej. Damy radę!
A tak poza tym, to chude są fajne ;)

Sortuj wg