Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Miro 19 sie 2013, 16:08
Carols, Zaczerwienienie od gastroskopii samej w sobie, spokojnie. nie pobrali ponieważ nie było potrzeby ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Carols 19 sie 2013, 16:27
No nie wiem , bo ostatnio jak miałam gastroskopie , kilka lat temu - to też miałam ten sam wynik, zapalenie błony śluzowej żołądka i XII stnicy ;/ a teraz jeszcze doszło t zdanie 'bardzo żywe odruchy żoładka' ?. Możliwe jest żebym miała raka żołądka , a wyszło to tylko w hist pat? chyba byłoby coś widać, jakieś zmiany, nacieki itd.? kurde czemu Oni nie wzięli tego wycinka jak tak się namęczyłam ;/
-nie pytaj dlaczego ja?
-pytaj; jak mam sobie z tym poradzić??

przez perla86 19 sie 2013, 18:49
Witam
Carlos kaszlu może aż tak nie mam jedynie nieraz odkaszlne, ale podobno nie zawsze musi występować kaszel tak mnie się wydaje.
A co twojej babci było?Mojej koleżanki znajoma w wieku 28 lat zmarła na raka płuc męczyła się wchodzac po schodach jak wykryli jej guz był duży i zmarła po tygodniu. Nie wiem czy wczęsniej miała objawy.
Jeśli chodzi o wejście po schodach to węjde, ale jak sprzątam szybko się męcze musze odpocząć itp to mnie też martwi.
Co do raka trzustki niestety młodych też to dotyka słynna Anna Przybylska miała guza.
A masz jakie objawy od strony żołądka, że robiłas gastro? Ja miałam końcem kwietnia.

Miro ja tak miałam jak miałam faze na węzły co wstałam to pierwze szyja :)

Aniu gratulacje :)

Kn24 miewałam tak trzy lata temu nogi strasznie słabe, ręce.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miro 19 sie 2013, 19:07
perla86, Z tyłu szyi? ja tam mam węzeł, symetrycznie, tzn. nie symetrycznie bo po prawej mam większy, stary i się do niego przyczepiłem. Hmm dziś jest ten dzień gdzie Hipo powinno przyatakować, jak na razie nowotworu nie stwierdzam. to pewnie przez Was. tak to przez Was nowotworu nie stwierdzam ;)

-- 19 sie 2013, 19:10 --

"jakiesik czary na forum odprawiajo! nowotwora leczo!"

przez perla86 19 sie 2013, 19:32
Miro po boku szyji jak są te żyły.A ja się boje że serio coś z płucami bądź brzuchem :(

przez MadGregor 19 sie 2013, 19:41
Niedawno przy okazji emisji jakiegoś programu,poświęconemu różnym chorobom i deformacjom w następstwie infekcji prenatalnej moja matka wspomniała, że w drugim trymestrze ciąży sama zaraziła się od siostry (mojej) różyczką :? Po zapoznaniu się z literaturą w temacie i zestawieniu najczęstszych powikłań płodu oraz moich objawów, nadszedł czas na grad pytań i wyrzutów skierowanych w ich stronę.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez Carols 19 sie 2013, 21:23
perła moja babcia miała okropny kaszel, z krwiopluciem i nie zmarła tak szybko jak mogłoby się wydawać, walczyła dość długo, ale ze świadomością że leczy się paliatywnie.
Jak ja sprzątam to też jestem zmęczona! i to jak :).
Ja trochę uspokoiłam się z tym rakiem żołądka, w sumie ja nie mam jakichś szczególnych dolegliwości ,ale dość często mi niedobrze no i pomyślałam, że może to da mi odpowiedź skąd moje węzły, ale związku z tym , że nie pobrali mi wycinka, to chyba się nie dowiem skąd te zapalenia etc.. STRASZNIE boli mnie przełyk ;/.

Ciągle macam te węzły i wydaje mi się , że największy jakby się "rozwala" jest taką miekką kluchą;/ i taki jakby nie gładki :(
-nie pytaj dlaczego ja?

przez perla86 19 sie 2013, 22:00
Carlos ja przy głupim zamiataniu dysze ech nie wiem co robić. Wogole ostatnio brzuch mnie boli przed załatwieniem :(
A może to zaczerwienienie od kwasów, a przełyk może cie bolec od refluku.

przez Miro 19 sie 2013, 22:22
Carols, Mój, ten z tyłu szyi, też dziś jakiś większy, ale jakoś nie dostaję źle do głowy, analizuję na zimno, to nie może być nowotwór. No bez jaj, nie coś wielkości paznokcia które mam XX lat (tak 2 ixy) ;)

-- 19 sie 2013, 22:24 --

perla86, jeżeli jest ciepło a nie uprawiasz sportu to dyszysz, normalne, ja po kilkuset pompkach też padam na pysk, a dawniej to był pikuś ;)

-- 19 sie 2013, 22:26 --

perla86, Ja mam z tyłu na linii włosów, wysyłałem link z tematem i obrazkiem, tam nie powinno być węzłów. No i w kącie zuchwy mam wyczuwalne, różności mam w kącie zuchwy.

przez perla86 19 sie 2013, 22:54
Mój maz ma jakies zgrubienie z tyłu głowy taka kulke. Jeśli chodzi o zadyszke czy meczenie się mam to odkad ciezki oddech się pojawił.

przez Miro 19 sie 2013, 23:04
perla86, Perła, miałem to, podejrzewali astmę, nie mogłem złapać oddechu, miałem robione wszelkiego rodzaju spirometrie (wyszły OK) pomimo tego po wysiłku miałem jak gdyby ataki astmy, to było ponad 10 lat temu jak już nerwica rozgościła się na dobre. Wyszło że na tle nerwowym a z czasem zanikło.

A mąż ma stricte na czaszce? bo ja mam tak na dwa palce pod potylicą

-- 19 sie 2013, 23:06 --

perla86, Ataki astmy którym towarzyszył taki wyrąbany w kosmos lęk miałem

przez Carols 20 sie 2013, 09:56
perła, nie kombinuj ok :D każdego boli brzuch przed załatwianiem, wątpie by kogoś nie bolał, to by dopiero było...chore ;).
mnie nadal atakują węzły, w dodatku gardło mnie boli od tej gastroskopii jak nie wiem, w sumie konkretnie przełyk mnie boli , ale wszystko można przetrwać wiedząc od czego to jest i pod warunkiem, że nie jest to rak, nowotwór etc. itd. itp. zastanawiam się.. czy te węzły mi kiedyś ZNIKNĄ? ehhhhhh
-nie pytaj dlaczego ja?

przez marika90 20 sie 2013, 10:06
Miro napisał(a):perla86, Perła, miałem to, podejrzewali astmę, nie mogłem złapać oddechu, miałem robione wszelkiego rodzaju spirometrie (wyszły OK) pomimo tego po wysiłku miałem jak gdyby ataki astmy, to było ponad 10 lat temu jak już nerwica rozgościła się na dobre. Wyszło że na tle nerwowym a z czasem zanikło.

A długo czekałeś ,żeby te problemy z oddechem zniknęły? ;)

przez fuzzystone 20 sie 2013, 10:54
Cholera, u mnie był spokój 1,5 miesiąca dzisiaj od rana mam gorzki smak w ustach. No i oczywiście wkręciłam sobie wszystkie możliwe raki - żołądka, trzustki, kamienie, itd. Cały czas wsłuchuję się we własne jelita, to jest jakiś obłęd...

-- 20 sie 2013, 10:11 --

Kn24 napisał(a):Carols, Miro, to mi teraz potrzebne jest wsparcie ze nie mam sla sm albo jakiegos zaniku miesni ... :(:(

KN24 - przeczytaj sobie moje posty sprzed chyba półtora miesiąca czy dwóch, też byłam przekonana że mam SM - im bardziej o tym myślałam, tym większe objawy miałam.

Sortuj wg