WSTAJEMY LENIE! DO ROBOTY!! :)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

re

przez vallkinger 23 lut 2007, 12:02
To chyba najbardziej wkur.... tekst WEŹ SIĘ W GARŚĆ - to weź i sie weź

pozytywne nastawienie :)

przez tomal 15 gru 2007, 17:54
Otóż postanowiłem sobie walczyć ztym i wygrać :D Zaskakujące...moze, jesle to ma się około już 3 lat prawie...Musze powiedzieć, ze idzie mi nienajgorzej<skromny>, ale nie potrafię dokońca wyłączyć tej reakcji organizmu lekowej przed pojściem spać...no to jest tak, ze np. 3 dni nic mnie nie bierze,bo jakoś to hamuję. Natomiast potem robi mi się tak, że chodze już cały taki w napięciu...wystarczy, nie wiem, jakiś czynnik i klops;/ Pojawia się szybsze bicie serca, zamulanie mózgu, czyli u mnie to akurat jakieś rozmowy sie pojawiają w myslach...głupie to, ale niestety trudne do opanowania, chociaż częściowo mi sie udaje:) Wydaje mi się, ze kiedys za dużo naczytałem się na temat chrób psychicznych i poprostu coś takiego mi zostało w mojej psychice, że czasami poprostu wydaje mi się, ze mam jakis objaw. I ponad to doszedłem do wniosku i to słusznego chyba, że za dużo sytuacji postrzegałem jako jakies zagrożenie, dla własnegoz drowia i za często mi się uruchamiała ta reakcja...
Najalepsza rzeczą jest coś takiego, że poprostu czasami jest mi strasznie źle i chciałbym o tym pomówić, ale jak co do czego przychodzi to w ogóle nie wiem co ja mam powiedzieć(?). Poprostu nie potrafię opisać tego, momentami to mi sie wydaje aż nieprawdopodobne, że mogę coś takiego mieć jak nerwica.

Mam nadzieję, ze mi się uda...chociaż wiadomo, zę to tak nie przejdzie po jednym dniu...ale jestem dobrej myśli...pozytywne nastawienie:)

a może jesteś totalnym idiotą?

przez inny123 16 gru 2007, 04:05
Po co się użalacie i piszecie jakieś posty tutaj? Pisanie to pisanie, a walka to walka.
mam propozycję dla wszystkich forumowiczów...
NIGDY WIĘCEJ NIE ODWIEDZĘ TEJ STRONY
dasz radę?
Nie?
jesteś chory.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiona=> 16 gru 2007, 11:34
Nie wiem,czy wiesz,ale niektórym to pomaga.Uzyskują tutaj rady,które często są jakąś wskazówką.Piszą tu ludzie,którzy nie mają do kogo się zwrócić.Nie użalamy się tutaj nad sobą!!!A jeżeli tak to od razu jest odzew od innych,żeby się podnieść i iść dalej,mimo jakiś niepowodzeń!!!Także mylisz się i to bardzo!!! :x
Zagubiona=>

przez Bad Girl 16 gru 2007, 11:40
inny123 jesteś totalnym idiotą

przez Rachel 16 gru 2007, 12:40
inny123 to co piszesz to są jakieś brednie. Mi osobiście ta strona bardzo pomaga. Jeśli nawet się użalamy to każdy ma czasem taką potrzebę a tutaj ludzie to rozumieją.
"Nie musimy bać się innych. To tacy sami ludzie jak my."
"Każdy ma swój własny, niepowtarzalny styl popełniania głupstw."

przez personata 16 gru 2007, 13:02
nie udzielam sie zbytnio na roznych forach, bo i nie widze potrzeby, ale takze nie zgadzam sie z opinia innego123 i nawet sie wypowiem: jesli twoja rezygnacja z odwiedzania tego forum jest zwiazana z proba pokonania swoich problemow to ok, ale tak jak juz wspomnialy osoby przede mna, to forum serio moze wiele dac. osobiscie ciesze sie, ze trafilam na takie forum i zaczynam zagladac tu coraz czesciej. jestem chora? trudno, ale moze dzieki temu forum wreszcie zdobede sie na odwage i poprosze o pomoc. kazdy walczy jak moze, wiec nie krytykuj metod innych!

przez linka 16 gru 2007, 13:11
To jak narazie jedyne miejsce dla mnie, gdzie mogę tak naprawdę napisać co się ze mną dzieje, nikt tu mnie nie wyśmieje, nie oleje a co najważniejsze nie popuka się palcem w czoło i nie stwierdzi :
-"przesadzasz"
albo co gorsza:
-"nie denerwuj się" lub "no przeciez nie ma czym się denerwować".

Poza tym jeśłi chociaż jednej osobie udało się przy pomocy tego forum choć troszkę wyjść z choroby to już jest wielki, ogromny sukces.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sorrow 16 gru 2007, 13:43
Troll :) .

przez snaefridur 16 gru 2007, 13:56
Czasem fajnie takiego pokarmić :P.
snaefridur

przez cinnamon_inspiration 17 gru 2007, 20:35
To forum: nie dla idiotów.

przez Pstryk 17 gru 2007, 21:32
Huhuha, zieeeeje zazdrością :lol:
Pstryk

przez Sorrow 17 gru 2007, 23:02
cinnamon_inspiration napisał(a):To forum: nie dla idiotów.

Łe to znaczy, że jak coś kupię na tym forum, to dostanę bubel, który nie działa i nie będę mógł odzyskać pieniędzy?

przez Werty 17 gru 2007, 23:31
A mzoe ten koles liczyl, ze po wejsciu na forum ozdrowieje? Hłehłe dobre sobie.
Inny123 sam jestes idota. Czy ty w ogole masz nerwice? Jezeli nie to wlasciwie po co tu wlazles? Zeby jako zdrowy sie z nas "psycholi" ponabijac? To prosze smiej sie, smiej!

Ku**a mam juz dosc takich ludzi, chcialbym spokojnie zyc i powiedziec calemu swiatu co mi jest, ale przez takich jak on...

Sortuj wg