Trzęsące się ręce

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Trzęsące się ręce

przez kafka 05 lip 2012, 23:39
Badziak, o to może być to. Albo to, albo nerwica. Ta osoba pije hektolitry kawy, coli itp i nic już na nią nie działa, ot uzależnienie, cięzko jej wytrzymać było jak poprosiłam żeby odstawiła na jakiś czas.
kafka

Trzęsące się ręce

przez Robsonnn119 08 lip 2012, 14:52
Że kawa i energy drinki powodują drżenie rąk to słyszałem bo podobno wypłukują magnez z organizmu ale herbata??

Trzęsące się ręce

przez Peter_HS 09 lip 2012, 09:28
Mi też się trzęsą ręcę, ale przy stresie, lub prosto po śniadaniu, gdy czuję, że trawię :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trzęsące się ręce

przez kafka 09 lip 2012, 09:31
Robsonnn119, herbata ma w składzie teinę, substancję pobudzającą podobną do kofeiny.
kafka

Trzęsące się ręce

przez Peter_HS 09 lip 2012, 09:42
Mi też się trzęsą ręcę, ale przy stresie, lub prosto po śniadaniu, gdy czuję, że trawię :)

Trzęsące się ręce

przez kafka 09 lip 2012, 09:59
Peter_HS, już to pisałeś
kafka

Trzęsące się ręce

przez seb1540 09 lip 2012, 11:00
Trzęsące się ciało.

Witam. Od jakiegoś czasu trzęsą mi się ręce,nogi. Trzymam szklankę, obojętnie co i się trzęsę. Nawet gdy trzymam rękę czy nogę w powietrzu to się trzęsę. Co to może być ? Zauważyłem, że mojemu ojcowi też się trzęsą ręce. Nie piszcie tylko, że potas, witamina jakaś tam bo to nic nie da.
Ostatnio edytowano 10 lip 2012, 01:46 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

Trzęsące się ręce

przez ekspert_abcZdrowie 09 lip 2012, 22:47
Rzeczywiście, nadmiar kawy, coli i energy drinków może powodować drżenie rąk. Substancje chemiczne, które mogą być przyczyną drżenia rąk, to: alkohol, kofeina, amfetamina, metale ciężkie (ołów, mangan, rtęć), środki owadobójcze, środki ochrony roślin i niektóre rozpuszczalniki. Niektóre przyjmowane leki także mogą wywoływać drżenie rąk, np.: niektóre leki stosowane do leczenia astmy, benzodiazepiny (podczas odstawiania), neuroleptyki, niektóre leki antydepresyjne, niektóre leki przeciwpadaczkowe, leki blokujące kanały wapniowe i niektóre leki immunosupresyjne.
Psycholog

Trzęsące się ręce

przez Anna Maria 13 sie 2012, 21:53
Ja się cała trzęse.Takie ataki trwają od kilku do kilkunastu minut.Widziałam atak padaczki u pewnej kobiety i u mnie wygląda to tak samo.Mam zawsze złe wyniki eeg,ale lekarze nie mówili co.Czy to możliwe żebym miała padaczkę?
Anna Maria

Sortuj wg