Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzęsące się ręce


Gość kafka

Rekomendowane odpowiedzi

Trzęsące się ciało.

 

Witam. Od jakiegoś czasu trzęsą mi się ręce,nogi. Trzymam szklankę, obojętnie co i się trzęsę. Nawet gdy trzymam rękę czy nogę w powietrzu to się trzęsę. Co to może być ? Zauważyłem, że mojemu ojcowi też się trzęsą ręce. Nie piszcie tylko, że potas, witamina jakaś tam bo to nic nie da.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nadmiar kawy, coli i energy drinków może powodować drżenie rąk. Substancje chemiczne, które mogą być przyczyną drżenia rąk, to: alkohol, kofeina, amfetamina, metale ciężkie (ołów, mangan, rtęć), środki owadobójcze, środki ochrony roślin i niektóre rozpuszczalniki. Niektóre przyjmowane leki także mogą wywoływać drżenie rąk, np.: niektóre leki stosowane do leczenia astmy, benzodiazepiny (podczas odstawiania), neuroleptyki, niektóre leki antydepresyjne, niektóre leki przeciwpadaczkowe, leki blokujące kanały wapniowe i niektóre leki immunosupresyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nadmiar kawy, coli i energy drinków może powodować drżenie rąk. Substancje chemiczne, które mogą być przyczyną drżenia rąk, to: alkohol, kofeina, amfetamina, metale ciężkie (ołów, mangan, rtęć), środki owadobójcze, środki ochrony roślin i niektóre rozpuszczalniki. Niektóre przyjmowane leki także mogą wywoływać drżenie rąk, np.: niektóre leki stosowane do leczenia astmy, benzodiazepiny (podczas odstawiania), neuroleptyki, niektóre leki antydepresyjne, niektóre leki przeciwpadaczkowe, leki blokujące kanały wapniowe i niektóre leki immunosupresyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cała trzęse.Takie ataki trwają od kilku do kilkunastu minut.Widziałam atak padaczki u pewnej kobiety i u mnie wygląda to tak samo.Mam zawsze złe wyniki eeg,ale lekarze nie mówili co.Czy to możliwe żebym miała padaczkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×