Nerwica lękowa a ruchliwość

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Misiek_NL 25 wrz 2010, 21:15
Czasem przeważnie jak mam atak paniki to ruszam "nerwowo" przeważnie lewą nogą... nie wiem czemu tak jest. Wy też tak macie ?? Czy to normalne w nerwicy... ??
Misiek_NL

Re: Nerwica lękowa a ruchliwość

przez TheGrengolada 25 wrz 2010, 21:17
Dokładnie - lewa noga ;) ale to nie jest u mnie związane z atakiem paniki, raczej z jakimś niepokojem. Podczas ataku paniki zwykle pstrykam palcami albo prostuję i zginam palce.

przez sebastian86 25 wrz 2010, 21:59
ja rowniez to mam przy siedzeniu przy kompie lub przy tv albo czytajac. czesto obie nogi sobie tak hasaja. meczace naprawde.
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 25 wrz 2010, 22:03
to się chyba nazwa "zespołem niespokojnych nóg" :) to normalne przy nerwicy :)

przez Misiek_NL 25 wrz 2010, 22:15
To mnie uspokoiliście... bo znowu myślałem że tylko ja tak mam ;)
Misiek_NL

przez jacas 25 wrz 2010, 23:31
ja czesto w szkole "skacze" noga
jacas

przez marciatka 26 wrz 2010, 12:27
Ja też się ciągle ruszam. Jak siądę "spokojnie", żeby poczytać książkę, to drapię się po głowie, po ramionach, skubię skórki wokół paznokci.

Najgorsze, jak mam "dzień pobudzenia", czyli jestem aż za bardzo naładowana, mięśnie mnie swędzą i ciągle gadam i się ruszam, a muszę np wysiedzieć na wykładzie półtorej godziny. Na szczęście na wydziale mamy dość swobodny klimat i kiedy już nie mogę usiedzieć, wychodzę się przejść po prostu po budynku.

Podziwam mojego kumpla, z którym siedzę na zajęciach- on potrafi usiąść i siedzieć. I słuchać. Ja tak nie umiem, nie mogę usiedzieć spokojnie, nie mogę się skupić, nie umiem zbyt wiele zapamiętać.

przez tynka92 26 wrz 2010, 13:15
Ja kiedyś tak machałam nogą w szkole, że koleżanka siedząca z przodu się wkurzyła i mi ją chwyciła :D Teraz juz się pilnuję.

przez mark123 07 kwi 2014, 15:20
Ja się z wiekiem staję coraz bardziej ruchliwy. Robię z wiekiem coraz różniejsze ruchy albo rękami, albo nogami, albo ciałem, albo robię różne miny; robię tak, gdy jestem na osobności; gdy jestem wśród ludzi, to się pilnuję.
Na starość będę musiał poruszać całą materią we wszechświecie, bo mi wszystko inne przestanie wystarczać :pirate:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez rozczarowana88 07 kwi 2014, 15:26
marciatka, ja to samo. Najgorzej jak czytam, ucze sie. Skubie skore, drapie cos, wiecznie bawie sie nerwowo wlosami ;).

Sortuj wg