Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Misiek_NL

Nerwica lękowa a ruchliwość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czasem przeważnie jak mam atak paniki to ruszam "nerwowo" przeważnie lewą nogą... nie wiem czemu tak jest. Wy też tak macie ?? Czy to normalne w nerwicy... ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - lewa noga ;) ale to nie jest u mnie związane z atakiem paniki, raczej z jakimś niepokojem. Podczas ataku paniki zwykle pstrykam palcami albo prostuję i zginam palce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja rowniez to mam przy siedzeniu przy kompie lub przy tv albo czytajac. czesto obie nogi sobie tak hasaja. meczace naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to się chyba nazwa "zespołem niespokojnych nóg" :) to normalne przy nerwicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To mnie uspokoiliście... bo znowu myślałem że tylko ja tak mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja czesto w szkole "skacze" noga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się ciągle ruszam. Jak siądę "spokojnie", żeby poczytać książkę, to drapię się po głowie, po ramionach, skubię skórki wokół paznokci.

Najgorsze, jak mam "dzień pobudzenia", czyli jestem aż za bardzo naładowana, mięśnie mnie swędzą i ciągle gadam i się ruszam, a muszę np wysiedzieć na wykładzie półtorej godziny. Na szczęście na wydziale mamy dość swobodny klimat i kiedy już nie mogę usiedzieć, wychodzę się przejść po prostu po budynku.

Podziwam mojego kumpla, z którym siedzę na zajęciach- on potrafi usiąść i siedzieć. I słuchać. Ja tak nie umiem, nie mogę usiedzieć spokojnie, nie mogę się skupić, nie umiem zbyt wiele zapamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś tak machałam nogą w szkole, że koleżanka siedząca z przodu się wkurzyła i mi ją chwyciła :D Teraz juz się pilnuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się z wiekiem staję coraz bardziej ruchliwy. Robię z wiekiem coraz różniejsze ruchy albo rękami, albo nogami, albo ciałem, albo robię różne miny; robię tak, gdy jestem na osobności; gdy jestem wśród ludzi, to się pilnuję.

Na starość będę musiał poruszać całą materią we wszechświecie, bo mi wszystko inne przestanie wystarczać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

marciatka, ja to samo. Najgorzej jak czytam, ucze sie. Skubie skore, drapie cos, wiecznie bawie sie nerwowo wlosami ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi