Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez ProstaNazwa 06 lut 2013, 20:39
Berga Powinnaś z pewnością jeszcze raz wybrać się do psychiatry, jest jeszcze czas na zmianę leku, nie odstawiać asertinu, ale zasięgnąć rady psychiatry czy takie objawy są normalnie... niestety więcej na ten temat nie mogę Ci powiedzieć, bo przestałam stosować po 6 miesiącach.
ProstaNazwa

Fobia społeczna!

przez Berga 06 lut 2013, 20:54
a dlaczego przestalas stosowac, jesli dobrze sie po 3 tygodniach czulas?

-- 06 lut 2013, 22:17 --

I jeszcze jedno pytanie. Czy ktos ma problem z zacisnieta krtania podczas stresu? Pomocy!!!

Fobia społeczna!

przez ProstaNazwa 07 lut 2013, 10:49
Berga przestałam stosować, bo nie miałam opinii psychiatry i lekarz rodzinny nie chciał mi dalej recept wystawiać, tak bym nie zrezygnowała, bo czułam się dużo lepiej, nie byłam tak spięta, przerażona, odruchy wymiotne mi ustały i w końcu mogłam jakoś funkcjonować.
Co do krtani też mam zaciśniętą w czasie stresu, ale ktoś mi wytłumaczył, że za każdym razem mówię, że mnie coś dusi, a dalej żyję no i w sumie racja. Przestałam o tym myśleć z upływem czasu i już mnie nic nie zaciska.
ProstaNazwa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez niecierpliwy 07 lut 2013, 10:56
Heh ja mam inny problem. Kiedy rozmawiam z najblizsza rodzina to mowie normalnie ale kiedy np. z dalsza albo z obcymi to staram sie powiedziec wszystko jednym ciagiem i "zapominam" o oddychaniu i potem brakuje mi powietrza w plucach

Fobia społeczna!

przez Berga 07 lut 2013, 10:57
A jak masz zacisneta to masz odruchy wymiotne?? bo ja niestety tak i caly czas mi niedobrze...
Od godziny cos mi sie dzieje z przelykiem. Pierwszy raz w zyciu mam taka sytuacje.
Ciezko to wyjasnic... jakbym sie oparzylo i piecze niesamowicie w jednym miejscu. :cry: :cry:

Fobia społeczna!

przez freda 07 lut 2013, 12:34
bergaja na początku dzwoniłam do lekarza codziennie,a on jedno;cierpliwości,będzie lepiej,tak jest z tymi lekami,musisz przecierpieć,ale jak będzie poprawa to o tym zapomnisz.u mnie po 3 tygodniach nie wiedziałam że mam nerwicę.cierpliwości i sprubuj coś jeść,ja jadłam biszkopty moczone w herbacie,bo ta gula w gardle potrafi wymęczyć,i spokojnie,nie panikuj,to przejdzie.znam to a autopsji
A już myślałam,że ją pokonałam...

Fobia społeczna!

przez Berga 07 lut 2013, 14:28
freda a mialas straszne bole brzucha z goracem i biegunki? ciagle przelewanie sie?
Ja przed chwila cos takiego mialam i przestraszylam sie bardzo :/ przegonilo mnie i teraz bulgocze.
Zrobilo mi sie slabo i myslalam, ze zemdleje.
Jezu, gdybym wiedziala, ze takie katusze bede przezywac to nigdy bym sie nie zdecydowala pojsc do psychiatry.

Ktos dorobil sie wrzodow przez nerwice???

Fobia społeczna!

przez freda 07 lut 2013, 14:30
bergamiałam,zaliczyłam wszystkie uboki,było żle ,omdlenia,czasami z rana chodziłam przy ścianie żeby się nie przewrócić

Fobia społeczna!

przez Berga 07 lut 2013, 14:44
Emocje mi puscily, juz naprawde nie mam sily. Poryczalam sie, jestem na siebie zla, ze tak pozno sie na to zdecydowalam/
Za 2 miesiace slub, a ja nie potrafie normalnie funkcjonowac :cry:

Fobia społeczna!

przez freda 07 lut 2013, 14:50
bergaspokojnie,masz 2 miesiące,jak po miesiącu nie będzie poprawy to możesz zamienić na coś innego.wytrzymaj bo warto,ja przez pierwsze 2 tygodnie nie spałam,nie jadłam,ważyłam 44kilo,potem z dnia na dzień coraz lepiej.czujesz się żle bo lek działa ,następują pewne zmiany w mózgu,pomyśl pozytywnie,będzie lepiej zobaczysz

Fobia społeczna!

przez ProstaNazwa 07 lut 2013, 15:33
Zgadzam się z freda.I tak miałam również odruchy wymiotne i na samych odruchach się nie kończyło :? więc bez obaw. Cierpliwości :) będzie lepiej.
ProstaNazwa

Fobia społeczna!

przez Berga 07 lut 2013, 17:11
Ale teraz nawet nie odruchy wymiotne chodzi, tylko ten przeszywajacy, palacy bol w brzuchu, przez ktory sie spocilam i prawie zemdlalam.
Czytalam rozne opinie na temat tego leku, ale nikt nie wspominal o bolach brzucha, a jedynie mdlosciach czy wymiotach.
Juz sama nie wiem co myslec... caly brzuch mi pulsuje i bez przerwy mi sie przelewa. :oops:

Fobia społeczna!

przez freda 07 lut 2013, 17:28
bergato tylko nerwica,nic nie będzie,trzymaj się i nie panikuj.dwa miesiące temu też to przeżywałam,myślałam,że świąt nie doczekam.działanie leku potęguje nerwicę,wszystko się nasila,ale organizm się przyzwyczai i będzie ok,głowa do góry

Fobia społeczna!

przez Berga 07 lut 2013, 17:55
Latwo powiedziec, jak ja sie gorzej czuje niz przed leczeniem :oops:
Na pewno nie spodziewalam sie az takich skutkow stosowania tych lekow.
Byle do wieczora,usnac i zapomniec :cry:

Sortuj wg