Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 19:36
no nerwice lękowa mam..
a to o czym pisze to po prostu od paru miesiecy sie pojawilo. wczesniej tego nie bylo

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 19:53
wszystko się kiedyś pojawia ;) a te Twoje banie się że ktoś Cię zabije, czy zemdlejesz to jest typowe dla nerwic dziś zwanmi zaburzaniami lękowymi.
A tak poza tym w avatarze to Ty osobiście. :?:
Największy Forumowy Maruda

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 19:56
zauwazylam ze czasem afobam mi pomaga,ale wolalabym sie nie uzaleznic na amen od tego :? sama juz nie wiem, chyba wróce na terapie..bo zaczynam nie dawac sobie rady
tak ja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 20:03
no to piękna z Ciebie dziewczyna :105: aż dziw że faceci się w kolejce nie ustawiają.
A terapia może pomóc. Tylko za dużo i często tego afobamu nie spożywaj bo to uzależnić może.

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 20:04
dziekuje ;)
doraznie go biore, moze raz na 2 tygodnie jak cos zlapie.a na terapie pojde, jutro bede dzownic i zobacze jak termin.

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 20:16
Gdybym był z Poznania mógłbym zostać Twoim ochroniarzem bo podobno groźnie wyglądam ;) i nigdy nie bałem się chodzić nocą nawet po niebezpiecznych miejscach( może dlatego że mi zbytnio na życiu nie zależy) za to nie lubię chodzić po miejscach gdzie mogę spotkać starych znajomych, czy śmiejące się dzieci bo myślę że się ze mnie nabijają, taką mam dziwna ta fobie.

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 20:24
a wysoki jestes ;)? ja jestem niska , przy mnie w sumie kazdy jak ochroniarz :lol:
no te fobie to dziwne wszystkie..ja wlasnie zauwazylam, ze nie lubie masówek gdzie sa nieznani ludzie..wszystko wogole wole zalatwiac internetem, jak mam gdzies isc osobiscie zalatwic czy zadzwonic to juz gorzej. albo to dziecko internetu poprostu..

mam fobie jedna na pewno na żaby.masakra uciekac..moge wszystko dotykac, myszy, pajaki..jak widze żabe to mi slabo odrazu.i i to nie zaden smieszny wymysl..

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 20:28
194 i 100 kg ale w życiu się nie biłem ale przynajmniej wielu gabarytami odstraszam. Też nie lubię masówek dużych koncertów czy spędów ludzi, przytłacza i męczy mnie to. Też chciałbym wszystko przez internet załatwić, mam problemy z dzwonieniem zwłaszcza do nieznanych mi ludzi ale nawet do znanych mam problem.

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 20:52
tez do znajomych to wogole nawet nie dzownie, wole jak juz to przez internet porozmawiac.
no takie zycie.. :?

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 21:21
ciągle ci F-ki przybywają wynajdujesz sobie nowe choroby. ;)
ja to niewyraźnie mówię i boje się że ktoś by mógł podsłuchać i też wolę internet.

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 22:29
2 lata temu chodzilam na terapie to pamietam co mi stwierdzili i na terapi i w szpitalu, dlatego wpisałam .. ;)

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 22:39
młoda26 napisał(a):2 lata temu chodzilam na terapie to pamietam co mi stwierdzili i na terapi i w szpitalu, dlatego wpisałam .. ;)

to ok. ja chodziłem kiedyś na terapie psychodynamiczna a tam należało unikać takiego klasyfikowania na choroby, zaburzenia trzeba było uważać się za zdrowego i normalnego. Mi to stwierdzono zaburzenia lękowo- depresyjne ale w pewnym momencie to mi psychiatra powiedział że właściwie to jestem zdrowy tylko potrzebuje dziewczyny i pracy. A te wszystkie fobie społeczne, dystymie, osobowość unikającą i prokrastynacje to se sam wynalazłem.

Fobia społeczna!

przez młoda26 30 wrz 2012, 22:44
ja do psychiatry dluzej chodzilam niz do psychologa. u niej bylam tylko na 5 wizytach. pozatym kazała mi lotkami rzucac w fazie odreagowywania zlosci..nie wiem dziwne rzeczy mi kazała robić. poźniej uznalam sama że wyzdrowiałam i przestałam chodzic. ale jak widac wraca to wszystko :(

psychiatra ci tak powiedzial ;)? z reguly rzadko znalezc dobrego chyba. jak ja chodzilam to milej traktowali panie kolo 70tki niz mloda dziewczyne, bo przeciez okaz zdrowia na pierwszy rzut ok a w glowie jej jakies wizyty u psychologa czy psychiatry ;) :shock:

Fobia społeczna!

przez carlosbueno 30 wrz 2012, 22:53
ja może z 10-12 razy byłem u terapeutki chodziłem prywatnie to szkoda mi było kasy a efektów nie widziałem bo w sumie za krótko było. Twoje problemy mają chyba typowo biologiczne źródło skoro pojawiły się po chorobie u mnie to raczej moja wypaczona osobowość i myślenie które miałem od dzieciństwa i z wiekiem się nasilało. Zawsze byłem inni niż reszta( i w moim mniemaniu gorszy) a wcale taki nie chciałem być i stąd wiele moich problemów.

Sortuj wg