jak zacząć żyć na nowo

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

jak zacząć żyć na nowo

przez madziula24 18 gru 2009, 14:24
Witam jestem tu nowa , postanowiłam wkoncu napisać i poczęści podzielić się swoimi przerzyciami. Nie jest mi łatwo bo nie wiem jak mnie odbierzecie ok , ale zacznę te swoją historię czym wcześniej zacznę tym prędzej skonczę. Mam 24 lata a z nerwica lękową walczę od 5 lat , bardzo zmieniła ona moje życie, oczywiście na gorsze . Mój ojciec odkad pamiętam pije alkohol , zawsze kiedy przychodził pijany robił nam bardzo karczemne awantury, albo nas wyzywał albo musiałam z mamą uciekać przez balkon w nocy w dzień zawsze wtedy kiedy mu się podobało , bardzo sie go bałam :( Jak zaczełam studiować wpadłam w depresję , nie wychodziałm z domu , nie chciało mi sie ubierać, kompletnie nic była zamknieta w sobie , ciagle płakałam było bardzo żle, pózniej mój chłopak a obecnie mój mąż zaczoł mnie zabierać na spacery, i tak jakoś powoli zaczełam sie przełamywać i otwierac do ludzi nawet bałam się jeżdzić autobusem to jest dopiero porażka. Pózniej juz depresja zaczeła zanikać a pojawiła sie NERWICA LĘKOWA, do dziś dnia boję się np. jechać gdzieś na dyskotekę pobawić się bo zaraz sobie wmawiam że albo coś mi się stanię albo zacznę się dusić i niky mnie nie uratuje a najgorsze jest to ze naprawde boje się że któregoś dnia po prostu się uduszę , momętalnie się pocę słabo mi wmawiam sobie jakieś dolegliwości i juz myśle że zaraz umrę nie wiem ile jeszcze będę wstanie wytrzymać z tym wszystkim i czy uda mi się życ normalnie :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Re: jak zacząć żyć na nowo

przez Majster 18 gru 2009, 14:39
Hejka :)
Nawiguj do psychologa, koniecznie rozejrzyj sie za jakas psychoterapia (w Twoim przypadku najlepsza bedzie chyba grupowa dla NL lub DDA). Ludzi takich jak Ty jest w Polsce pol miliona, uwierzysz? Nie jestes sama. Pozdrawiam ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez whoami 18 gru 2009, 20:45
Witaj jestem w takiej samej sytuacji:((( cały czas mysle natrętnie o moim oddycjaniu , ze zaraz nie bede umial zlapac powietrza to jest okropne z tym nie da sie zyc. Ty tez tak masz??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalamka87 19 gru 2009, 12:47
zacząć się leczyć :)

przez Shade 20 gru 2009, 02:10
Zacznij się leczyć i to jak najszybciej - zeby nie stracić kolejnych lat !! jest to możliwe do wyleczenia, tylko trzeba naprawdę tego chcieć !! Psychiatra, psycholog i duuużo pracy nad sobą - a będzie dobrze ;-))
pozdrawiam!
And you can see my heart beating
You can see it through my chest
And I'm terrified but I'm not leaving
Know that I must pass this test
So just pull the trigger

przez Donkey 20 gru 2009, 09:58
Prawie wszyscy z nas na tym forum tak maja- kiepskie pocieszenie, ale zawsze jakies :)

Biegnij czym predzeju do lekarza- ponoć mozna to wyleczyc ! :)

Sortuj wg