otępienie, a nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: otępienie, a nerwica

przez celineczka3 17 cze 2009, 18:29
metka napisał(a):takie jest moje zdanie
nawet moja terapeutka (a terapeuci nie propagują leków) jak usłyszała że doszło już do tego, zaleciła chemię

To mozna to leczyć lekami psychotropowymi??Ja biore i nic nie pomagaja oprocz tego ze jestem spokojniejsza a biore 10 mg citalopramu i 25 mg lewopromazyny.Moze musze jeszcze poczekac.....
celineczka3

przez Madzialenka 23 mar 2010, 16:08
Uczucie otepienia jest bardzo charakterystycznym objawem nerwicy lękowej i depresji.Na ta dolegliwość pomagają leki na depresje ponieważ kiedy znika lęk znika i otępienie.Sama lecze sie juz na to od 12lat co roku i zawsze leki pomogły.Mam nadzieje ze tym razem tez pomogą.Pozdrawiam

przez ewaryst7 23 mar 2010, 16:17
Ja otępinie odczuwam jako dziwny ucisk w głowie , z trudem wtedy myśle , kojarzę.Kiedyś byłam bystrą kobitka , teraz ... zero refleksjii.Utraciłam też zdolnosć analizowania.Jednym słowem -jestem kiep:) I bardzo , bardzo mi to przeszkadza.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

otępienie, a nerwica

przez Saanna 13 sty 2013, 14:37
ja mamtez takie otępienie. obecnie. z jednej str. wiem, ze nerwice da sie wylczyc (bo raz juz wyszlam z tego naprawde niezle- nie byl to stan sprzed choroby, ale naprawde mialam motywacje i sile do zycia/dzialania) milalam plany i amrzenia, a teraz znow.. U mnie nerwice spowodowalo znow tlumienie emcoji, zrobienie czegos wbrew sobie itd

otępienie, a nerwica

przez betty_boo 13 sty 2013, 15:44
ja nie mam prawdziwego stuporu , ale często mam coś co na swój prywatny użytek nazywam "zmułą".

czyli obniżona zdolność koncentracji i reagowania i poczucie że jestem w tym dniu słabsza "intelektualnie", zdarza mi się więcej pomyłek, itp. nie lubię tego stanu. nie wiem skąd się bierze.

Sortuj wg