Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Flame 22 sty 2007, 15:00
Ba :) np. mnie :) !!! Hehehehe :mrgreen:

przez loqata 09 lut 2007, 22:26
tak ja wlasnie dostalam cos takiego dzisiaj jak wyszlam z wanny-doslownie myslalam ze zemdleje,poczatkowo szum w uszach, pozniej w głowie, chwilowo prawie ogluchlam. PIERWSZY RAZ W ZYCIU COS TAKIEGO i niew iem czy to kolejny objaw moejj nerciwy czy moze efekt uboczny przepisanych przez psychiatre lekow heh,ale czytajac skutki uboczne o czyms takim nic nic pisze akurat:/. Minelo pol godziny a mi dalej szumi cholernie w glowie i czuje ucisk, moj mozg wydaje sie mega ciezki..
don't give up!

przez Pysia28 18 lut 2007, 22:17
Wrzesień się kłania!Z tym rocznikiem jest wszystko ok :D To tylko świat wariuje a my powoli z nim ale to wszyscy teraz tak mają.Pozdrawiam wszystkich ale tych 78 szczególnie (Ziemiowit, Flame trzymajcie się) !!! :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 18 lut 2007, 22:21
Ziemowit, wita cię 88 :D jak już gadamy o rocznikach. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez kings 18 lut 2007, 22:38
Witaj Ziemowit, kolejna do kolekcji 78! Może my się stajemy tzw, dinozaurami, co?
Jeżeli chodzi o Towoje pytanie: mnie boli głowa ponad rok, ale to jest ucisk w okolicy skroniowo czołowej, tak jak bym miała jakiś hełm czy opaskę, byłam w szpitalu przez tydzień i wszystkie choroby neurologiczne mam wykluczone (eeg, tomografia itp) Ale podobnie jak Ty zastanawiam się nad kręgosłupem, jeżeli jest jakieś skzrywienie czy coś w tym stylu to ucisk kręgów (szczególnie odcinka szyjnego) na nerwy może powodować bóle głowy. tydzień temu zasugerowałam to neurologowi, ale babka stwierdziała że jestem za młoda i nie wiem teraz czy mam sobie sama robić prześwietlenie kręgosłupa i gdzie z tym iść do ortopedy? Zastanawiam się bo juz mam dość tych wszytskich lekarzy, którzy i tak patrzą na mnie jak na wariatkę.
Witaj na forum tak w ogóle.
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez slad 18 lut 2007, 23:33
Witaj ziemowit.
Dolegliwości pochodzenia odkręgosłupowego (przede wszystkim odc.szyjnego) mogą powodować bóle w różnych miejscach głowy (również drgania powiek, drętwienie części głowy, mrowienie warg itd)
Obrazek
jeżeli masz wątpliwości możesz zrobić zdjęcie rtg z opisem, co to szkodzi :smile:

rgds

przez wiatr 19 lut 2007, 00:50
Witaj Ziemowit 1988. No proszę,proszę co za rocznik :lol: :mrgreen: :lol: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Co mi jest ???

przez Krzych25 24 lut 2007, 18:47
Witam jestem tu nowy na forum wiec jesli zle zamiescilem temat czy cos to przepraszam :( Chodzi mi mianowicie o to ,ze moja historia zaczyna sie od momentu strasznych zawrotow glowy prawie jakbym mial zemdlec :( pozneij wizyta u lekarza itp caly czas te same objawy zawroty glowy MRi glowy i nic :( pozniej lekarz okulista i otolaryngolog , i nic !!! pozniej kardiolog :( i znowu nic objawy moje to kolatania serca trwajace nie wiecej niz 4 sekundy co jakis czas np 3 razy dziennie albo wogole :D tydzien spokoju i wraca przy tym caly czas to uczucie zawrotow glowy caly czasmi sie kreci w glowie delikatnie ale wiruje jak sie robi ciemno to juz wogole lipa :( przy tym czasami to wielkie BOOM !!! jak bym mial zaraz upasc sporadycznie raz w tygodniu moze czasami dwa razy albo wogole przez 2 tygodnie nic tylko te w\w objawy :( czeste uczucie ze zaraz padne :( co mnie mianowicie w tym wkurza to to ze EKG mialem robione chyba w ciagu roku 7 razy i nic :( jeden mowi nerwica drugi nic nie mowi moze wy powiecie mi co to jest :(:(:( i czy dobrze trafilem tu aha co mnie tak naprawde irytuje to moje serce te kolatania 5 razy w ciagu dnia przez 3-4 sekundy pozneij wogole nic przez tydzien pozneij znowu 3 razy przez 3-4 sekundy wielkie az czuje to na calej klacie i az do szyjii szok ale lekarz kardiolog twierdzi ze to normalne dziwie sie bo 23 lata tego nie mialem a przez ok 1,5 roku mam :( odp co to moze byc ??? dziekuje i pozdrawiam ps mam juz dosyc ,nie chce mi sie nawet wychodzic z domu bo sie boje ze cos bedzie nie tak :(
zycie to ruiny marzen i gruny nadzieji

przez ashley 25 lut 2007, 00:03
Hej! Wiesz nie wiem co Ci jest, ale myślę, że może to być nerwica. Z objawów tak mi to wygląda. To zupelnie normalne, że nie masz sily, bo to na pewno jest męczące. Powinieneś iść do jakiegoś naprawdę dobrego lekarza, żeby ustalić co Ci dolega. Bo to podstawa. I nie martw się za dużo, masa osób cierpi na takie dolegliwości więc nie jesteś sam. Na pewno sobie poradzisz i będzie dobrze :) a jak z Twoim samopoczuciem? Jak stan psychiczny?

przez IceMan 25 lut 2007, 00:14
Witaj!
W takiej sytuacji ważne jest też, aby (jeśli wyniki są dobre i ze strony medycznej nic nie wynika, że to choroba np. serca) nie zacząć wmawiać sobie choroby i mieć świadomość, że to nerwica. W innym przypadku można popaść w hipochondrię. Pamiętaj o tym Krzych!
Przyjaciel forum

przez Atkaa 25 lut 2007, 12:38
Krzych25 napisał(a):przy tym caly czas to uczucie zawrotow glowy caly czasmi sie kreci w glowie delikatnie ale wiruje jak sie robi ciemno to juz wogole lipa

Mam to samo już 5 lat, więc poradzę Ci, żebyś nie wpadał w panikę (łatwo powiedzieć) bo to pogarsza samopoczucie. Naprawdę nie ma co myśleć, o zawale serca albo innej chorobie. Z tym się żyje a jak tomżycie będzie wygladało, zalezy tylko od Ciebie. Pozdrawiam Cię cieplutko i trzymam kciuka ;)
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez pawelcz 25 lut 2007, 12:44
Witaj
Mialem identyczny poczatek - zawroty glowy, pikawa walila, badania wychodzily ok. Na koncu stwierdzili za mam zaburzenia lekowe - czyli nerwice.

przez Krzych25 26 lut 2007, 14:55
Ja juz popadam w hipochondrie szok teraz to mnie wszystko boli wszystkiego sie obawaim nawet isc do pracy juz nie powiem o tym ze wieczorami stan sie pogarsza , nie moge spac w nocy spie w dzien :( jak nie przespie 8 h to zaczynaja sie iscie dantejskie sceny itp dziekuje za pocieszenie i dobra rade i tak jak mowicie kiedy znajdzie sie ktos kto gosno powie ze to nerwica wydaje mi sie ze nie bede jzu szuka w niczym innym u pogodze sie z tym , chyba :P
zycie to ruiny marzen i gruny nadzieji

przez IceMan 26 lut 2007, 20:02
Krzychu, ważne, żebyś się nie dał nakręcać tej hipochondrii. Jak nachodzą Cię myśli i uczucia tego typu, to nie skupiaj się na nich, bo tylko się nasilają.
Przyjaciel forum

Sortuj wg