Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTAZAPINA (Auromirta ORO, Mirtagen, Mirtor, Mirzaten, Remirta ORO)


yoan22

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      122
    • Nie
      37
    • Zaszkodziła
      31


Rekomendowane odpowiedzi

akurat w moim przypadku nie; odstawiłem wreszcie escitilopram ,wreszcie mogłem; to akurat sądzę dzięki GHB; ,piribedil zapobiega imo świetnie wahaniom dopaminy ,poza tym przy okazji zajmuje się prolaktyną z GHB; sele robi swoje ,pseudo lepsze od nri przy podbitej gabie i antagoniźmie alfy z piribedilu ,choć tego już nie odczuwałem po ok 2ch tygodniach na piribedilu... poza tym podniesiony HGH też mnie interesuje ,więc zestaw lux ,zważywszy ,że wreszcie czytając to co piszę nie zastanawiam się po przeczytaniu nad tym czy ktoś mnie zrozumie :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :twisted: można tak powiedzieć :D ale też PEA :mrgreen: i ...acetylocholina ,noradrenalina , czyli raczej odpowiedni ich poziom; ,na samej dopaminie nic się nie zwojuje zbytnio ;) (nie wiem jak Survector by podziałał ,zawsze to inny mechanizm;) przerabiałem selegilinę w dawce 10mg z L-dopą , było miło ,ba bardzo nawet ale ewidentnie odczówalny był brak "czegoś"; ,dodałem yohimbinę (norka) ,HGW - zajęło się acetylocholiną i od razu lepiej; ,w sumie to dbam o to by acetylocholiny było jak najwięcej ,suplementacja Lecytyną podstawa w sumie; ,jem dużo jajek xd itp ALC czasem zarzucam, itd;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przy tym co ja jem;

można tak "poustawiać" neuroP dzięki wachlarzowi możliwości jakie dają suplementy i medykamenty; poustawiać tak by jeden nie wpływał na drugi co razem szły obok; tylko medycy mają problem z myśleniem/podejściem innym od szablonów zakłuwanych a nie 'zrozumiałych' imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem od 7,5 mg teraz 4 dni 15mg a kończę na 30mg. lek był zachwalany na forum wiec postanowiłem spróbować,

ale na razie nie ma efektu. moze nie spie bo rzuciłem afobam po 2 tygodniach brania. takze czuje sie niezaciekawie

a cierpie na bardzo mocna bezsennosc, pomógł mi dopiero i to nie do końca parogen ale rzuciłem, czego żałuje,

kurcze juz sam nie wiem co robić, ręce opadają:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris77, to może poczekaj, weź dawkę 30 mg. Może wtedy lek zadziała. Ja też miałam straszne problemy z bezsennością, przez wiele miesięcy brałam zolpidem i nie mogłam znaleźć leku, który by nie uzależniał, a zadziałał, brałam mnóstwo leków, ale bez skutku. Biorę dawkę 15 mg i na mnie działa mirtazapina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam, tylko że bardzo długo już nie śpię i czuję się bardzo zmęczony.

może na mnie zadziała wkrótce, a może trzeba będzie połączyć z innym lekiem sam nie wiem:(

a w poniedziałek do pracy, będę znów chodził na rzęsach:(

jakie leki brałaś jeśli mogę wiedzieć? jakby co jest priv

w psychoterapię nie wierzę bo mi nic w ogóle nie pomogła, kurcze sam już nie wiem co robić:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris77, na sen brałam: mianserynę, ketrel, doxepinę, trittico, hydroxyzynę, estazolam, zolpidem, zolpicon, nasennie działał na mnie też sulpiryd. Poza tym biorę inne leki, które nie mają działania nasennego.

 

a trittico jak działa bo pani mi go przepisała ale nie mam go na razie brać?

jak długo cierpisz na bezsenność, rozumiem że cierpisz na nerwicę lękową, depresję?

to trochę tych leków miałaś, długo się leczysz, widzisz jakaś poprawę twojego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris77, zapomniałam dodać, jeszcze pramolan brałam na początku.

U psychiatry leczę się trzy lata, a wcześniej dostawałam antydepresanty przez kilka lat od lekarza pierwszego kontaktu.

Z bezsennością mam problemy gdzieś od 5 lat, leczę się na schizofrenię i depresję. Nie wiem, czy widzę poprawę, ale zawsze jak próbuję odstawić leki, to dzieje się gorzej.

 

A trittico na mnie nie działał, w ogóle nie odczułam jego nasennego działania i odstawiłam.

Z leków, które wymieniłam działa na mnie właśnie mirtazapina, a wcześniej pramolan, mianseryna, ketrel, i uzależniające: zolpidem i zolpicon. Reszta w ogóle nie działała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris77, zapomniałam dodać, jeszcze pramolan brałam na początku.

U psychiatry leczę się trzy lata, a wcześniej dostawałam antydepresanty przez kilka lat od lekarza pierwszego kontaktu.

Z bezsennością mam problemy gdzieś od 5 lat, leczę się na schizofrenię i depresję. Nie wiem, czy widzę poprawę, ale zawsze jak próbuję odstawić leki, to dzieje się gorzej.

 

A trittico na mnie nie działał, w ogóle nie odczułam jego nasennego działania i odstawiłam.

Z leków, które wymieniłam działa na mnie właśnie mirtazapina, a wcześniej pramolan, mianseryna, ketrel, i uzależniające: zolpidem i zolpicon. Reszta w ogóle nie działała

 

 

Ja leczę się na bezsenność od 6 lat, mocna bezsenność, brałem różne leki zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową.

Bardzo mi przykro, że jesteś chora i tak długo się leczysz, trzymam za Ciebie kciuki i wspieram całym sercem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×