Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, Zobaczysz, że pierwszy lepszy patrol policji zgarnie nas na "izbę" :D Zresztą my z Tomciem na bank odjebiemy coś w drodze powrotnej :D Podpierdolimy flagę UE z przed jakiegoś urzędu, albo zrobimy inny happening :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiękasz?? :D

Spokojnie , to dopiero rozgrzewka :D

 

zawieście ją nad publiczną toaletą

Podrzuć jakiś inny patent :D to już zrobiliśmy z Relatywistą, w drodze powrotnej z urodzin Starka, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w stanie upojenia i przypływu euforii stwierdziłem , że " spirytus z mety lepszy od kobiety" :D

Wymiękasz?? :D

Stary, jesteś zbyt trzeźwy, żeby być w stanie zrozumieć głębie tej z pozoru prostej, ale jednak w gruncie rzeczy niebanalnej poezji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w stanie upojenia i przypływu euforii stwierdziłem , że " spirytus z mety lepszy od kobiety" :D

Wymiękasz?? :D

Stary, jesteś zbyt trzeźwy, żeby być w stanie zrozumieć głębie tej z pozoru prostej, ale jednak w gruncie rzeczy niebanalnej poezji :D

a zrozumiałeś moją odpowiedź do jego poezji?? :D

 

-- 20 sie 2012, 23:42 --

 

idę spac, będę jeszcze rano. papa ;)

Papaty i powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Nie przysiądziesz się z nami do stołu chociaż na chwile ? ;) dziś kalendarzowo urodziny obchodzi Haralumpiusz i pijemy jego zdrowie :D soczek też mamy jakby co :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zrozumiałeś moją odpowiedź do jego poezji??

A miała jakieś drugie, a może nawet i trzecie dno ? :D

 

A propo dna. Flaszka się kończy :P Ktoś musi biec do meliny po następną :D Czy ktoś jest w stanie w ogóle biec ? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEN1695, Trzym się ;) Ale pamiętaj, że nastepnym razem z nami pijesz :D

 

-- 21 sie 2012, 00:55 --

 

Tomcio Nerwica, Jest koncepcja odnośnie happeningu :D Wybijamy w miasto :D Zahaczymy o metę po kolejną falszke i idziemy pod okno *Wioli* zaspiewać serenade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Jak wysłałem Tomcia Nerwicę godzinę temu po flaszkę, tak chłopak do teraz nie wrócił :P Chuj wie, czy go zgarneli na izbę, czy też śpi w jakimś rowie, a może nawet i pierdolnął go po drodze piorun kulisty ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×