Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

New-Tenuis, kochana, co Ci się zbiera na takie pytania o takiej kosmicznej porze?

Nie mogę mówić za innych, ale wiesz, że ja Cię bardzo polubiłam. I nie widzę powodu, dla którego reszta by nie miała.

Jesteś super sympatyczną babką, z którą można pogadać, pograć w gry, podrzeć ryja i ogólnie dobrze się bawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, kochana, co Ci się zbiera na takie pytania o takiej kosmicznej porze?

Nie mogę mówić za innych, ale wiesz, że ja Cię bardzo polubiłam. I nie widzę powodu, dla którego reszta by nie miała.

Jesteś super sympatyczną babką, z którą można pogadać, pograć w gry, podrzeć ryja i ogólnie dobrze się bawić ;)

 

I jescze pogadac po czesku!!!!!:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie i malo sensowne pytanie... lubicie mnie?

napisałam Ci cos na PW , jak bym Cię nie lubiła to bym nie pisała,ze Cie lubie raczej bym przemilczała, jesteś fajna osoba , z wyraźnym charakterem i fajnymi zainteresowaniami, z którą mozna porozmawiac na wiele ciekawych tematów, oczywiście za duzo nie rozmawiałaśmy, ale myśle ze będzie jeszcze okazja żeby sie poznac lepiej, co do drugiej sprawy równiez uważam,że to prawda, bardzo fajna jesteś Agnieszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, oj z tą rozmownością...ja jestem typem milczka(no chyba,że akurat wydzieram się na karaoke :D ),więc jak coś,to pomilczymy razem ;) Nie przejmuj się niczym i przychodź :D Zawsze warto spróbować :D

ja z kolei mam swoje fazy - raz jestem gaduła, a raz najchętniej bym sobie gdzieś zniknął i pozostał sam na sam ze swoimi myślami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, pomyśl że każde spotkanie z nami daje Ci 1 pkt do zajebistości :D

A jak założysz spodenki moro będziesz miała +50 do nieśmiertelności :mrgreen:

Candy14, fakt. Doti była pierwsza, ale i tak bardzoooo Cię lubię i rozwala mnie Twój magiczny dystans do rzeczywistości. Musisz mnie tego nauczyć. 8)

New-Tenuis, Agnes za gibką cipkę masz +1000 do zaj.ebistości :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, pominęłaś kłamczuchę;)

1. Halenore (100%)

2. Wiola (na razie tylko 60 )

3. Gods Top 10 (100%)

4. New-Tenuis (100%)

5. Candy14 (100%)

6. Mushroom (100% )

7. L.E. (80%)

8. Lilith (80%)

9. Klamczucha_88 (100%)

10. Monika

11. Agasaya

12. kafka (99,9%)

 

Dobra, to też się dopiszę. Już chyba bliżej mnie zlotu nie będzie, wiec trzeba w końcu skorzystać z okazji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×