Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, Gadasz bzdury. Są ludzie żyjący bardzo , bardzo skromnie a nawet w ubóstwie. Nie jest to główne kryterium doboru . Niestety jednak musisz zdać sobie sprawę ,że nie każda na Ciebie poleci. Na pewno nie Twoja psycholog czy inna wykształcona kobieta. Musisz szukać kobiety o podobnym wykształceniu, mentalności i statusie materialnym do Twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, o jakim braku świadomości mówisz?

braku świadomości ludzi z krajów o największym przyroście naturalnym, przecież oni nie myślą co będzie z dzieckiem jak się urodzi, czy będzie miało co jeść itd jakby co zawsze mogą się przydać do roboty w polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie zgadzam się z Tobą. W krajach ubogich jest sytuacja podobna do tej w średniowiecznej europie. Brak odpowiedniej służby zdrowia, przez co niska przeżywalność dzieci. A naturalnym instynktem każdego zwierzęcia jest zapewnienie przetrwania gatunku, co przy wyżej wymienionym warunku, sprawia, że potrzebne jest kilkoro dzieci z czego 1-2 dożyją dorosłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal 2 nie do końca największy przyrost naturalny jest w krajach b. biednych typu DR Kongo, Niger, Etiopia plus kraje islamskie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_przyrostu_naturalnego

 

Chiny gdyby nie wprowadziły polityki ograniczania narodzin nie osiągnęły by tej pozycji społ-ekonomicznej bo przyrost naturalny wszystko by zjadł. No ale juz kompletny off top robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Gadasz bzdury. Są ludzie żyjący bardzo , bardzo skromnie a nawet w ubóstwie. Nie jest to główne kryterium doboru . Niestety jednak musisz zdać sobie sprawę ,że nie każda na Ciebie poleci. Na pewno nie Twoja psycholog czy inna wykształcona kobieta. Musisz szukać kobiety o podobnym wykształceniu, mentalności i statusie materialnym do Twojego.

Tak, może za 100 lat , nie ma takich kobiet .Każda , chcę by facet , zarobił na dom i na dzieci . A te , takie jak ja , szukają , by w życiu było im lepiej , ja nie utrzymam domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, myślę, że problem nie leży w tym czy kobiety są materialistkami, czy też nie, tylko w tym że nie dostrzegasz w sobie dość siły by osiągać cele oparte na tym, w co wierzysz (czyli np. dążyć do majątku, jeśli wierzysz w materializm kobiet).

 

Po za tym sex , ja nic nie umiem , nic nie wiem, to dla mnie temat tabu .
Pół żartem, pól serio można powiedzieć: w czasach, w których "na seksie nie wypada się nie znać", to jest zaletą.

A na poważnie - nikt uczony z nieba nie spadł, wszyscy się muszą uczyć wielu 'umiejętności', w tym i seksu. I całe szczęście! Bo co by to było, gdyby wszyscy byli tacy sami i działali w taki sam sposób? :roll:

Poza tym urok seksu polega również na tym, że obie strony uczą się siebie, odkrywają siebie wzajemnie. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah -w sobote wieczorem bylem na ognisku przez cala noc. I chyba nie jest tak dobrze ze mna jak myslalem :(

 

Wiedzialem odrazu ze na tym ognisku bedzie duzo sobo, a ja bede znal tylko 2 z nich i to przelotnie. Jak sie zaczelem zblizac do polany i slyszec odglosy imprezowiczow poczulem lekki lęk. Mialem wrazenie ze zaraz wyjde na scene przed stada widzow i wszyscy beda obserwowoac moje zachowanie. Przyszedlem na miejsce. Czulem sie jakbym mial koja w dupie. Powitalem znajoma , usiadlem na lawce, obok stalo duzo chlopow - po lewej o BMI > 30 , a po prawej o BMI <22 . Zagadalem do tych po prawej. Jakos weszlem w kontakt. Naprzeciwko siedzialy mnie 3 dziewczyny , ciezko mi bylo z nimi rozmawiac. Balem sie sam zaczac watek rozmowy. Juz sie przyzwyczailem ze to bedzie glownie meska impreza. Nie pilem alkoholu. Ale o godizni 22:30 przyszla grupa lasek. Kolesie zaczeli sie rzucac do nich - jak to ja mowie : zaczelo sie tarlo :D

Pozniej wlaczyli muze - to jeszcze gorzej dla mnie - :( nie lubie tanczyc (nawet sam w domu) a tym bardziej z dziewczyna, wstydze sie tancow z kobieta :cry: . Kolesie wszyscy ogarnięci i piajni po czesci ( nie wszyscy oczywiscie byli pijani i ogarnieci) zaczeli po kolei zaczepiac dziewczyny, gadac, conie ktorzy brali numery, a ja to tak się pozniej dolaczalem do innych, ktorzy juz stali przy grupce dziewczyn i niejako bylem juz na pozycji spalonego samca. Moj strach jeszcze podsycala obecnosc gosci, ktorzy wygladali na klasycznych kibicow Legii :D .

Nigdy nie lubilem tarla - przypomina mi to walke reniferow o samice... Znajomy zaczepil trojke dziewczyn, jedna z nich mi sie bardzo podobala, ale nie moglismy wejsc w ich towarzystwo -- strasznie nas zamykali od siebie... Pozniej widzialem jak do tej ladnej poszedl jakis niski, lysawy koles z WATu i sie jej uczepil jak wesz kozucha -- caly czas ja chwalili i przytakiwal przez 3 godz az w koncu wyblagal u niej telefon. Ja dalej nie wiedzialem co robic - o godzinie 00 00 zaczal sie etap szczytu alkoholowego - kolesie przewijali dziewczyny, dziewczyn siadaly kolesiom na kolana, przytulali sie, calowali. My z kolega jako mniej jurni dbalismy o ogien. Po godzinie 2 jakos dopadlo juz wszystkich zmeczenie, zaczelo sie rozrzedzac. Niejako zaczalem rzucac pojedyncze zdania do dziewczyn, jedna z nich rozmawiala ze mna przez pol godziny, potem kedna blondynka mnie zapytala czy moze iem jakie i skad jest jej wino. Rozkrecila sie rozmowa. Jakos dawalem rade. Nie podobalo mis ie jej wywyzszanie sie :" Ze nie znam sie na polskiej literaturze powojennej", " Ze nie znam jaka jest roznica miedzy architektura wloska a hiszpanska". ALe generalnie chyba zrobilem na niej wrazenie - bo potem caly czas na mnie rzucala wzrok , pijany aczkolwiek pozadliwy. Myslalem zeby wziasc od niej telefon, ale poniewaz tak duzo klesk ponioslem na tej imprezie, balem sie ze jezli ona mi odmowi to zupelnie wpadne w depresje. Wolalem wiec utrzymac status niewiadomych uczuc jej codo mnie. Potem tez sie zgadalem z inna laska. Usmarzylem kielbase , ona zaczela mnie blagac abym sie podzielil, dalem jej druga polowe, ona zaczele mnie karmic swoimi rekoma ta kielbasie - czulem sie zawstydzony :cry: Po godzinbei 3 zaczela sie moja rehabilitacja - bylem trzezwy, zart mnie sie tzymal - dziewczyny na mnie rzucaly okiem - generalnie rehabilitacja. Nawet ta pierwsza ladna widac ze w koncu sie przekonala sie ze nie jestem taki zly, ale generalnie ciezka z niej baba byla

 

A tak rzucilem tu ta historię . Najbardziej mnie niepokoi ze jednak nie zabiel w sobie fobie spoleczna do konca :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, cierpliwości! Fobii społecznej nie pokona się w jeden czy dwa wieczory. Tym niemniej już zrobiłeś duży postęp! :great:

Poszedłeś na tą imprezę, nie zwyciężyła w Tobie myśl, by uniknąć tego stresu, by się wycofać - a to już jest Twój sukces! Bałeś się rozmawiać, a tu proszę - porozmawiałeś z kilkoma osobami! Kolejny Twój sukces! A na koniec (jak sam napisałeś), na tyle się przekonałeś do towarzystwa, że sypałeś żartami. Zobacz, ile Ci się udało osiągnąć w walce z fobią społeczną w ciągu jednego wieczora!

Dobrze się spisałeś! Gratulacje! :great:

 

Nie dodałem, jestem chory

schiza

-infantylizm

-nerwica :hide:

Z tego, co wypisałeś, nic nie jest przeszkodą nie do pokonania, by być w związku. Ba, może nawet w pewnych okolicznościach co nieco mogłoby Ci pomóc (np. nerwica, która nieraz skłania do refleksji może przyczynić się do tego, byś dostrzegał więcej możliwości, niż typ "macho").

Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Życzę Ci, byś się na niego odważył! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×