Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

DetektywieMonk - nie szukaj takiej, szukaj takiej którą bedziesz kochac i co najważniejsze - takiej , która bedize kochać Ciebie. Wtedy bycie razem jest najpiękniejszą rzeczą na świeci, seks też w tym wypadku. Instynkty instynktami ale bądźmy ludzmi a nie zwierzętami.

Mnie tam nikt nie uczył, chyba że troche z filmów (wstyd sie przyznawać;) ale było dobrze. Największą radość daje wzajemne odkrywanie siebie, swoich ciał, charakterów , tego jak dziewczyna reaguje na dotyk, tego jak Tobie potrafi sprawić przyjemność - fizyczną ale i tą wewnętrzną.

A z taką co to wszystko umie to co za radość z odkrywania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, myślę też że nie musisz mówić że jesteś prawiczkiem.

Wiele osób ukrywa fakt, że jest to ich pierwszy raz i nic się nie dzieje w związku z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu ż kolejne ognisko . Tym razem z uczelni dla absolwentów. Jak jechalem na nie to już serce mi podchodzilo do gardla. Ciagle się boję, że jak jestem na 10 mg Paxtinu to nie to samo co 15 mg. Zastanawiam się czy jednak nie wrócic do poprzedniej dawki :(

Gdy byłem już na miejscu to zastalem grupkę ludzi , podeszlem do nich , było nas troje chlopakow i reszta – dziewczyny. Oni już pili piwa. Gadali, a jak ja się odzywalem to ogolem nie zwazali na mnie. To mnie speszyło:(

Poszliśmy zbierać drewno . Trochę tam niby coś gadać z chlopami zaczalem, ale unikalem rozmowy z dziewczynami... Wypilem 2 piwa, niby było razniej. Cos tam pogadalem z dziewczynami, ale generalnie zadnej nie podrywalem klasycznie. Zreszta chyba tak na ognisku absolwentow nie da się klasycznie podrywac... CI kolesie, co było mocniej wstawieni to obejmowali laski. Ja – nie. Chyba jednak na imprezach oplaca się pić alko...

Wolę rozmawiac chyba z dziewczynami, niż z chłopakami. Ale to nie świadczy o niczym dobrym... Dziewczyny są spokojniejsze, a niektóre chłopy to są agresywne, a ja się takich boję. Taki tchórz ze mnie...

Obnizylem standarty dla przyszlej dziewczyny, ale co z tego – generalnie nie chce zdradzac tamtej dziewczyny z wakacji, a i widzę ze te średnie dziewczyny nie są takie złe, ale motylki brzuchu to się nie pojawiają. Ja bym nawet chcial z tymi średnimi uprawiac sex, i z tymi ladnymi tez – ale motylkow w brzuchu to nie czuję.

 

A tak obserwując znajomych, co mają dziewczyny to większość z nich dużo razy próbowala zwiążku z roznymi dziewczynami, az w koncu tam do czegoś dotarli. To chyba jest sposob. Tak umawiac się tylko z dziewczynami, które przyprawiaja nas o euforię już na pierwszym spotkaniu – to można się w ogole nie doczekac.

 

Myslalem też, ze 25-letnie ansolwentki to wszystkie beda zajete , zareczone , ohajtane - a tu gowno prawda. Bardzo dużo dziewczyn nadal wolnych. Inna sprawa, ze w takim srodowisku nie można użyć tekstow podrywaczy , tylko raczej trzeba zaczynac od zwyklej, posredniej rozmowy. Z tymi co ja rozmwialem to jakos zadna mnie nie zakrecila. A z innymi – nie mialem odwagi czy co?

 

 

Generalnie – od tej soboty fobie się nasilily, natręctwa się nasilily, generalnie – pscyhika idzie w dół, zapisalem się od 17 lipca na psyhoterapie indywidualna, probuje tez na grupowa. Ale mam wrazenie ze dopoki nie wroce do poprzedniej dawki leku to zadna gadka-szmatka mi nie pomoze.

Sam tez stosuje techniki terapii behawioralno-poznawczej i pscyhodynamicznej, ale im dalej jestem na 10 mg tabsa tym coraz mniej wierze w tą autoterapię... „( :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , nie wiem , a jak dziewczyna po 4 minutach, powie , że wiem,że nie mam żadnych doświadczeń . :roll:
A jak dziewczyna doda do tego, że to fajnie, bo ona również nie ma żadnych doświadczeń? Albo jeśli powie, że nie przepada za mężczyznami 'doświadczonymi', bo nie chce się czuć jak ich kolejne 'doświadczenie'?

Nie warto też spojrzeć na to w taki sposób? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, i tak, i nie. Wszystko zależy od tego jaki chce się osiągnąć efekt.

 

detektywmonk, czy to nie są zbyt pochopne wnioski? Na podstawie jednej nieudanej próby uznajesz, że wszystkie skończą się tak samo? :roll:

Po pierwsze, to zaledwie jedna z setek tysięcy (jeśli nie milionów) wolnych kobiet. ;)

Po drugie, najwięcej zależy od tego jak sam siebie zaprezentujesz. To czy jesteś, czy nie jesteś rencistą będzie kwestią drugorzędną, jeśli zaprezentujesz się jako ktoś, kto mimo przeciwności losu, nie poddaje się.

Dlatego walcz o siebie! Nie daj się! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×