Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie wkurza to,że wszędzie dookoła są porozwieszane flagi aby zjednoczyć się ze wszystkimi kibicami i całą drużyną reprezentacji narodowej,całą Polską w związku z EURO2012.Na samochodach,rowerach,w oknach nawet na latarniach;) ... a np.na zwykłe św.odzyskania Niepodległości niektórzy się wstydzą nie wiadomo czego lub uważają to za absolutnie zbędnę.

To mnie wkurzać będzie aż do 1 lipca! :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko temu wszystkiemu...ale bez przesady.Przed chwilą widziałam przez okno jakiegoś dziadka ok.80lat ledwie jechał rowerem...;) 'wiernego kibica' ,który miał po obu stronach kierownicy flagi i jeszcze na siodełku taką jedną dużą a do tego cały ubrany na biało-czerwono....

Już mnie to nie wkurza a śmieszy.haha

Przepraszam .Wszystko takie irytujące a jednak za chwile mecz!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie wszystko, i to nie przesadza. wkurza mnie, że musze codziennie łykac te leki i każde jedne nowe jakie dostaje od lekarza okazują się nieskuteczne. Wydaje mnóstwo kasy na to, w dodatku nie swojej tylko rodziców, bo żyję w państwie, w którym ludzie mają pracować do 67 roku zycia a ja mam 24 lata wykształcenie ekonomiczne i muszę siedzieć w domu bo nie ma pracy. Wkurzają mnie muszki owocówki, które już się zaczęły i których mam w pokoju od grom, szczególnie gromadzą się na oknach i jak je zabijam to średnio raz na dzień muszę myść okna, żeby cokolwiek przez nie było widać. Wkurza mnie to, że znów zaczyna się lato, a ja nie potrafię się cieszyć i na myśl o zaczynających się wszędzie festynach robi mi się niedobrze, bo inni się cieszą, bawią, weselą a ja nie potrafię. Wkurza mnie to, że moja przyjaciółka z którą byłyśmy dobre kilka lat jak siostry ukrywała przede mną, że mój facet, którego kochałam bardziej niż samą siebie zdradzał mnie z jej koleżankami na jej oczach a ona przez tyle czasu milczała widząc jak się wykańczam bo mnie zostawił tylko dlatego, że jak mnie zostawił nie wiem po raz który w życiu próbowałam ułożyc sobie życie na nowo z kims innym.

Wkurza mnie, to, że zrobiłam się jakaś dziwna, kiedyś ksiażki były moja miłoscią, teraz jakoś nie mogę się zebrać , zeby zacząć czytać. Wszystko mnie wkurza. Nie mam siły walczyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×