Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

lady chyba przesadzasz zbytnio...chlopak ma prawo miec taka dziewczyne jaka mu sie podoba w koncu to jemu ma sie podobac ,a to czy bedzie samotny czy nie zalezy od niego.

 

ladywind może mieć przystojnego faceta, ja niestety nie mam prawa mieć pięknej kobiety, bo skoro chcę pięknej kobiety, to jestem pusty. No trudno, najwyraźniej jestem gorszym człowiekiem od niej i nic mi się nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, I co z tego , że lubi atrakcyjne ? ja też , pewnie jak większość facetów ;)

 

Zresztą atrakcyjna dziewczyna nie musi mieć od razu wyglądu Kim Kardashian , wszystko to kwestia gustu i to on określa atrakcyjność kobiet w naszych oczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, wyluzuj.

 

Ma racje, jestem nic nie wartym śmieciem. Boli mnie jednak to, że wmawia mi coś czego nie napisałem.

 

moje uwago odbierasz zaraz negatywnie, teraz bedziecie go bronic, bo on taki bidulek , a ja po nim tak pojechałam,

ale zauważcie, że on moje wypowiedzi tez nie traktował fair :?

Zarzucał mi że patrze na przystojnych, a tera zpisze że nie, przeczytajcie sobie to całą rozmowe punkt po punkcie.

I dopiero osądzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelbdg24, raczej zależy od tego, czy tym które mu się podobają on się spodoba.

 

zmoriartyz, przystojnego czy piękną chciałaby każda i każdy! Ty twierdziłeś, ze tylko takie Cię interesują. Ladywind napisała tylko, że jej się tacy podobają i chciałaby takiego, ale nie robi z tego musu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzucał mi że patrze na przystojnych, a tera zpisze że nie, przeczytajcie sobie to całą rozmowe punkt po punkcie.

I dopiero osądzcie

 

 

Gdzie ja Ci zarzuciłem, że patrzysz na przystojnych? Sama na mnie naskoczyłaś, więc odpisałem, że skoro ja jestem egoista bo patrzę na piękne, to Ty jesteś egoistką, bo patrzysz na przystojnych...

 

A jeśli chcesz wiedzieć dlaczego nie mam kobiety, to poczytaj sobie: post834490.html#p834490

 

Mam nadzieję, że poprawisz sobie humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Marsal2 dobrze przytoczyles intencje lady ,ona stwierdzila,ze jesli bedziesz patrzyl tylko na wyglad to zostaniesz sam ,bo inne cechy tez sa wazne,rozmowa,urok osobisty,charakter,umiejetnosc radzenia w sobie zyciu-czyt obycie w swiecie ,inteligencja,poczucie humoru itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, ale nie taką jak Ty, bo oprócz urody patrze tez na wnetrze, dlatego byłam w zwiazku z niebzyt ładnym facettem. Ty byś pewnie nie mógł, po predzej bys sie pozygał, jakbys miał pocałowac kogos nieatrakyjnego dla siebie.

A czytac nie mam zamiaru. I niepotrzebnie sie k....wiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, wyluzuj.

 

Ma racje, jestem nic nie wartym śmieciem. Boli mnie jednak to, że wmawia mi coś czego nie napisałem.

 

moje uwago odbierasz zaraz negatywnie, teraz bedziecie go bronic, bo on taki bidulek , a ja po nim tak pojechałam,

ale zauważcie, że on moje wypowiedzi tez nie traktował fair :?

Zarzucał mi że patrze na przystojnych, a tera zpisze że nie, przeczytajcie sobie to całą rozmowe punkt po punkcie.

I dopiero osądzcie

Ja tu cały czas byłam :roll: A Ty zachowałaś się o tyle nie w porządku, że zaczęłaś przechodzić do coraz ostrzejszych słów... "czy Ty jestes człowiek rozumny?? czy trzeba Ci tłumaczyc zdanie po zdaniu jak krowie na granicy??" :roll:

 

Idę się kąpać, opanujcie się zanim wrócę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady to jest moment jak i Ty zmoriartyz byscie odpuscili ,widac,ze kazde z was ma inne kryteria,wiec nie dojdziecie do porozumienia ,bo kazde z was ciagnie kolde w swoim kierunku,taka rozmowa by zrobic na zlosc drugiemu,odpuscie,niech ktoras ze stron bedzie ta madrzejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady chyba przesadzasz zbytnio...chlopak ma prawo miec taka dziewczyne jaka mu sie podoba w koncu to jemu ma sie podobac ,a to czy bedzie samotny czy nie zalezy od niego.
Ale to jest nieprzystosowawcze. Już chciałem użyć znanego przysłowia o mierzeniu siły na zamiary, ale coś mi nie pasowało w jego interpretacji i faktycznie znaczy ono coś odwrotnego:

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1659

 

W każdym bądź razie zdrowo jest dostosowywać swoje aspiracje do możliwości oraz dobierać sobie towarzystwo które w jakimś stopniu jest podobne do nas. Bo przykładowo jakoś nie wyobrażam sobie żeby miałem o czym mówić z taką np. Paris Hilton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady chyba przesadzasz zbytnio...chlopak ma prawo miec taka dziewczyne jaka mu sie podoba w koncu to jemu ma sie podobac ,a to czy bedzie samotny czy nie zalezy od niego.

 

tylko kolega opiera swój związek z kims na zasadzie wyglądu tylko i wyłacznie. nie patrzac na inne cechy.

 

A mnie zarzuca ze podobaja mi sie przystojni, ale wczesniej napisałam że poza tym patrze tez na wnetrze, jakby był ktoś mniej ładny a bedzie miał dobry charakter, to dla mnie nie jest skreślony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie zdrowo jest dostosowywać swoje aspiracje do możliwości oraz dobierać sobie towarzystwo które w jakimś stopniu jest podobne do nas. Bo przykładowo jakoś nie wyobrażam sobie żeby miałem o czym mówić z taką np. Paris Hilton.
bardzo mądre spostrzeżenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tylko kolega opiera swój związek z kims na zasadzie wyglądu tylko i wyłacznie. nie patrzac na inne cechy.

 

 

W dalszym ciągu proszę o przytoczenie cytatu, w którym tak napisałem. Czekam.

 

-- 01 cze 2012, 00:30 --

 

A pustym myśleniem wykazałaś się Ty ladywind, skoro od razu uznałaś, że brzydki facet nie ma prawa startować do ładnych kobiet. Są kobiety, które patrzą też na inne cechy niż tylko wygląd tak jak to jest w Twoim przypadku.

 

-- 01 cze 2012, 00:31 --

 

Niech sobie każdy poszuka takiej partnerki/partnera jaki mu odpowiada ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×