Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś kiedyś wyczytałam, ze ważne jest nie tylko to co się je, ale także jak regularnie...

 

Zgodnie z tą teorią jadam 5 posiłków dziennie:

7.00 śniadanie (najczęściej muesli)

10.00 drugie śniadanie (owoce z jogurtem naturalnym, czasami aternatywnie kanapka)

13.00 obiad (zupka warzywna + jakieś mięsko z warzywami)

16.00 podwieczorek (owoce)

19.00 kolacja (sałatka warzywna - dzisiaj były np. pomidory z mozarellą, z octem balsamicznym i bazylią)

 

Chodzi o to, żeby regularnie dostarczać organizmowi energii, żeby nie musiał jej magazynować. Należy jadać 200 g owoców dziennie i 500 g warzyw. Nadal trwam w niejedzeniu słodyczy - nie jem ani batonów, ani drożdżówek, ani nic w tym stylu :)

 

Waga od 2 miesięcy ani drgnie, mimo diety i ćwiczeń, ale zakładam ze będąc na SSRI powinnam się cieszyć, ze nie przytyłam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanapki z razowca z rzodkiewką i pomidorem

curry z czerwonej soczewicy, szpinaku, brokuła, kalafiora i pomidorka

snickers :oops:

kolacji jeszcze nie jadłam, ale zjem owsiankę na mleku sojowym albo kanapki z jakimś warzywem

 

Owocka dziś żadnego niet, mały grzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, a ja lubię wychudzonych informatyków :105: Ale do brzuszków też nie mam nic przeciwko :mrgreen: Raz jak mojemu byłemu schudło się podczas wakacji to byłam niepocieszona :( Na szczęście po paru tygodniach wrócił mój ulubiony brzuszek do przytulania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, zależy jakie kto kształty lubi. Ja tam nie lubię napakowanych facetów...

Napakowany a niesflaczały to dwie różne sprawy :P

Owszem, ale Michuj pisał o "pakowaniu przez kilka lat na siłce", po takim czasie to już nie podchodzi pod "niesflaczałość" ;)

 

wiedziałem, że znajdzie się głos krytyki, wśród towarzystwa adoracji miśków :twisted:

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×