Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim pijcie wody MINERALNE, nie źródlane. Często woda, którą mamy w kranie dostarcza więcej składników mineralnych niż popularne źródlanki w stylu Żywca czy Nałęczowianki. Najlepsze pod względem zawartości są Muszynianka (przewaga magnezu) i Piwniczanka (wapnia), ja je piję na zmianę. Na etykiecie każdej wody są wymienione główne składniki mineralne oraz ogólna zawartość tych składników - najwartościowsze wody to te, które mają CO NAJMNIEJ 1000mg składników mineralnych na litr (obie podane przeze mnie wody mają w okolicach 1800mg). Woda źródlana jest korzystna dla małych dzieci, którym nadmiar minerałów obciąża nerki.

 

-- 28 maja 2012, 12:41 --

 

Płatki jęczmienne na mleku sojowym

Sałatka z roszponki, awokado i kiełków

Marchewkowa zupa-krem z imbirem

Kanapki z domowego pełnoziarnistego chleba (z dodatkiem mąki gryczanej, pyyycha) z pastą z liści rzodkiewki

 

Jako podgryzajki winogrona, nerkowce i jabłko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę, że w obecnych czasach (w Polsce) nie jest łatwo odżywiać się zdrowo, bo zdrowa żywność bardzo dużo kosztuje :( Właśnie kupiłam sobie dwa dzwonka łososia za 20 zł :evil: i truskawki za 9 zł :evil: Dobra wędlina też sporo kosztuje. Dużo tańsze jest śmieciowe jedzenie a tak przecież nie powinno być. No i człowiek chce zadbać o siebie i zdrowo się odżywiać a tu niestety go na to nie stać. Ech... żyjemy w chorym państwie. :-|

 

A ja dzisiaj bez żanych wpadek:

 

talerz zupy pieczarkowej,

micha truskawek z jogurtem

arbuz :D

baton musli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę, że w obecnych czasach (w Polsce) nie jest łatwo odżywiać się zdrowo, bo zdrowa żywność bardzo dużo kosztuje :(

paga, dopiero teraz to zauważyłaś? Heh... Dlatego nie udzielam się za bardzo w tym wątku, tylko mi wypominali, że "jem śmieci" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżizys nie demotywujcie mnie. Właśnie wróciłam z zakupów.

Truskawki, kiwi, wafle ryżowe, musli, owsianka, szpinak.

Nie lubię Was. :hide:

 

-- 28 maja 2012, 14:15 --

 

Faktycznie zdrowa żywność do najtańszych nie należy, ale myślę, iż jest to dobra inwestycja, bo inwestujemy w swoje zdrowie by w przyszłości nie wydawać miliony monet na lekarzy i tabletki. Więc można powiedzieć, że się zwraca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta dietą, a ja bloga kulinarnego tworzę ;)

A tak serio mało dziś zjadlam. Z 700 kcal + cały dzień ciężkiej pracy w ogrodzie.

Coś Ty jadła przez cały dzień...? :shock:

Rano nic, bo od razu zabrałam się do pracy. Potem obiad, potem skromny podwieczorek i tyle ;) kiedy pracuję nie myślę o jedzeniu i zwyczajnie mi się nie chce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy pracuję nie myślę o jedzeniu i zwyczajnie mi się nie chce.

Święta prawda... M. in. dlatego nie wierzę, że jestem w stanie schudnąć w swojej aktualnej pracy (siedzenie i czekanie na klienta) :roll: Nie kupuję sobie żadnych przekąsek, ale ciężko mi odczekać nawet 3h między posiłkami, bo po prostu... tam nie ma czym się zająć, żeby zapomnieć o jedzeniu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×