Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Absinthe, przyszłam do niej taka optymistyczna i szczęśliwa, że już mi lepiej i że większość moich problemów została już praktycznie rozwiązana, a ona stwierdziła, że to mój mechanizm obronny przed ruszaniem trudnych problemów. A mi wcale dobre samopoczucie nie przeszkadza w poruszaniu trudnych problemów, bo też i o niczym innym jej praktycznie nie mówiłam. I już było tak dobrze, a teraz się pozbierać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, w jakimś tam stopniu jestem od niej zależna, chyba nie da się tego uniknąć.

Mam jakąś potrzebę, żeby jej się tłumaczyć, a im więcej się tłumaczę tym bardziej ona mnie przekonuje, że się mylę.

I zwykle tak jest, ale tym razem na prawdę było inaczej. I się czułam dobrze, tak zdrowo dobrze. A teraz mam znowu w głowie burdel :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, witaj ;)

 

Ja się powoli ogarniam i uspokajam. Pewnie mnie dobiło to, że męczy mnie dieta, a do współlokatorki przyjechała kumpela, która zeżarła paczkę chipsów chrupiąc na całe mieszkanie. Niby drobiazg, ale chyba mnie nakręcił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., Nie,szczerze mówiąc DIII wychodząc, opiera się na "legendzie" jaką wytworzyła kultowa 2, jadąc na tym, gra sprzedaje się jak posrana w chorych cenach.

Blizzard wie jak kręcić spore pieniądze,niewątpliwie.

gra być może fajna, ale więcej jak ~120 bym nie dał,może za pare miesięcy.

Absinthe, Nijak,kalecze sobie na prawie jazdy,doprowadzając instruktorke do białej gorączki,bardziej cały kurs to konieczność... :roll:

Poza tym..myśli co dalej,czy to wszystko cokolwiek warte, i czy ludzkie zero może osiągnąć cokolwiek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca ; ).

 

-- 19 maja 2012, 02:46 --

 

dobranoc wszystkim.

sorry za post pod postem ;<.

 

-- 19 maja 2012, 02:47 --

 

aha,łączy się w jeden, to kij z tym, fail :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×