Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


maks82

Rekomendowane odpowiedzi

Maks, czasem dwie osoby o tych samych dolegliwościach mogą mieć różne spojrzenie na te objawy. Dla kogoś coś będzie bardzo nie do zniesienia, a dla kogoś innego ta "rzecz" nie będzie aż tak uciążliwa. I to się prawie wszystkiego w życiu tyczy. Nie wmawiaj sobie problemów tam, gdzie ich nie masz, ale też nie bagatelizuj tego, z czym jest Ci źle.

 

Nie lubię słowa 'nienormalny' używać w kontekście schorzeń psychicznych. Dlaczego osoba, która np. choruje na raka jest normalna, a ta która boryka się z problemami natury psychicznej już nie? Nie wartościuję chorób w ten sposób, że jedne są mniej normalne, a drugie jak najbardziej normalne. Normalne to jest cieszyć się dobrym zdrowiem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć maks/alasha/snejana :)

Co do mieszanych uczuć to popieram

alasha gdyby tu dało się oznaczyć Twój post jako "lubię to "-jak na fb to bym to zrobiła.Mądre bardzo słowa kierujesz do maks'a

no i ja też tu nowa.

 

Nie obeznałam się jeszcze z forum ,troche czytam ,troche nawiedzam i myślę.

Kiedyś na jednym forum było to każdy miał swój pokoik ,tutaj chyba tak nie ma..a fajnie tak jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hagar, cześć :) , może mało elokwentnie nazwałem się w takich prostych słowach jak nienormalny ale gdyby tak przeanalizować ostatni czas w moim życiu mógłbym naprawde jeszcze gorzej , co do szukania problemow na siłe nie jestem taki analizuje to co jest i o czym wiem a ,że bardzo mało wiedziałem stąd moje zaskoczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×