Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no mnóstwo, ale to nie przeszkodziło cudownemu widokowi na miasto i sztuczne ognie... <3

tylko potem ludzie zaczeli strzelać nam pod nogi :P i się groźnie zrobiło :P

 

Eh... tęsknie za lipkami, mam na nie tak niedaleko z domu, tylko średnio chce mi się do tego domu jechać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, ZWM też miły, ale to inne klimaty... Ja na ZWMie uwielbiam Assam, tzn... kiedyś był fajniejszy - zanim stał się taki sławny jak jest teraz...

ale Lipki to taka myślodsiewnia ;] gdzie można siąść na trawie i patrzeć się godzinami na miasto... rysować, czytać, oddychać... Czasami warto wyjść z miasta... dla mnie Bielsko to teraz głównie urok takich miejsc - niemiejskich... bo miasto mam teraz ogromne (studiuje w Krakowie), gdzie dzieje się zwykle wiele więcej niż w BB. Jak teraz myślę o Bielsku to raczej o takich lipkach, zaporze, cygańskim lesie bądź wyprawie w góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak coś mi jest (chyba dystomia), ale nie wiem czy warto iść do specjalisty, zresztą, zaraz rodzinka się będzie dopytywać po co,jak,gdzie :roll: A nie bardzo chcę żeby wiedzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam malego mieszkanka 2-pokojowego w Bielsku do wynajęcia,moze być kąt w domu jednorodzinnym.

Młoda para ,nie palimy, z dzieckiem 9-letnim-wynajmiemy pokój w celu "terapii" dla mnie

Bo w domu długo nie pociągnę....

Jakbyście cos słyszeli...nie drogo to dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×