Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya ..:D....

 

-- 04 mar 2012, 21:45 --

 

Gdyby sex byl lekiem na depresje ludzie by go uprawiali..a nie siedzieli na tym forum..zbyt proste

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powie głupie zdanie "będzie dobrze", które w ustach drugiej połowy będzie brzmiało prawdziwie.

Ja nawet tego nie usłyszałem jak świat mi się walił, myślałem że zwariuję i nie dawałem rady. Czasami się jednak cieszę ze swojej samotności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, ja jestem samotna całe życie. Nie liczę znajomych, bo oni jednak nie zrekompensują tej niesamowitej więzi. Chce przeżyć coś niesamowitego, wręcz nierealnego Opisuje co w tym momencie czuję w sercu. Byłam w jednym związku, choć tego związkiem nazwać nie można. Później pakowałam się w same głupie znajomości. Tak pragnęłam uczucia, że pchałam się tam gdzie nie powinnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Nie ty jedna tak się czujesz... ;)

Choć nigdy nie szukałem uczucia.... w ogóle warto? Niby tak,ale coraz częściej mam wrażenie, że pisane jest być mi samotnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, rozumiem Ciebie bardzo dobrze. Wiem dobrze czym jest oczekiwanie na kogoś szczególnego. Ale warto. Może nie jest to pocieszające w tym momencie ale mam nadzieję, że za jakiś czas będzie miało dla Ciebie bardzo duże znaczenie i sens ;)

 

Ja miałem dopiero 23 lata jak zacząłem z kimś być i to był mój jedyny, długi ale za to dobrze zapowiadający się związek.

I wszystko się rozwaliło jak domek z kart.

Dzisiaj widzę błędy moje i jej. Wiem, że nie chciałbym już nic próbować ratować w tym związku - jest to zamknięty rozdział. Definitywnie.

Co nie zmienia faktu, że czuję pustkę z powodu utraconych wielu lat.

Tak czy owak nie umiem uwolnić się dzisiaj od tej piosenki:

To jest dzisiaj moja pieśń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, warto- to wiem na pewno. Lecz z drugiej strony czy w dzisiejszym świecie istnieje miłość? czy tylko pogoń za atrakcyjnością fizyczną i cielesnością.

 

Przykro mi bardzo. Z drugiej strony.. na przyszlość będziesz wiedział jakich błędów nie popełniać. Ja zawsze sobie powtarzam, że to co się dzieje ma zawsze swój sens. jest po coś.

Świetna, a zarazem smutna piosenka-właśnie jej słucham i czuję to kłucie w sercu.

Czuję okropną samotność. Samotność i inność.

 

-- 05 mar 2012, 17:32 --

 

człowiek nie jest stworzony na bycie samotnym. W pewnym momencie poczuje braki. carlosbueno, na miłość nigdy nie jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, wiele rzeczy może poróżnić ludzi. Nawet nie wiem czy atrakcyjność fizyczne jest już taka ważna... Wydaje mi się, że niestety pieniądz tutaj dzieli ludzi niekiedy... To prawda, że wiem już jakich błędów nie popełniać, w końcu uczymy się na własnych błędach. Jest to nauczka na przyszłość... Chociaż momentami moim błędem było chyba bycie sobą... Znerwicowanym, z depresją, z lękami...

Nie czuję się teraz gotowy na związek ale z drugiej strony... chciałbym...

Dobrze, że jutro mam terapię bo muszę z siebie sporo wyrzucić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, przede wszystkim trzeba byc partnerami, a nie rywalami, bo często w związkach innych dostrzegam rywalizację. Wiem, że może łatwo jest mi mówić o tym, bo sama na własnej skórze jeszcze tego nie przezyłam i wiadomo, że życie toczy się różnie i nigdy nie jest tak jakbyśmy to sobie zaplanowali.

 

Niestety ciężko jest z empatią w dzisiejszym świecie, a przecież o wiele łatwiej byłoby gdyby chociaż zechciało się zrozumieć tę druga stronę, postawić się w jej sytuacji. Nie sądzisz?

Mam nadzieję, że spotkasz osobę, która ponownie rozpali ogień w Twoim wygasłym kominku ;)

długo uczęszczasz na terapię? Ja w czwartek mam diagnotykę u Psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×