Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

no fakt, jak się robi za dużo to się już nic nie chce, przynajmniej ja tak mam xD

 

hyhyhyhy właśnie poprawiłam sobie humor czytając filozoficzne wywody na facebooku moich kolegów przekonujące koleżankę do a) rzucenia nauki na jutrzejszy egzamin w kąt, gdyż liczy się tylko czerpanie z życia tego co najlepsze oraz b) kucia ile wlezie, gdyż poprzez oświecenie dotrze do szczęścia :mrgreen: to było naprawdę fascynujące :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdybym w gimnazjum prowadziła zeszyt, zamiast w nim rysować te 4 godziny w tygodniu, to by mi szło lepiej :-| no ale teraz to sobie mogę gdybać :roll: UAM to zło, kompletne olewajstwo w stosunku do ludzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ok, tyle że inne uniwersytety znalazły czas żeby przygotować zasady rekrutacji najpóźniej w październiku, a UAM jeszcze ich nie ma no bo po co, w lutym mam wiedzieć co muszę zdawać na maturze? :evil: Oczywiście na maile odpisywać nie łaska, a pisałam i do dziekanatów, i do technicznych :roll: Jeśli o jakimś uniwerku słyszałam negatywne opinie to właśnie o UAM, też się wybierałam, ale rezygnuję z takiego czegoś :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to zależy bardziej od wydziału, na niektórych student nasz pan, a na innych wszystko zrobią, żeby mu dowalić -___-

 

ja po słuchaniu o PG o pierwszym roku o planie zajęć składającym się prawie całkowicie z matmy i fizy, to dziękowałam sobie w duchu, że się nie zdecydowałam na to XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×