Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

powróciłam! dla osób, które pytały: nie zamknęli mnie na szczęście w szpitalu. Rozpoznanie:dystymia skierowanie do psychologa na dalsze diagnozy oraz przepisany nowy lek. Nie było tak strasznie. Facet opowiadał jak to porody w '89 odbierał i powiedział, że ma słabość do tego rocznika :oops: a poza tym byłam praktikerze, obi i realu. Kupiłam pojemnik na pająka, którego jeszcze nie mam. :mrgreen: a teraz padam na ryjek.

 

-- 31 sty 2012, 20:28 --

 

Vett, pizza, wszamałabym z dużą ilością sosu czosnkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, jesteś! :yeah: Jak się cieszę!

 

Kurczę, mam pytanie i zupełnie nie wiem do jakiego działu je wepchnąć (będę je powtarzać aż dostanę odpowiedź :mrgreen: ). Jeśli lekarz stwierdzi u mnie jakąś chorobę, przyszły pracodawca będzie o tym poinformowany? Może jakoś się o tym dowiedzieć?

Wybaczcie, ale zielona jestem w tych sprawach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę. Rozmowa z potencalnym pracodawcą. Pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej:

''Jakie jest największe Pani osiągnięcie?''

'' Zaleczyłam schizofrenię paranoidalną, depresję, dystymię, fobie społeczną i borderline'' ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooky, wystarczy zdjęcie, nawet bez napisu 'uwaga' nie będzie tam żywej duszy ;) I cała gospodarka runie... :mrgreen:

 

*Wiola*, dziękuję za odpowiedź :smile:

 

-- 31 sty 2012, 20:47 --

 

Spooky, "niestety nie ma pani wymaganego doświadczenia, potrzebujemy osoby z przebytą... [wpisz cokolwiek innego]" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, Tak. Przed każdym zakładem pracy będzie Twoje zdjęcie z napisem UWAGA. ;)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Spooky, "niestety nie ma pani wymaganego doświadczenia, potrzebujemy osoby z przebytą... [wpisz cokolwiek innego]" :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

slow motion, nie tyle fajna, co mi się wszystkie objawy zgadzają, ale nie mam postawionej żadnej diagnozy, po prostu tabletki i następny proszę :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×