Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie to mnie najbardziej męczy :/ do tego myślałam, że wiem co chce robić w życiu, a teraz już sama nie wiem czego chce i jakiej pracy szukać. Niby największe doświadczenie mam w organizacji eventów i PR, ale z drugiej strony natłok biegania, załatwiania, ogarniania, ta presja czasu, ludzie idioci, zadufani w sobie artyści i odbieranie telefonu mnie przytłacza. kiedyś to uwielbiałam, praca 24h, mnóstwo ludzi, rozwiązywanie problemów, adrenalina.. a teraz się wypaliłam i chowam się w kąt. albo za dużo tego było i to mnie wystraszyło. najchętniej bym pracowała w jakiejś osiedlowej bibliotece na jakimś zadupiu, gdzie nikt nie przychodzi, ale fail- trzeba mieć mgr bibliotekarstwa. a póki co ja nie mam żadnego mgr, licencjata jeszcze nie zrobiłam, bo rzuciłam wcześniej pedagogikę kulturoznawczą, bo stwierdziłam, że to nie to i poszłam na reklamę. teraz branża reklamowa mnie przytłacza... grrrr jakie to wszystko trudno :<

czemu nie mam tyle siły, żeby pracować fizycznie, na budowie bym się odnalazła. tam nieźle płacą :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem z badań od chirurga :) usg wyszło bardzo dobrze nie mam ani żadnych kamyczków w woreczku i nerkach do tego wszystko bez zmian nic nie powiększone zostaje jedynie żołądek do sprawdzenia :) Tak więc wracam z tarcza, zabrałem z radości jeszcze swoją Lubę do gruźńskiego chaczapuri na obiado kolacje bo cały dzień nie jadłem :) teraz naukuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki co wstałam, wykąpałam się, zjadłam śniadanie, wzięłam leki, i teraz próbuję kolejny dzień znaleźć pracę. nie zaczęłam jeszcze wysyłać cv i już czuję się zrezygnowana, bo wiem, że i tak nikt nie odpowie :/ męczy mnie to, mój narzeczony też szuka pracy i bez skutku. a chcemy już ze sobą normalnie zamieszkać i układać sobie życie. ślub za 1,5 roku, chcemy się ustabilizować i zacząć odkładać kasę. ale skąd jak nie mamy pracy -_- grrr nienawidzę tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień zdecydowanie zbyt aktywny jak na mnie. Wstałam o 9 (toż to środek nocy), dzwonił do mnie szef, widziałam się z koleżanką (przy okazji - dzwonienie), zamknęli mi siłownię (miałyśmy razem pójść), załatwiałam zwrot pieniędzy za karnet (znowu dzwonienie), odmówiłam na ofertę kredytu w banku - po raz kolejny :P (dzwonienie), po 12 byłam w domu, zaraz po mnie przyjechał ojciec na kawę (też dzwonienie) - i tak siedzieliśmy do teraz w trójkę z siostrą.

 

Na tabletkach o tej porze jeszcze spałam.

 

Zaznaczyłam wszystkie telefony w nawiasach, bo mam telefonofobię, wrrr :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej podziwiam Cię! ja też mam telefonofobie, i "przypadkiem" miałam wyciszony dźwięk w telefonie ;> dzwonił jeden nieznajomy numer, którego nie odebrałam, bo NIE ZAUWAŻYŁAM GO :> w końcu dźwięk był wyłączony. tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że wysyłam tyle cv dziennie, a potem nie odbieram żadnego telefonu, bo się boję. jak ja mam znaleźć pracę jak nie mogę odebrać zasranego telefonu :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, o tak, znam to. Ale powiem Ci, że ja tylko raz znalazłam pracę przy pomocy ogłoszenia i telefonu - wszystkie pozostałe załatwiłam osobiście. Tobie też proponuję, to najskuteczniejszy sposób i nie musisz martwić się obcymi telefonami. Po prostu weź plik CV w garść i przejdź się po mieście prosząc o kierownika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też :/ obejrzałam seriale, marnowałam czas na facebooku i przeczytałam jeden rozdział płytkiej książki. bezproduktywne spędzanie czasu. teraz siedzę i próbuję się zmobilizować by wleźć pod prysznic. i czekam, aż bardziej zachce mi się siku, wtedy się może bardziej zmobilizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, Czyżbyś robiła siku pod prysznicem? :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja nie zaliczyłem kolokwium zaliczeniowego z podstaw mostownictwa, ale spokojnie bez spiny są kolejne terminy :)

Dzisiaj miałem też badanie EEG bardzo dziwne badanie....odebrałem wyniki krwi i moczu i oprócz lekko podwyższonego ALT wszystko wporządku :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aj tak nie mam, wstaje rano , drapię cię nałogowo po głowie i zaczynam od rana myśleć czy dzisiaj kręci mi się w głowie czy już nie i czy mi piszczy czy nie. Co kilka minut robietest stania na jednej nodze z zamkniętymi oczami i raz jest dobrze a raz się podpieram. Wtedy panikuje że mam coś nie halo z głową. I tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że NIE zaliczyłem :mrgreen: ale może jesteś z przyszłości i przewidziałaś że w następnym podejściu zdam? :105::105:

 

a to przepraszam, rozkojarzenie! :D to w takim razie powodzenia i mam nadzieję, że mam nieświadome prorocze pomylenia i zdasz za następnym razem ;)

 

a u mnie dzisiaj kiepsko. w nocy dostałam ataku. śniło mi się, że jakieś dziecko zaraziło mnie śmiertelną chorobą, obudziłam się prawie, że z krzykiem, spać nie mogłam, telepało mnie. ale w końcu zasnęłam. obudziłam się o 10 totalnie nie wyspana i dalej roztrzęsiona. prysznic nie pomógł :((( wzięłam leki + afobam i liczę, że niedługo się uspokoję. może potem wyjdę na spacer, jest -10 na zewnątrz, może mnie zamrozi i przestanę się telepać :P

podejrzewam, że boję się telefonów, bo obiecałam sobie, że odbiorę dzisiaj każdy telefon jaki do mnie zadzwoni :< ciągle o tym myślę i ciągle patrze na telefon. chodzi mi ciągle po głowie czy nie wyciszyć dźwięku... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×